Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 11d. 13:27

Atsisveikinimas su Vytautu Šerėnu vyks Vilniaus laidojimo rūmuose

Vytautas Šerėnas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vytautas Šerėnas

Penktadienio vakarą Lietuvą sukrėtė skaudi žinia – sustojus širdžiai, netikėtai mirė ilgametis laidos „Dviračio žinios“ vedėjas ir kūrėjas, ekonomikos mokslų daktaras Vytautas Šerėnas. Humoristui buvo 59-eri. Skelbiama, kad atsisveikinimas su juo vyks pirmadienį ir antradienį.

Apie tai, kur bus galima atsisveikinti su V.Šerėnu, pranešė Vytauto bičiulis ir kolega Haroldas Mackevičius:

„Atsisveikinimas su Vytautu Šerėnu vyks Vilniaus laidojimo rūmuose Olandų g. 22, šeštoje salėje. Pirmadienį, 13 dieną – nuo 12 iki 20 valandos. Antradienį, 14 dieną – nuo 10 iki 12 valandos. Urna išnešama 12 valandą.

Laidotuvės vyks Antakalnio kapinėse.

Mišios už Vytą bus aukojamos pirmadienį, 19 val. Bernardinų bažnyčioje.

Artimųjų pageidavimu prašome pagerbti Vytautą keliais kukliais žiedais.“

15min primena, kad žinią apie netikėtą V.Šerėno mirtį penktadienio vakarą patvirtino jo bendražygis Haroldas Mackevičius.

„Nebėra Vyto. Užuojauta artimiesiems“, – feisbuke liūdną žinią pranešė H.Mackevičius.

Užuojautą išreiškė LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė: „Labai liūdna ir šalta. Vytautas buvo Lietuvos politinės satyros korifėjus, jo humoras leido reiškinius vertinti iš kitokio taško. Tai didelis praradimas visai žiniasklaidai. LRT vardu reiškiame užuojautą Vytauto šeimai ir kolegoms“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Netikėta Vytauto Šerėno mirtis sukrėtė jo kolegas ir bičiulius: „Jokių ženklų nebuvo“

Vytauto Šerėno gedi žmona Dalia, du judviejų vaikai – Gintė ir Rytė, bičiuliai, kolegos.

Ekonomiką iškeitė į darbą televizijoje

Vytautas Šerėnas gimė Antagavės kaime Ignalinos rajone, baigė Ignalinos vidurinę mokyklą, įstojo į Vilniaus politechnikumą ir įgijo ryšininko specialybę.

1979 m. dirbo Ignalinos tarpmiestinėje telefonų stotyje. Vėliau tarnavo sovietinės armijos statybos daliniuose suvirintoju Maskvos srityje.

1982 m. įstojo į Vilniaus universitetą ir studijavo Parengiamajame skyriuje, vėliau – Pramonės ekonomikos fakultete, kuriame įgijo darbo ekonomikos specialybę. Būdamas studentas du kartus vadovavo studentų statybų būriams (Jakutijoje 1986 m. ir Vokietijoje 1989 m.).

1988-1993 m. studijavo aspirantūroje, apgynė mokslų daktaro disertaciją (tema „Žmogiškasis kapitalas: formavimasis ir ekonominė reikšmė“).

1993–1995 m. dirbo Valstybinėje kainų ir konkurencijos tarnyboje prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės vyriausiuoju specialistu.

1993 m. ėmė vesti televizijos laidą „Dviračio žinios“.

1995 m. gavo koncerno „Volkswagen“ stipendiją tęsti ekonomikos mokslus Vokietijoje, tačiau pasirinko darbą televizijoje.

2002 metais dalyvavo prezidento rinkimuose kaip nepriklausomas kandidatas, juose užėmė 4 vietą. „Dviračio šou“ yra sukūręs humoristinių personažų (žymiausias – „Bratkos: Ūsas ir Barzdonas“).

VIDEO: Iš 15min archyvų: „Apie ką negalima kalbėti“ su Vytautu Šerėnu

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką