Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 11d. 20:15

Natalija Bunkė sekėjus nustebino drąsiu pareiškimu: ar šeimą parduodanti moteris yra sektinas pavyzdys?

Akimirka iš Godos Alijevos 34-ojo gimtadienio šventės
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Natalija Bunkė

Verslininko Danieliaus Bunkaus ir jo sužadėtinės Viktorijos Siegel skyrybų įkarštyje visų žvilgsniai krypo į Nataliją Bunkę. Sekėjai laukė, kada žinoma atlikėja išreikš savo nuomonę, o instagrame pasirodžiusi kritiška žinutė daugeliui suponavo, kad moteris pasisakė būtent apie šią skyrybų dramą.

Pastaruoju metu atlikėja Natalija Bunkė socialiniuose tinkluose susilaikė nuo kalbų apie buvusio sutuoktinio Danieliaus Bunkaus skyrybų dramą, nekomentavo esamos situacijos. Vis dėlto ketvirtadienio pavakarę ji pasidalijo drąsiu ir aštriu tekstu.

„Žinau tai, kaip išsakysiu savo mintis, tiesiog didžiąja dalimi įdėsiu savo žodžius jums į lūpas. Pasidarė trendas – apsimestinis tikrumas. „Kokia aš tikra, kaip nefeikinu savo gyvenimo savo sekėjams“. Ar tikrai? Ar tikrai mes esame gyvenimo mentorės? Ir į mus reikia lygiuotis? Ar tikrai moteris parduodanti savo „tobulą“ šeimą dėl sekėjų skaičiaus yra pavyzdys visoms? Ir postūmis mums skirtis dėl meilužių? Gyvename tik kartą, tikrai! Visi darome klaidas, iš jų mokomės. Tik neaiškinkime, kad tai yra siekiamybė. Nes tai – vaiko pezalai“, – savo komentarą pradėjo Natalija.

Ji tęsė, kad jei pačios gyvenime, kai jai buvo 25-eri, jau būtų buvęs taip plačiai paplitęs instagramas, ji būtų buvusi užmėtyta akmenimis. Ir pridūrė, kad visuomet stengėsi nepasiduoti jausmams, nors, kaip pati rašė, emocijų pagauta klaidų yra pridariusi.

„Taip padariau būdama 25-erių, žinote, kodėl? Nes buvau paskutinė idiotė, savanaudė ir nemąstanti blondinė! Visa laimė, kad vaikų neturėjau, nes būčiau ne tik vyro psichologinę būseną sulaužius, bet ir savo vaiko. Taigi, dar kartą pagalvokite, nei tada, nei dabar mes, influenceriai, nesame pavyzdys niekam. Nei kaip gyventi, nei kaip statyti savo laimę. Todėl, jei tik išeina, išlipkite iš mūsų netikro, rožinio gyvenimo, nes jis išties netikras...

Prisiglauskite prie savo netobulo vyro, kuris gal ir grubus kartais, gal neatnešė tau gėlių, gal prisigėrė atėjus svečiams. Bet mieliausioji mano, jis tikras, jis tavo! Kurį tu pasirinkai. Tik noriu pasakyti, kad jūsų namai yra belenkiek kartų tikresni, už mūsų instanamus“, – socialiniame tinkle rašė Natalija.

View this post on Instagram

Žinau, tai kaip išsakysiu savo mintis, tiesiog, didžiąja dalimi įdėsiu savo žodžius jums į lūpas. Pasidarė trendas - apsimestinis tikrumas. “Kokia aš tikra, kaip nefeikinu savo gyvenimo savo sekėjams”. Ar tikrai?? Ar tikrai mes esame gyvenimo mentorės? Ir į mus reikia lygiuotis? Ar tikrai moteris parduodanti savo “tobulą” šeimą dėl sekėjų skaičiaus yra pavyzdys visoms? ir postūmis mums skirtis dėl meilužių? Gyvename tik kartą, tikrai!!! Visi darome klaidas, iš jų mokomės. Tik neaiškinkime,kad tai yra siekiamybė. Nes tai - vaiko pezalai! Jei kai man buvo 25 metai būtų buvęs instagramas, jūs mane užmėtytumėte akmenimis. Ne visada pasidavimas jausmams yra svarbiausia ir dėl jo reikia lėkti pametus galvą. Taip padariau būdama 25-erių, žinote kodėl? Nes buvau paskutinė idijotė, savanaudė ir nemąstanti blondinė! Visa laimė, kad vaikų neturėjau, nes būčiau ne tik vyro psichologinę būseną sulaužius, bet ir savo vaiko. Taigi dar kartą pagalvokite, nei tada, nei dabar mes, influenceriai, nesame pavyzdys niekam. Nei kaip gyventi, nei kaip statyti savo laimę. Todėl, jei tik išeina, išlipkite iš mūsų netikro, rožinio gyvenimo,nes jis išties netikras... Prisiglauskite prie savo netobulo vyro, kuris gal ir grubus kartais, gal neatnešė tau gėlių, gal prisigėrė atėjus svečiams. Bet mieliausioji mano, jis tikras, jis tavo! Kurį tu pasirinkai. Tik noriu pasakyti, kad jūsų namai yra belenkiek kartų tikresni, už mūsų insta-namus. ????

A post shared by Natalija Bunke (@natalija_bunke) on

Prieš kelias dienas „Discord“ platforma buvo itin aktyvi – čia pasirodė ir į visus klausimus apie santykius su Viktorija atsakinėjo Danieliumi Bunkumi prisistatantis asmuo. Platformoje asmuo pasirodė po to, kai buvo vis garsiau kalbama apie judviejų su Viktorija Siegel skyrybas.

„Nemeluosiu. Man tai yra skaudžiausias gyvenimo etapas per 43 metus. Beprotiškai skaudus, kurio nelinkėčiau niekam. Dvigubą dviejų pačių artimiausių žmonių išdavystę yra tikrai sunku pakelti“, – ketvirtadienio vakarą platformos „Discord“ serveryje „Pletkai“ vėl rašė „Bunkumi“ pasivadinęs vartotojas.

Vis dėlto tą patį vakarą apie, tikėtina, D.Bunkaus pasisakymus diskusijų platformoje pasisakė ir pati V.Siegel.

„Aš nesuprantu, kam provokuoti mane ir šnekėti tokius dalykus? Jei tai nesiliaus, aš ir netylėsiu. Nes turiu ką pasakyti“, – mįslingą žinutę instagrame paliko Viktorija.

Galiausiai praėjus kelioms dienoms V.Siegel socialinio tinklo „Instagram“ story nutraukė tylą ir išreiškė savo poziciją nemalonioje situacijoje. Anot jos, nereikia gailėtis nei praleisto laiko, nei pačio žmogaus.

„Žodžiu, reziumė toks – iš patirties galiu pasakyti, kad nereikia... Na, kaip čia jums gražiai pasakyti. Nereikia gailėti praleisto laiko, nereikia gailėti žmogaus, nereikia gailėtis tos vizijos. Kaip suprantu, tikrai visiems skaudu, visiems nemalonu, bet jeigu gyveni vien tik iš gailesčio, tu laimingas nebūsi. Vis tiek anksčiau ar vėliau viskas subyrės, reikia gyventi čia, būti laimingiems čia ir dabar“, – teigia Viktorija.

Dariaus Kučio, PC „Europa“ nuotr./Viktorija Siegel, Danielius Bunkus
Dariaus Kučio, PC „Europa“ nuotr./Viktorija Siegel, Danielius Bunkus

Moteris svarsto, kad tokiu savo poelgiu galbūt padrąsino žmones judėti į priekį, žengti žingsnį, jei jie buvo nelaimingi: „Jeigu jūs buvote iš gailesčio ar tiesiog dėl to, kad reikia, dėl to, ką žmonės pasakys, tai gyvenkime dėl savęs, o ne dėl kitų.“

„Būkime laimingi viduje, (...) nes mes privalome būti laimingi šeimoje, santykiuose, kai laiminga mama ir tėtis, tai nesvarbu kartu ar atskirai, tai ir vaikai laimingi. Kai jūs esat laimingi, tada reikalai visai kitaip klostosi. Tiesiog esu už laisvę gyventi, už laisvę daryti tai, ką norisi, nes tu niekada negali žinoti, kada tas gyvenimas pasibaigs, kad ir kaip žiauriai tai benuskambėtų. O dabar visiems linkiu gražaus ir laimingo savaitgalio, o pati važiuoju pailsėti ir pabūti ten, kur jaučiuosi laiminga, jaučiuosi labai rami“, – savo kalbą socialiniame tinkle užbaigė moteris.

15min primena, kad pramogų pasaulyje jau ilgą laiką sklandė kalbos, kad žinoma pora, renginiuose anksčiau dažnai pasirodydavę Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus, nebe kartu. Kurį laiką moteris socialiniuose tinkluose nebeviešino jųdviejų nuotraukų, buvo galima pastebėti, kad laiką sužadėtiniai irgi leidžia atskirai.

Viktorijos sekėjams tai sukėlė įtarimų, ji dažnai instagrame sulaukdavo klausimų iš gerbėjų apie savo vyrą, buvo svarstoma, kad jie pasuko skirtingais keliais.

Susisiekus su Danieliumi Bunkumi, jis šio fakto nei patvirtino, nei paneigė, pasiūlė susisiekti su Viktorija ir jos pačios paklausti apie skyrybas. Viktorija šiuo klausimu taip pat nesutiko duoti jokių komentarų.

TAIP PAT SKAITYKITE: Viktorija Siegel po žinios apie skyrybas davė pirmą interviu: „Danieliui jaučiu tik pagarbą“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

01:06
25:14
29:28

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką