Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 14d. 21:27

Paaiškėjo Vytauto Šerėno mirties aplinkybės: vyrą be gyvybės ženklų rado žmona

Vytauto Šerėno išlydėjimas į paskutinę kelionę
Žygimanto Gedvilos / 15min nuotr. / Vytauto Šerėno išlydėjimas į paskutinę kelionę

Antradienį giminės ir artimieji susirinko palydėti laidos „Dviračio žinios“ kūrėjo ir vedėjo, ekonomikos mokslų daktaro Vytauto Šerėno amžino atilsio. Iki šiol buvo žinoma, kad jis mirė penktadienio vakarą, savo sodyboje, o dabar paaiškėjo daugiau aplinkybių.

Buvo teigiama, kad vyras mirė Labanoro sodyboje, ten jam sustojo širdis. Žinią apie V.Šerėno mirtį penktadienio vakarą pranešė jo bendražygis Haroldas Mackevičius. „Nebėra Vyto. Užuojauta artimiesiems“, – feisbuke liūdną žinią skelbė H.Mackevičius.

Kitas 15min šaltinis patvirtino, kad Vytautas tą vakarą nusprendė bėgti krosą, norėjo pasportuoti. Jis buvo visiškai sveikas žmogus, tačiau prabėgęs 8 kilometrus, pasijuto blogai. Humoristas planavo važiuoti į kelionę, todėl jai ruošėsi, bandė fiziškai sustiprėti.

Kaip teigė šaltinis, mirusį V.Šerėną rado žmona. Grįžęs po sporto, jis pasakė, kad blogai jaučiasi, tačiau į ligoninę važiuoti atsisakė, nuėjo išsimaudyti po dušu. Žmona, palikusi vyrą su vienais rūbais, rado jį apsirengusį kitais.

Ekonomiką iškeitė į darbą televizijoje

Vytautas Šerėnas gimė Antagavės kaime Ignalinos rajone, baigė Ignalinos vidurinę mokyklą, įstojo į Vilniaus politechnikumą ir įgijo ryšininko specialybę.

1979 m. dirbo Ignalinos tarpmiestinėje telefonų stotyje. Vėliau tarnavo sovietinės armijos statybos daliniuose suvirintoju Maskvos srityje.

1982 m. įstojo į Vilniaus universitetą ir studijavo Parengiamajame skyriuje, vėliau – Pramonės ekonomikos fakultete, kuriame įgijo darbo ekonomikos specialybę. Būdamas studentas du kartus vadovavo studentų statybų būriams (Jakutijoje 1986 m. ir Vokietijoje 1989 m.).

1988–1993 m. studijavo aspirantūroje, apgynė mokslų daktaro disertaciją (tema „Žmogiškasis kapitalas: formavimasis ir ekonominė reikšmė“).

1993–1995 m. dirbo Valstybinėje kainų ir konkurencijos tarnyboje prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės vyriausiuoju specialistu.

1993 m. ėmė vesti televizijos laidą „Dviračio žinios“.

1995 m. gavo koncerno „Volkswagen“ stipendiją tęsti ekonomikos mokslus Vokietijoje, tačiau pasirinko darbą televizijoje.

2002 metais dalyvavo prezidento rinkimuose kaip nepriklausomas kandidatas, juose užėmė 4 vietą. „Dviračio šou“ yra sukūręs humoristinių personažų (žymiausias – „Bratkos: Ūsas ir Barzdonas“).

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Video

02:12
39:35
01:36

Visi į lauką!

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Namų šefas

Konkursas
Konkursas
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką