Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 15d. 11:35

Įkvepianti sėkmės istorija: be tėvų augęs Ruslanas tapo garsiojo šefo Gordono Ramzio mokiniu

Ruslanas Puskepanis
LNK nuotr. / Ruslanas Puskepanis

Gatvėje prasilenkę su 29 metų Ruslanu Puskepaniu, vargiai pagalvotumėte, kad šis vaikinas Jungtinėse Amerikos Valstijose yra gerbiamas ir restoranų graibstomas virtuvės šefas, dirbantis kartu su populiariuoju Gordonu Ramziu. Iš Saločių kaimo Pasvalio rajone kilęs Ruslanas – aukštas, liesas, kuklus vaikinas, labiau primenantis studentą.

Ruslanas, būdamas vos trijų mėnesių, kartu su broliais atsidūrė vaikų globos namuose. „Alkoholis“, – trumpai priežastį, kodėl liko be tėvų, įvardina šefas. Našlaičiais likusį Ruslaną kartu su broliu netrukus pasiėmė globoti pasvaliečių šeima.

Tačiau laime čia nekvepėjo, nes labai greitai paaiškėjo, kad globėjai yra smurtaujantys religiniai fanatikai, kurie kasdien globotinius vesdavo į bažnyčią, o grįžę mušdavo už kiekvieną menkniekį.

„Atsikėlę ryte turėdavome kuopti, plauti namus, o jei palikdavome kokią dėmę, gaudavome diržo. Išorėje jie atrodė kaip padorūs, religingi miestelio gyventojai, tačiau už durų jie mums atrodė kaip žvėrys“, – LNK televizijos laidai „Nuo... Iki...“ pasakojo Ruslanas, kurio išsamų reportažą žiūrovai išvys pirmadienio vakarą.

LNK nuotr. /Ruslanas Puskepanis
LNK nuotr. /Ruslanas Puskepanis

Ruslanas neslepia, kad vaikystėje patirtos psichologinės traumos paliko daugybę randų. Pas smurtaujančius globėjus jis augo iki dešimties metų, kol buvo grąžintas į vaikų globos namus.

Netrukus Ruslanas pateko pas kitus globėjus, kurie jam negailėjo dėmesio ir šilumos. Ruslanas savo globėją iki šiol vadina mama, o jos biologinius vaikus – savo broliais. „Jeigu ne jie, turbūt dabar nebūčiau pasiekęs to, ką turiu“, – dėkingumo neslepia Ruslanas.

Sulaukęs pilnametystės Ruslanas įstojo mokytis virėjo amato į Panevėžio profesinę mokyklą. Netrukus jis išvyko dirbti viešbutyje Turkijoje, tačiau buvo apgautas, kai jam nesumokėjo sutarto atlyginimo. Tuomet jis netiktai pamatė skelbimą, kviečiantį mokytis pas garsųjį šefą Gordoną Ramzį Las Vegase.

„Gordonas Ramzis realybėje yra labai hiperaktyvus žmogus, tačiau geros širdies, rūpestingas. Tas rėkiantis, kandus ir besikeikiantis šefas televizijoje yra tik rolė“, – sako Ruslanas. Lietuvis Ramziui kartą netgi gamino lietuviškus cepelinus.

Neįtikėtina nuo kūdikystės be tėvų augusio Ruslano Puskepanio sėkmės istorija ir karjera Amerikoje – pirmadienio vakarą, 20 val., LNK televizijos laidoje „Nuo... Iki...“.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Pragaro virtuvės“ šefo patikėtinis R.Puskepanis Saločiuose surengė beprotiškai skanią šventę

Temos: 2 Virtuvė Kulinarija

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:34
05:58
03:39

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką