Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 8d. 15:29

Viktorija Siegel po žinios apie skyrybas davė pirmą interviu: „Danieliui jaučiu tik pagarbą“

Viktorija Siegel, Danielius Bunkus
Dariaus Kučio, PC „Europa“ nuotr. / Viktorija Siegel, Danielius Bunkus

Praėjusią savaitę lyg iš giedro dangaus nugriaudėjusios Viktorijos Siegel ir Danieliaus Bunkaus skyrybos sukėlė daugybę diskusijų. Kelias dienas ir Viktorija, ir Danielius buvo apsitvėrę tylos siena, nusprendė apie šią situaciją nieko nekomentuoti. Tačiau „Discord“ platformoje pasirodžiusios „Bunkumi“ pasivadinusio žmogaus žinutės sukėlė dar daugiau aistrų. Dėl jų žinoma moteris 15min papasakojo, kaip šiuo metu jaučiasi ir kokie jos santykiai su dukros Nicolės tėčiu, žinomu verslininku D.Bunkumi.

Socialiniuose tinkluose bei viešumoje Viktorija Siegel ir Danielius Bunkus atrodė itin laimingi. Buvo galima dažnai pastebėti judviejų idiliškas nuotraukas instagrame, vaizdo įrašus, kai kartu su dukra leidžia laisvalaikį. Tačiau, kaip sakoma, nebūna namų be dūmų. Praėjusią savaitę pasirodžius itin netikėtai žiniai apie judviejų skyrybas, žmonės klausė, kas nutiko šiai, atrodo, tobulai šeimai.

Praėjus kelioms dienoms po paskelbtos naujienos, Viktorija Siegel kartu su dukra Nicole ir augintiniu Bruno kraustėsi į naujus namus, o pirmadienį, atslūgus emocijoms, sutiko 15min papasakoti, kaip jaučiasi.

Šiuo metu žinoma moteris su vyru palaiko ryšį tik dėl verslo ir dukros. Ji prisipažino, kad per kelias dienas išgyveno labai įvairius jausmus – norėjosi pabėgti ir pasislėpti, bet iš veido vis tiek niekada nedingo šypsena.

„Supratau, kad turiu darbų, pasirašytos sutartys su prekių ženklais, o mano darbo dalis – būti viešoje erdvėje. Pagalvojau, kad užsidariusi nieko nepakeisiu. Geriau atvirai prisipažinsiu ir paaiškinsiu žmonėms, kas ir kaip yra, juk skyrybų ilgai nenuslėpsi“, – pasakojo V.Siegel.

Nuomonės formuotoja, instagrame subūrusi didesnę nei 145 tūkst. sekėjų armiją, pranešusi apie skyrybas, sulaukė ir neigiamų, ir teigiamų komentarų. Ji sako, kad labai džiaugiasi, jog yra daug moterų, kurios rašo gražias žinutes. Jos Viktoriją motyvuoja nepasiduoti ir toliau stengtis dėl savęs bei dukros Nicolės, nesustoti, toliau įgyvendinti visas idėjas darbuose.

„Man moterys rašo, palaiko, sveikina įsikūrus naujuose namuose. Juk bet kuriam žmogui malonu, kai jį palaiko. Bet aš tikrai nereikalauju dėmesio, nesu nuskriaustoji, viskas yra gerai“, – pozityvumo neslėpė žinoma moteris.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Danielius Bunkus ir Viktorija Siegel

Viktorija pasakojo sulaukusi savo sekėjų istorijų apie skyrybas. Pajutusi, kad moteris tikrai nelaiminga, Viktorija sako ją padrąsinanti priimti lemtingą sprendimą. Vis dėlto nuomonės formuotoja įsitikinusi, kad geriausia išeitis, jei tik ji yra, puoselėti santykius ir šeimą.

„Tikrai nenoriu daryti įtakos dėl skyrybų, būtų smagu, kad visi gyventų laimingai, bet yra kaip yra. Nieko neskatinu ir aš nesu pavyzdys, kaip reikėtų elgtis. Labai ačiū už palaikymą, bet pavyzdžio imti tikrai nereikėtų“, – juokavo Viktorija.

Kalbėdama apie socialinius tinklus, V.Siegel sakė pastebėjusi, kad po skyrybų, vos per kelias dienas akivaizdžiai išaugo ir jos sekėjų skaičius. Žinoma moteris svarsto, kad žmonėms turbūt įdomu pamatyti naujus namus, sužinoti, kaip ji gyvena ir laikosi tokiu sudėtingu gyvenimo laikotarpiu.

„Sekėjais nesiekiu pasidaryti reklamos, man tai būtų žema, bet yra kaip yra, neuždrausiu žmonėms sekti ir domėtis manimi“, – sakė Viktorija.

Dabar atrodo, kad ne tik socialiniuose tinkluose, bet ir kalbant telefonu, V.Siegel stengiasi pozityviai vertinti situaciją, kurioje atsidūrė. Tačiau paklausta, iš kur semiasi jėgų, prisipažįsta, kad jos atsiranda dėl brandos.

Razauskai Photography nuotr./Viktorijos Siegel ir Danieliaus Bunkaus dukters Nicole krikštynų akimirka
Razauskai Photography nuotr./Viktorijos Siegel ir Danieliaus Bunkaus dukters Nicole krikštynų akimirka

„Anksčiau aš niekada nebuvau stipri. Galbūt gyvenimas užgrūdino. Dabar ir pati stebiuosi šia situacija. Stengiuosi viską priimti blaiviu protu, nesivadovauti emocijomis. Juk tuomet pridarai daug nesąmonių, dėl kurių gali gailėtis. Gerbdama Nicolę ir Danielių, nenoriu, kad paskui reikėtų gailėtis dėl negražių žodžių, įžeidimų. Žinoma, nėra lengva po skyrybų draugiškai bendrauti, visko būna, bet stengiuosi į viską reaguoti ramiai“, – prisipažįsta pašnekovė.

O išlaikyti šaltą protą, tikrai sudėtinga. Dar visai neseniai itin populiarioje „Discord“ programėlėje pasirodė jos vyru Danieliumi Bunkumi prisistatantis asmuo, kuris atsakinėjo į klausimus apie santykius su Viktorija. Nors pati moteris 15min sakė nežinanti, ar žinutės buvo rašytos D.Bunkaus, ji prisipažino nesuprantanti, kodėl jos sužadėtinis viešai pasakoja apie judviejų šeimą.

„Aš nesilankau šioje platformoje ir žinučių neskaitau. Kiekvienas žmogus turi teisę rinktis, kur jis nori reikštis ir ką pasakyti. Pati neplanuoju kalbėti apie šį žmogų. Privalau jį gerbti, nes turime dukrą. O jei Danielius nori, tegu reiškiasi, aš jo nesustabdysiu, nieko neįrodysiu“, – atvirai prisipažino V.Siegel.

Pokalbio metu, kelis kartus pakartojusi, kad labai gerbia dukros Nicolės tėtį, ji taip pat sakė esanti jam labai dėkinga už gražiai kartu praleistą laiką, todėl iš savo pusės ir toliau stengiasi puoselėti draugiškus santykius.

„Suprantu, kad nori ar nenori, mums teks bendrauti dėl verslo ir vaiko. Vertinu, kad Danielius buvo mano gyvenime, suteikė daug laimės. Esu iš tų žmonių, kad geriau daugiau gero pasakysiu apie savo buvusį nei juodinsiu su purvais. Mes buvome kartu, mums buvo gera. Iš mano pusės apie jį niekas neigiamo neišgirs. Kas buvo, tas buvo mūsų šeimoje, manau, joje viskas ir turi likti“, – 15min kalbėjo Viktorija.

Žinoma moteris pasakojo, kad po žinios apie skyrybas ji numetė ne tik 3 kilogramus, bet ir neteko itin artimų draugų. Bet, kad ir kaip būtų skaudu, ji džiaugiasi supratusi, kas yra jos artimiausi draugai, kurie visada išties pagalbos ranką.

„Tikruosius draugus dabar galiu suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų. Jie turi būti ne tik tada kai tau gerai, bet ir sunkiais momentais. Po bet kokių panašių situacijų, normalu, kad žmonės atkrenta, kažkas save parodo visai iš kitos pusės. O tikriesiems draugams esu labai dėkinga už palaikymą ir buvimą šalia“, – šypsojosi Viktorija.

TAIP PAT SKAITYKITE: D.Bunkus įsigijo maisto halę Vilniaus centre, čia dirbs ir V.Siegel: „Krizė – palankus metas pirkti verslą“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Video

04:05
02:52
00:26

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką