Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 10d. 06:03

Permainos „Queens of Roses“ narės gyvenime: po vestuvių G.Girnytė emigruoja į Australiją

Giedrė Girnytė ir Linas Linkevičius
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Giedrė Girnytė ir Linas Linkevičius

Dar tuomet, kai paskutinę vasaros dieną „Queens of Roses“ narė Giedrė Girnytė ištekėjo už grafikos dizainerio Lino Linkevičiaus, ji išsidavė – povestuvinę kelionę jiedu atidės kiek vėlesniam laikui, o galbūt – ir be bilieto atgal. Galiausiai pora atvertė kortas – jie kraustosi į Australiją.

Ir tai ketina padaryti jau visai netrukus – į tolimąjį, šiuo metu itin karšta vasara pulsuojantį žemyną jiedu išvyksta po gero mėnesio, vasario viduryje.

„Kuo labiau ši diena artėja, tuo baisiau darosi. Ir jei iš pradžių jaučiau malonų jaudulį, dabar – neberamu, kaip reiks į lagaminą sutalpinti gyvenimą?!“ – 15min linksmai kalbėjo Giedrė.

Asmeninio albumo nuotr./Giedrė Girnytė ir Linas Linkevičius
Asmeninio albumo nuotr./Giedrė Girnytė ir Linas Linkevičius

Į Australiją atlikėja su vyru išvyksta mažiausiai dvejiems metams. Bent jau toks jų pirminis realistinis planas, Giedrė viename iš Sidnėjaus universitetų nuo kovo vidurio pradės magistro studijas, Australijoje ji mokysis verslo administravimo.

Ši sritis Giedrei anaiptol ne nauja – dar Lietuvoje ji įgijo Verslo administravimo bakalauro diplomą, čia mokėsi anglų kalba, todėl studijos užsienyje ir ne gimtąją kalba jos nestebino.

„Jau seniai norėjau išvykti pagyventi kitur, todėl šio sprendimo priežastį galiu vadinti sena, neišsipildžiusia svajone“, – sako Giedrė.

Asmeninė nuotr./Giedrė Girnytė ir Linas Linkevičius
Asmeninė nuotr./Giedrė Girnytė ir Linas Linkevičius

Ji tikina save visuomet vadinusi „šiek tiek piliete“, ji visuomet norėjo keliauti, pažinti naujus kraštus, pajausti kitų šalių kultūras.

Tačiau dėl muzikinės veiklos, kuri yra didžiausia jos aistra, čia, Lietuvoje, viskas kelerius metus ėjo tik geryn – viskas klostėsi puikiai, todėl planus išvykti teko vis atidėti. Kol galiausiai Giedrė nusprendė – nori išeiti iš komforto zonos. Pakalbėjo su vyru ir priėmė bendrą sprendimą – kada, jei ne dabar?

„Gal kitiems tai atrodo nesuprantama. Esu didžiausiame savo pike, tačiau jaučiu, kad atėjo laikas įgyvendinti tai, ko visuomet troškau. Ir ne, nesu ta emigrantė, kuri skundžiasi, kad Lietuvoje viskas blogai. Labai myliu savo šalį, tačiau pajaučiau, kad noriu iššūkio, kad noriu išbandyti save“, – kalbėjo Giedrė.

Mindaugo Nakučio nuotr./Giedrė Girnytė ir Linas Linkevičius
Mindaugo Nakučio nuotr./Giedrė Girnytė ir Linas Linkevičius
Asmeninio albumo nuotr./Giedrė Girnytė ir Linas Linkevičius
Asmeninio albumo nuotr./Giedrė Girnytė ir Linas Linkevičius

Šiandien ji prisimena, kad pirma mintis apie tai, jog „Kodėl gi neišvykus į Australiją?“ nuskambėjo dar praėjusių metų pavasarį. Tuomet dar su sužadėtiniu Linu jie pakalbėjo apie tokio persikraustymo pliusus ir minusus, o galiausia ėmė veikti.

„Santykiuose priėjome tokį etapą, kad supratome, jog norėtume vaikų. Bet paskui pakalbėjome, kad dar ir pakeliauti norime. Su vaikais tą daryti sudėtingiau, todėl per daug nebesvarstėme – sakom, varom dabar“, – istorijos pradžią prisiminė Giedrė.

Joje kelionės iniciatorė pirmiausia buvo pati Giedrė, tačiau Linui persikraustymas – ne toks skausmingas, grafikos dizaineriu daugelį metų dirbantis vyras tuo užsiimti gali bet kuriame pasaulio krašte, juolab kad didžioji dalis jo klientų vis tiek gyvena ne Lietuvoje, o kontaktuoti su jais tenka internetu.

„Linas yra ketverius metus gyvenęs Kopenhagoje, tačiau visa Europa daugiau ar mažiau panaši. Gal todėl pasakėme sau, kad jei jau išvyksime, tai kur nors ne į Europą, į visai kitą pasaulio kraštą. Svarstėme ir apie Kanadą, bet paskui pakalbėjome su mano bičiule, kuri prieš metus išvyko į Australiją, ir nusprendėm, kad vyksime būtent ten“, – sakė „Queens of Roses“ narė.

Jevgenijos ŽUK nuotr./„Queens of Roses“ fotosesija pajūryje
Jevgenijos ŽUK nuotr./„Queens of Roses“ fotosesija pajūryje

Save ji vadina „moteriškų“ kraštų mėgėja, saulė, jūra, paplūdimiai – čia Giedrės stichija. Priešingai nei Linas, kuris, jos teigimu, labiau vertina kalnus, miškus, upes. Nusprendę, kad Australijoje gamta labai spalvinga ir galima rasti visko, jie ėmė kurti planus iškeliauti būtent čia.

Tiesa, kur tiksliai gyvens ir kuo versis, kol kas pora dar iki galo nežino. Todėl į Sidnėjų planuoja išvykti likus mėnesiui iki studijų – tam, kad spėtų įsikurti, o gal ten vietoje kokį darbą susirasti.

„Mums padeda agentūra Lietuvoje, bent jau susitvarkyti tokius elementarius dalykus, kaip atsidaryti telefono, banko sąskaitas. Žinoma, vežamės ir šiek tiek pinigų, kad bent mėnesį pragyventume, o vėliau, tikimės, po truputį viskas stos į vietas“, – kalbėjo Giedrė.

Beje, Linas, nors daugelį metų sukasi grafikos dizaino ir reklamos srityse, pagal išsilavinimą – maisto technologas, todėl neatmeta galimybės darbo ieškoti ir šioje srityje.

„Daugelis klausia, ar planuojame grįžti, ar ne, bet kad mes ir patys nežinome. Viskas priklauso, kaip ten seksis, kaip patiks. Apie Australiją girdėjau daug gražių dalykų, tačiau kol pati neatsistosiu ant tos šalies žemės, tol prognozuoti ką nors labai sunku. Manau, kad man ten patiks, nors jei ir ne – niekas nelaiko, galėsiu nutraukti studijas ir grįžti“, – pasakojo atlikėja.

Asmeninio albumo nuotr./Giedrė Girnytė ir Linas Linkevičius
Asmeninio albumo nuotr./Giedrė Girnytė ir Linas Linkevičius

Ir nors Giedrė sako jau gyvenanti naujo etapo laukimu, jai širdį suvirpina artimieji, kurie, nors ir palaiko, jaudinasi, kaip jai ten seksis, jau dabar nuolat klausinėja, kada pora grįš į Lietuvą. „Draugai liūdi, kad išvykstame, todėl apipila klausimais, sako, kam mums to reikia? Ir galiu patikinti – išvykstame ne todėl, kad gyvenime kažko trūktų, ne todėl, kad kažkas nesiseka, tiesiog norime pamatyti kitą pasaulį, pabandyti gyventi kitoje šalyje“, – sakė ji.

Pora neslepia, kad toks sprendimas negali būti neapgalvotas ir dėl dar vienos priežasties – ne paslaptis, kad norint išvykti į Australiją reikia nemažai ir pasitaupyti. Studijos šalyje nepigios, juolab Sidnėjus – brangus miestas, čia pragyventi su mažu biudžetu nelabai ir išeina.

„Tiesa. O mums dar taip sukrito viskas, kad ir vestuves atšokome. Todėl patys sakom, kad vestuvės buvo beveik dvigubos – išvykti į Australiją reikėjo panašaus biudžeto kaip ir vestuvėms“, – sakė ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pirmoji ir vienintelė meilė: „Queens of Roses“ narė Giedrė Girnytė ištekėjo už Lino Linkevičiaus

Pastarąjį pusmetį Giedrė ir Linas gyvena planų dėliojimu: nepaisant pasiruošimo stojamiesiems, gyvenimo ten detalėmis, teko perdėlioti ir „Queens of Roses“ veiklą. Grupė pastaruosius kelis mėnesius intensyviai ieškojo naujos narės.

Jau aišku, kas pakeis Giedrę, tačiau apie tai garsiai merginos dar nekalba, tik užsimena, kad nauja narė – turi nemažą sceninę patirtį, yra dalyvavusi ne viename televizijos projekte.

„Grupė man – kaip vaikas. Juk visą ją nuo pat pradžių užauginome pačios. Todėl, žinoma, šiek tiek liūdna, gaila net atiduoti, perleisti į kažkieno kito rankas. Nors tikiu, kad grupė su nauja nare sėkmingai toliau gyvuos, o aš galbūt kada po kelerių metų grįžusi vėl galėsiu prisijungti“, – svarstė Giedrė.

Jevgenijos ŽUK nuotr./„Queens of Roses“ fotosesija pajūryje
Jevgenijos ŽUK nuotr./„Queens of Roses“ fotosesija pajūryje
Jevgenijos Žuk nuotr./„Queens of Roses“
Jevgenijos Žuk nuotr./„Queens of Roses“

Atlikėja juokavo, kad dabar Australijoje galės suburti merginų grupę tokiu pat pavadinimu ir tuomet lietuviškąsias „Queens of Roses“ pakvies apšildyti jų Australijoje.

„Juokas juokais, bet kas ten žino, gal ir Sidnėjuje surasiu, kur dainuoti. Muzika nuo manęs niekur nedingsta, kaip ir aš nepabėgu nuo jos. Tiesiog dabar – naujas etapas. Ir kuo jis arčiau, tuo jaudulio daugiau, nors, neslėpsiu – jo labai laukiu“, – mintimis dalijosi ji.

TAIP PAT SKAITYKITE: Pirmoji ir vienintelė meilė: „Queens of Roses“ narė Giedrė Girnytė ištekėjo už Lino Linkevičiaus

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką