Dabar populiaru
Publikuota: 2014 spalio 1d. 08:39 , atnaujinta: 2014 spalio 1d. 10:42

Pasinaudoję SEL ir Žilvino Grigaičio vardais internautai surezgė konfliktą

Egidijus Dragūnas ir Žilvinas Grigaitis
A.Venskaus ir Luko Balandžio nuotr. / Egidijus Dragūnas ir Žilvinas Grigaitis

Socialiniame tinkle „Facebook“, SEL paskyroje, prieš kelias dienas nuskambėjo viešas klausimas Žilvinui Grigaičiui, kokį verslą jis daro. Tiek Egidijus Dragūnas, tiek Žilvinas Grigaitis portalui Žmonės.lt patikino, kad jų vardais socialiniame tinkle pasinaudojo nežinomi asmenys, sudarydami įspūdį, kad jiedu tarpusavyje apsižodžiavo ir sukonfliktavo.

„Mano vardu eilinį kartą buvo pasinaudota. Žilviną Grigaitį esu matęs kokį kartą. Jo įžeidinėti neturiu jokio reiklo. Nieko panašaus nerašiau“, – Žmonės.lt sakė Egidijus Dragūnas.

Pirmadienio vakarą redakciją pasiekė skaitytojo Justino išsaugotas prieš keletą dienų įvykęs susirašinėjimas socialiniame tinkle „Facebook“. Dabar šio įrašo tinkle jau nebėra.

Klausimas ant „Facebook“ sienos, Ž.Grigaičio vardu pavadintoje paskyroje, atkeliavo iš SEL paskyros: „Gerb.verslininke, gal galite atskleisti kokį verslą Jūs darote?? 99,9 % Lietuvos niekaip neįkerta, ar Jūs ką gaminate, ar apžvalginėjate? Gal Jūs šaukštus ir kočėlus drožiate paslapčia? Laukiame išsamių apžvalgų apie Jūsų kuriamą pridėtinę vertę...“

Iš Ž.Grigaičio paskyros buvo atsakyta: „Tik nereikia, Egidijau. Esu įvairių žinomų pasaulyje kompanijų akcininkas. Ar tau apskritai ne gėda čia rašyti? Pasižiūrėk į savo elgesį viešojoje erdvėje. Kokį tu pavyzdį rodai jaunimui? Apie tavo stilių apskritai nekalbėsiu. Tau turėtų būti gėda.“

Ž.Grigaitis: į tokias diskusijas nesiveliu

„Ta paskyra – ne mano, todėl tikrai ne aš ir komentuoju. Mano vardu yra sukurta ne viena „Facebook“ paskyra, bet jos man nepriklauso ir aš net neturiu galimybės jų „valdyti“, – Žmonės.lt sakė Ž.Grigaitis.

Ta paskyra – ne mano, todėl tikrai ne aš ir komentuoju, – sakė Ž.Grigaitis.

Vyras patikino, kad pats „Facebook’u“ naudojasi ir turi susikūręs anketą, tačiau jos pavadinimas kitoks.

„Ji vadinasi Žilvinas Andrew Grigaitis. Kažkada man buvo pasiūlyta įsigyti mano vardu sukurtas paskyras, bet aš, žinoma, nesutikau – nėra logikos tokius dalykus pirkti“, – įsitikinęs verslininkas.

„Be to, tikrai nesiveliu į jokius konfliktus socialiniuose tinkluose“,  – pridūrė Ž.Grigaitis.

Klausimai Žilvinui Grigaičiui pasirodė paskyroje SEL, kuri socialiniame tinkle buvo sukurta rugpjūčio 27-ąją. Žmonės.lt primena, kad tądien kuriam laikui buvo užblokuota E.Dragūno pagrindinė paskyra, pavadinta Sel. „Facebook“ administracija vėliau pastarąją paskyrą atblokavo, tad grupės „Sel“ naujienos dabar skelbiamos ir SEL, ir Sel paskyrose.

Po kurio laiko Ž.Grigaitis pats susisiekė su Žmonės.lt redakcija ir patikino, kad kalbėjo su E.Dragūnu telefonu. „Tik ką kalbėjau su Selu, jis patikino, kad nerašė tų žodžių, kad tai jau ne pirmas kartas, kai iš jo grupės vardo anketos rašoma jo vardu“, – teigė Ž.Grigaitis.

Verslininkas sakė, kad jiedu su dainininku pažįstami, tačiau nėra nei draugai, nei juolab priešai.

Facebook nuotr./Egidijaus Dragūno ir Žilvino Grigaičio susirašinėjimas
Facebook nuotr.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką