Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 10d. 08:07

Kastytis Kerbedis neteko „Lietuvos talentų“ teisėjo kėdės

Marijonas Mikutavičius, Kastytis Kerbedis, Ineta Stasiulytė ir Justinas Jankevičius
Vido Černiausko nuotr. / Marijonas Mikutavičius, Kastytis Kerbedis, Ineta Stasiulytė ir Justinas Jankevičius

Dėl ūmių skrandžio skausmų Kastyčiui Kerbedžiui atsidūrus ligoninėje, netrukus paaiškėjo ir kita žinia – jis neteko naujo „Lietuvos talentų“ sezono teisėjo kėdės. 15min artimas šaltinis tikino, kad atlikėjas su TV3 televizija jau buvo pasirašęs sutartį, tačiau vis dėlto žiūrovai jo naujame sezone neišvys.

Penktadienį pranešime spaudai pranešta, kad šiais metais TV3 televizijos projekto „Lietuvos talentai“ teisėjų kėdes užėmė trys pramogų pasaulio atstovai: tai aktorė Ineta Stasiulytė, humoristas Justinas Jankevičius ir dainininkas bei dainų kūrėjas Marijonas Mikutavičius.

Vis dėlto dar prieš savaitę tame pačiame kanale transliuoto muzikinio projekto „X Faktorius“ metu skelbta, kad prie trijų minėtų teisėjų prisijungs dar vienas pramogų pasaulio vardas, tąkart laikytas paslaptyje. 15min žiniomis, ši vieta turėjo atitekti Kastyčiui Kerbedžiui.

Šią informaciją 15min patvirtino ir artimos K.Kerbedžio aplinkos atstovas. Šaltinio teigimu, scenos grandas su TV3 televizija buvo pasirašęs sutartį.

„Taip, jis turėjo būti projekto teisėju, tačiau dabar, atsižvelgus į jo sveikatą, jis tikrai nebūtų galėjęs dalyvauti“, – teigė šaltinis.

Pasiteiravus, ar projekto organizatoriai galėjo žinoti apie atlikėjo sveikatos problemas, kalbintas asmuo to patvirtinti negalėjo, tačiau teigė, kad jei ne netikėtai smogusi liga, K.Kerbedis projekte būtų dalyvavęs.

Fotopro nuotr./Saulius Urbonavičius-Samas
Fotopro nuotr./Saulius Urbonavičius-Samas

Vis dėlto informacijai pasklidus viešai, klausimas dėl K.Kerbedžio dalyvavimo projekte tapo labai neaiškus. Penktadienio popietę „Lietuvos talentų“ prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas portalui lrytas.lt patvirtino, kad Kastytis Kerbedis turėjo būti vienu iš projekto teisėjų, tačiau netrukus pakeitė nuomonę.

„Nutiko taip, kaip nutiko. Linkime Kastyčiui sveikatos. Projekte dirbs trys teisėjai, kaip ir įprasta. Kastyčio vietos niekas neužims, bet jo projekte nebepamatysime“, – sakė S.Urbonavičius.

15min susisiekus su S.Urbonavičiumi, jis šia tema kalbėti jau nepanoro ir laikėsi pozicijos, kad K.Kerbedis niekada nebuvo numatytas teisėju.

„Neturiu, ką pakomentuoti. Jis nebuvo numatytas teisėju“, – teigė Samas, pabrėžęs, kad šiame projekte trys teisėjai būdavo visados.

Pasitikslinus, kad K.Kerbedžio šaltinių teigimu, jis visgi buvo pasirašęs sutartį, Saulius Urbonavičius kalbėti atsisakė: „Paskambinkite TV3, aš neturiu, ką komentuoti“.

TV3 kūrybos direktorius Arvydas Rimas teigė, kad projekto kūrybinė komanda buvo numačiusi galimybę padidinti teisėjų skaičių, buvo svarstoma pasikviesti ir K.Kerbedį. Vis dėlto, anot A.Rimo, galutiniai taškai sudėti nebuvo.

„Taip, jis buvo vienas iš svarstomų variantų, tačiau jo liga, operacija, tikrai neturi nieko bendro. Taip, mes galvojome jį kviesti, kaip ir daugelį kitų, tačiau penktadienį oficialiai paskelbėme visus tris teisėjus“, – 15min teigė A.Rimas.

15min primena, kad penktadienį Kastytis Kerbedis (55 m.) skubiai išgabentas į ligoninę. Dėl ūmių skrandžio skausmų atlikėjui atlikta operacija, kuri praėjo sklandžiai.

Penktadienio vakarą K.Kerbedžio laukė koncertas sostinėje esančiame klube „Pabo Latino“. Klubo atstovas Gintas Teslia 15min patvirtino, jog atlikėjo koncertas netikėtai atšauktas. Jį pakeitė Saulius Prūsaitis.

„Man ryte paskambino jo asmeninis gydytojas, pranešė apie situaciją. Kastytis man ir anksčiau buvo užsiminęs apie sveikatos problemas, pasakojo, kad jam planavo atlikti planinę operaciją.

TAIP PAT SKAITYKITE: „Lietuvos talentai“ grįžta į TV ekranus su netikėta teisėjų komanda

Komentarai: 11

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką