Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Moterys meluoja geriau“ pasirodys su naujais personažais (nuotraukos)

Filmavimo aikštelėje E.Užaite ir I.Norkutė
TV3 nuotr. / Filmavimo aikštelėje E.Užaitė ir I.Norkutė.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šalia puikiai pažįstamos „Moterys meluoja geriau“ aktorių grupės, naujausiame serialo sezone pasirodys ir naujų personažų būrys.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Pranešime spaudai teigiama, kad tai Klaipėdos dramos teatro aktorius Vytautas Anužis, neseniai seriale „Nemylimi“ matytas Tomas Kliukas ir televizijoje debiutuojanti Goda Andriūnaitė. Visi kartu jie trečiame „Moterys meluoja geriau“ sezone taps nauja šeima, giminystės ryšiais susijusi su Vytauto Šapranausko herojumi advokatu Pauliumi.

„Vytautas Anužis atliks valdingo tėvo, turtingo verslininko ir apsukraus vyro vaidmenį. Gusto personažą suvaidinti reikėjo labai gero aktoriaus, charizmatiškos asmenybės ir šiaip mielo žmogaus, todėl mes ir pasirinkome Vytautą. Abu serialo režisieriai yra dirbę su Anužiu, todėl jo įsiliejimas į mūsų gretas buvo greitas ir draugiškas. Verslininko Gusto dukrą, Pauliaus dukterėčią, Diną vaidina dar nematytas jaunas talentas Goda Andriūnaitė, o sūnų Vaidotą – buvęs Alytaus aktorius Tomas Kliukas. Jo pasirodymas seriale „Nemylimi“ sužavėjo ne tik kūrybinę grupę, bet ir žiūrovus. Vaidotas – atsisakęs turtingo gyvenimo po tėvo sparnu, palieka namus ir ieško gyvenime įdomių pažinčių, o gyvenimui užsidirba sudarydamas asmeninius horoskopus. Be to, Tomo Kliuko personažas papuls į intriguojančią meilės trikampio situaciją. Kaip iš jos išsisuks, –  dabar dar nėra aišku“, – naujus veidus seriale „Moterys meluoja geriau“ pristato vykdomasis prodiuseris Rimvydas Martinaitis.

Kūrybiniame populiaraus serialo procese dalyvauja antrojo „Moterys meluoja geriau“ sezono ir žiemą debiutavusio „Nemylimi“ kūrėjai.

„Kūrybinė grupė išlieka ta pati, todėl tikimės, kad žiūrovai mėgausis tuo, ko pasiilgo per visus metus. Režisierių gretas papildė Balys Latėnas. Jis padeda Sigitui Račkiui tęsti pradėtus darbus, mat šį kartą nemažai laiko filmuojam ne tik Vilniuje, bet ir pajūryje. Čia kūrybinė grupė spėja darbus derinti su malonumais – einame drauge į koncertus, turėjome progą Gargžduose pamatyti futbolo rungtynes“, – apie vasaros filmavimo darbus pasakoja R.Martinaitis.

Naujos intrigos trečiame „Moterys meluoja geriau“ sezone – jau greitai per TV3.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką