Dabar populiaru
Publikuota: 2019 kovo 18d. 14:36

Po pasaulį keliaujanti buvusi „Golden Age“ narė Evelina Meidutė su širdies draugu laukiasi pirmagimio

Evelina Meidutė ir Mantas Žemgulis
Asmeninio albumo nuotr. / Evelina Meidutė ir Mantas Žemgulis

Šiuo metu Naujojoje Zelandijoje viešintys buvusi dueto „Golden Age“ narė Evelina Meidutė ir jos mylimasis, vandenlenčių sporto entuziastas Mantas Žemgulis į Lietuvą grįš nebe dviese. Svečiuodamiesi užsienyje dvejus metus draugaujanti pora sužinojo netikėtą, tačiau labai lauktą žinią – jiedu laukiasi pirmagimio.

Evelina ir Mantas praėjusiais metais ryžosi didžiausiai gyvenimo kelionei – lapkričio mėnesį jiedu išskrido į Vokietiją, netrukus sparnus pakėlė į Meksiką, o galiausiai atsidūrė Naujojoje Zelandijoje.

„Kadangi mano draugas iki mums susipažįstant apkeliavo nemažai pasaulio, sulaukusi pasiūlymo ryžtis šiai kelionei ilgai negalvojau. Ypač kad sudėlioti įdomų ir patogų maršrutą jam buvo vieni juokai.

Keliavome į Berlyną, tuomet į Meksiką, kur praleidome mėnesį, ir galiausiai per Ramųjį vandenyną iškeliavome Naujosios Zelandijos link. Dabar čia esame jau beveik tris mėnesius ir skaičiuojame paskutines dienas. Mėnesio gale išvykstame į Los Andželą, o balandį jau grįšime į Lietuvą“, – kalbėdama su 15min pasakojo Evelina.

Asmeninio albumo nuotr./Evelina Meidutė ir Mantas Žemgulis
Asmeninio albumo nuotr./Evelina Meidutė ir Mantas Žemgulis

Vis dėlto po gyvenimo kelionės jiedu į gimtinę grįš ne vieni – viešėdami svečioje šalyje jiedu sužinojo netikėtą, tačiau labai džiugią žinią – Evelina laukiasi.

„Labai laukėme ir planavome anksčiau ar vėliau tapti tėvais. Vaikelis mus pasirinko kiek anksčiau, o dėl to mes labai džiaugiamės“, – kalbėdama pripažino Evelina.

Kaip pati sako, šiuo metu yra pusiaukelėje – yra nėščia kiek daugiau nei keturis mėnesius. Vis dėlto kol kas pora vaiko lyties nežino, taip pat dar neapsisprendė dėl vardo.

Evelinos ir Manto kelionės akimirkos – galerijoje:

Draugystė prasidėjo internete

Evelinos ir Manto meilės istoriją būtų galima vadinti tikra šiuolaikinių laikų pasaka. Prieš dvejus metus sulaukusi Manto žinutės instagrame, Evelina jam atsakė, o susitikę jiedu vienas kito nebepaleido.

„Mantas mane užkalbino instagrame, pasiūlė draugiją vakariniam pasivaikščiojimui su šunimi. Aš sutikau ir nuo tada neatlimpame vienas nuo kito“, – šypteli Evelina.

Asmeninio albumo nuotr./Evelina Meidutė ir Mantas Žemgulis
Asmeninio albumo nuotr./Evelina Meidutė ir Mantas Žemgulis

Per dvejus draugystės metus jiedu ryžosi ne vienam nuotykiui, kaip patys sako, juos visuomet vedė noras pamatyti kiek įmanoma daugiau pasaulio. Pavyko ir išpildyti norą pabėgti nuo lietuviškos žiemos, o kadangi abu yra vandenlenčių sporto entuziastai, praėjusių metų žiemą ryžosi apkeliauti bent dalį pasaulio.

Į Naująją Zelandiją juodu keliavo ir dėl darbų – čia Mantas turėjo būti pagrindinis teisėjas vandenlenčių sporto varžybose.

„Ši idėja Mantui kilo labai netikėtai, o aš tikrai negalėjau spyriotis – beliko pritarti“, – juokiasi „X faktoriuje“ išgarsėjusio reperių dueto narė.

Kelionei judant į pabaigą abu pripažino, kad nuo įspūdžių atsigauti bus išties sunku. Evelina sako likusi sužavėta Meksikos žmonėmis ir kerinčia Naujosios Zelandijos gamta, o Mantas džiaugėsi Meksikoje išragavęs įvairaus vietinio maisto.

Asmeninio albumo nuotr./Evelina Meidutė ir Mantas Žemgulis
Asmeninio albumo nuotr./Evelina Meidutė ir Mantas Žemgulis

Abiem tokia kelionė po pasaulį – pirmoji. O kadangi sakoma, kad kelionėje draugą pažinsi, abu džiaugiasi, kad pavyko išlaikyti šiltus, harmoningus santykius.

„Netikėtumų nebuvo. Vienintelė netikėčiausia situacija tai turbūt buvo tos dvi juostelės, rodančios teigiamą nėštumo testo rezultatą“, – juokėsi Evelina.

Balandį į Lietuvą grįžtanti pora neslepia, kad šiuo metu visas dėmesys bus skirtas jųdviejų pirmagimiui. Vis dėlto Evelina turi planų ir muzikinei karjerai.

„Nesitikiu, kad bus lengva, bet aš nesusirgau sunkia liga, todėl nežinau, kodėl vaiko atsiradimas turėtų trukdyti muzikai. Jeigu reikės, tai nešiuosi kartu su savimi prie mikrofono į įrašų studiją“, – šyptelėjo ji.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką