Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 13d. 19:18

Dubajuje susižadėjo Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus: „Akimirka, kurios mes nepamiršime visą gyvenimą“

Natalija Bunkė, Edgaras Eidėjus
Asmeninio albumo nuotr. / Natalija Bunkė ir Edgaras Eidėjus

Atostogų Jungtiniuose Arabų Emyratuose metu susižadėjo atlikėja Natalija Bunkė. Ji ištarė „taip“ savo širdies draugui Edgarui Eidėjui, o šią džiugią žinią pranešė socialiniame tinkle. Ji su savo sekėjais pasidalijo nuotrauka, kurioje įamžintas sužadėtuvių žiedas.

„Akimirka, kurios mes nepamiršime visą gyvenimą. Kelionė taksi su drebančia širdimi, o mano nuojauta, kaip tikros moters raganaitės. Labai tave myliu, Edgarai Eidėjau.

Mūsų geriausi draugai tapo nuostabios akimirkos liudininkais.

P.S. gražesnio žiedo negalėjau įsivaizduoti, dalinuosi su jumis savo laime ir noriu rėkti iš džiaugsmo“, – rašė Natalija.

Asmeninio albumo nuotr. /Natalija Bunkė
Asmeninio albumo nuotr. /Natalija Bunkė

15min primena, kad Natalija ir E.Eidėjus susipažino atsitiktinai, 2017 metias. Dainininkė Edgarui Kaune perdavė gėles, turėjusias keliauti į Londoną, pas jo pusseserę ir Natalijos bičiulę.

„Aš jam atvežiau orchidėjas (juokiasi). Jis buvo tarpininkas, per jį į Londoną keliavo užsakymas, jis jas perdavė žmonėms, kad jas autobusiuku nugabentų.

„Tada susitikome Kaune ir, kaip šiandien pamenu, atvažiavau tokia pavargus, išlipau iš mašinos nei labai pasidažius, plaukus susipynus į kasytes, kažkokią suknelę paprastą apsivilkus. Tų gėlių buvo ne taip ir mažai, dar tada jam paaiškinau, ką kaip sudėti, ko negalima daryti...“ – smagią pažinties istoriją 15min kadaise pasakojo Natalija Bunkė.

Ji prisiminė, kad pirmosios pažinties metu susitiko žvilgsniai, užvaldė stipri energija.

„Toks žaibas trenkė, – prisiminė Natalija. – O vėliau kažkaip ėmėm susirašinėti, išsiaiškinom, kad turime labai daug bendrų draugų. Galiausiai po dviejų savaičių susitikom dar kartą.“

Tiesa, prieš metus Natalija paklausta apie sužadėtuves teigė, kad viskam savas laikas: „Dar apie tai nekalbame. Gyvename gražiai ir mums to pakanka. Turime abu pajausti, kad esame tam pasiruošę“, – sakė N.Bunkė.

TAIP PAT SKAITYKITE: Natalija Bunkė apie sužadėtuves su mylimuoju nesvajoja: „Esame laimingi – viskam savas laikas“

Su mylimuoju Edgaru Eidėjumi Pavilnyje 2019 metų pavasarį įsigijo namą, tačiau įsikurti jame reikėjo laiko: laukė remontas, baldų gamyba. Įkurtuvės nebūtų buvusios tokios lengvos, jei ne jos mylimasis Edgaras. Jis perėmė namų ūkio darbus.

Nesirūpinu niekuo, kas liečia namo buitį. Jaučiuosi kaip tikra moteris, galiu galvoti dizainą, man nereikia nieko nešti, tvarkyti. Edgaras neskirsto, kas vyriška, o kas moteriška. Gali ir skalbinius išdžiaustyti, ir terasą sukalti“, – gerų žodžių mylimajam negailėjo Natalija.

15min primena, kad Natalijai tai būtų jau ne pirmos vestuvės. Su pirmuoju savo vyru D.Zvonkumi atlikėja santuokoje pragyveno 5 metus, vėliau buvo ištekėjusi už D.Bunkaus – pora vestuves atšoko 2011 metų birželį. Tų pačių metų rugpjūtį, per Žolinę, Natalija susilaukė sūnaus Kristupo. Visgi šios santuokos išsaugoti nepavyko, šeima skirtingais keliais pasuko 2013 metais.

Komentarai: 31

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Gerumu dalintis gera

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

19:28
00:40
22:17

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką