Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Odeta Mickuvienė. Moteris gyvatė vyro nesmerkia už praeities klaidas (papildyta kovo 13 d.)

Odeta Mickuvienė
Teodoro Biliūno nuotr. / Odeta Mickuvienė
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Odeta Mickuvienė – ne tik bene lanksčiausio kūno Lietuvoje savininkė, bet ir itin tolerantiška moteris. Ji nepabijojo sukurti šeimos su skandalinguoju rokeriu Dariumi Mickumi, kuris viešai prisipažino, kad ilgus metus skendėjo narkotikų liūne, bet rado stiprybės iš jo išbristi.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Vardas, pavardė: Odeta Mickuvienė.
Gimimo data, vieta: 1981 06 18, Radviliškis. 28 m.
Šeiminė padėtis: ištekėjusi, vyras Darius Mickus (41) – grupės „Rebelheart“ lyderis; augina sūnelį Dovydą (3).
Išsilavinimas: Kūno kultūros akademijoje baigė visuomenės sveikatos ir fizinio aktyvumo bakalauro ir magistro studijas.
Veikla: dirba Kauno pantomimos ir plastikos teatre, sporto klube veda Pilateso užsiėmimus, rengia teatralizuotus pasirodymus.

Odeta, ne vienerius metus žiūrovus stebinate savo lankstumu. Projekte „2 minutės šlovės“ Jūsų talentui neliko abejingų. Kaip nutiko, kad tapote kūno plastikos specialiste?

Būdama septynerių, nuėjau į cirką. Likau juo sužavėta. Sužinojau, kad kiekvieną rudenį renkami nariai į cirko būrelį. Paprašiau mamos, kad ir mane nuvestų į atranką. Priėmė. Cirke dirbau 12 metų, t. y. kol baigiau vidurinę mokyklą.

Asmeninio albumo nuotr./Odeta Mickuvienė - moteris gyvatė
Asmeninio albumo nuotr./Odeta Mickuvienė - moteris gyvatė

Savo ateitį siejote su darbu cirke, netgi planavote važiuoti gyventi į Ukrainą – įveikėte atranką ir patekote į tos šalies cirko trupę. Kas Jus atkalbėjo?

Tėvai. Jie sakė: „Tu pagalvok, koks tas cirko artisto gyvenimas? Juk viskas taip laikina...“ Viską gerai apgalvojusi supratau, kad jie teisūs. Taip ir baigėsi mano didžiosios svajonės.

Buvo gaila?

Nepasakyčiau, nes pernelyg neatitolau nuo savo pomėgio. Išvažiavau studijuoti į Kauną ir nėriau į pramogų pasaulį – solo programą rodžiau naktiniuose klubuose, o su šokių kolektyvais iki šiol važinėjame po visą Lietuvą.

Ne paslaptis, kad Jūsų vyras – puikiai melomanams žinomas žmogus. Jums tai padeda? O gal atvirkščiai – jaučiatės tūnanti vyro šešėlyje?

Mažai kas žino, kad mes vedę, nes pernelyg šito neafišuojame. Nemanau, kad santuoka su garsiu vyru man padeda – juk iki mūsų pažinties aš jau daugelį metų dirbau tai, ką iki šiol darau. Įdomiausia, jei renginyje kažkam reikia manęs – skambina mano vyrui. Ir atvirkščiai. Neslėpsiu, būna ir tokių situacijų, kai su manimi bendraujantis žmogus sužino, kas yra mano vyras, akimirksniu pradeda daug maloniau kalbėti.

Gal galite prisiminti, kaip ir kada susipažinote su Dariumi?

Prieš šešerius metus. Atsimenu, tą popietę leidau Palangos jau nebeegzistuojančiame klube „Anapilis“. Su drauge sėdėjome, plepėjome, o Darius su grupe kaip tik ruošėsi vakariniam koncertui. Jis mane užkalbino, pasikeitėme telefonų numeriais.

Niekada neklausėte, kodėl užkalbino būtent Jus?

Darius man papasakojo, kad iš pirmo žvilgsnio manimi susižavėjo. Buvo vasara, aš visa įdegusi, trumpais šortukais – štai ir apsukau jam galvą! Be to, Dariui visuomet patiko blondinės.

Butauto Barausko nuotr./Odeta Mickuvienė ir Darius Mickus
Butauto Barausko nuotr./Odeta Mickuvienė ir Darius Mickus

Šis vasaros romanas virto gražia draugyste?

Kitą dieną aš išvažiavau į Kauną, tad nesusitikome porą mėnesių. Būtent taip ir bendravome ištisus metus: jis užsiėmęs, aš užsiėmusi, todėl susitikdavome retai. Po metų draugystės susituokėme.

Iki šiol prisimenate tą dieną, kai Darius Jums pasipiršo?

Tą dieną mes lankėmės pas mano tėvus, norėjau juos supažindinti su Dariumi. Tarp jų įvyko konfliktas, mat tėvai girdėjo apie Dariaus praeities klaidas: nepavykusią pirmąją santuoką, narkotinių medžiagų vartojimą... Mama aiškiai pasakė, kad tokio žento nepageidauja. Nepaisant to, kai išvažiavome iš tėvų namų, stabtelėjome miške – ten Darius paprašė mano rankos. Vis dar smagu prisiminti tą dieną, gražūs jausmai užplūsta važiuojant pro pasipiršimo vietą. O tėvams teko susitaikyti su mano pasirinkimu.

Kuo Darius Jus sužavėjo?

Sunkus klausimas (šypsosi). Pirmiausia – savo paprastumu. Darius yra jautrus, malonus, pastabus vyras. Po griežta rokerio kauke slepiasi šilta asmenybė. Iš pradžių mes tapome tiesiog gerais draugais, smagu ir lengva buvo kalbėtis apie viską. Kadangi ir aš esu meno žmogus, man jo gyvenimo būdas pasirodė labai artimas.

Jūsų nebaugino, kad mylimas žmogus – muzikantas. Juk žinote, kaip apie juos kalbama: mergišiai, alkoholikai...

Galbūt nebaugino dėl to, kad turėjau daug pažįstamų dainininkų ir mačiau, jog ne visi jie tokie pasileidę, kaip apie juos kalbama. Dariumi pasitikiu ir net neabejoju, kad jis pas kitas moteris nelaksto. Alkoholis, naktiniai šėliojimai – tai beveik kiekvieno muzikanto gyvenimo būdas ir su tuo kovoti beprasmiška. Taigi tenka būti tolerantiška žmona.

„Tėvai girdėjo apie Dariaus praeities klaidas: nepavykusią pirmąją santuoką, narkotinių medžiagų vartojimą... Mama aiškiai pasakė, kad tokio žento nepageidauja.“

Teodoro Biliūno nuotr./Odeta Mickuvienė - moteris gyvatė
Teodoro Biliūno nuotr./Odeta Mickuvienė - moteris gyvatė

Tai įdomu

Ne vienas vyras už galimybę pratęsti pažintį su žaviąja moterimi gyvate Odetai norėjo padovanoti automobilį ar nupirkti prabangių papuošalų. Ypač Odeta žavisi italai. Vienas iš jų už kartu praleistą naktį buvo pasiruošęs sumokėti 10 000 eurų! Tačiau italas išgirdo griežtą Odetos NE!

Viganto Ovadnevo nuotr./Darius Mickus
Viganto Ovadnevo nuotr./Darius Mickus

Darius Mickus: išbandžiau visą mėšlą

Prieš kelerius metus šalį apskriejo atvira grupės „Rebelheart“ lyderio išpažintis apie tai, ką jis veikė septynerius metus. „Man rūpėjo tik viena – iš kur kuo greičiau gauti narkotikų“, – žodžių į vatą nevyniojo Darius.
Kodėl Darius apie tai prabilo viešai? Tik todėl, kad jo istorija padėtų į kvaišalų liūną papuolusiems žmonėms. „Iš pradžių galvojau, kad tai tik žaidimas, kad esu stiprus ir tikrai bet kada galėsiu ištarti „stop“. Deja, visi taip mąsto. Kvaišalams išleisdavau didžiules pinigų sumas, galiausiai prasiskolinau. Pakilti man padėjo tik vienintelė priežastis: pajutau, kad į šipulius byra mano vaikystės svajonė – tapti profesionaliu dainininku“, – prisimena Darius.
Šiandien muzikantas pripažįsta, kad tikroji jo laimė – mylima moteris ir sveikas jų sūnelis. „Jaučiuosi gavęs antrąjį šansą ir nežadu nuvilti man brangių žmonių“, – sako dainininkas.

„Privatu“
Komentarai
Temos Moteris, Gyvatė
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką