Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2013 gruodžio 31d. 09:12

Policijos kaltinimai, kad Egidijus Dragūnas vėl vairavo kaip kelių erelis, pasitvirtino – teismas Selui skyrė baudą

Egidijus Dragūnas
Tomo Tumalovičiaus nuotr./Krepšinio širdis / Egidijus Dragūnas
Paskutinę metų dieną teismas Vilniuje paskelbė sprendimą atlikėjui Egidijui Dragūnui iškeltoje byloje dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Egidijus Dragūnas (37) iš tiesų yra toks nedrausmingas vairuotojas, kaip apie jį kalba kelių policininkai. Tokią žinią paskutinės 2013 metų dienos rytą Selui siunčia Vilniaus miesto apylinkės teismas.

Populiaraus atlikėjo administracinių teisės pažeidimų bylą išnagrinėjusi teisėja Virginija Liudvinavičienė antradienio rytą paskelbė, kad E.Dragūnas yra kaltas ir privalo sumokėti 1 200 litų baudą.

Selas pripažintas kaltu tiek dėl kalbėjimo telefonu vairuojant, tiek dėl vairavimo neturint tokios teisės.

Kaip rašė Žmonės.lt, šioje byloje Selas kaltintas dėl dviejų Kelių eismo taisyklių pažeidimų.

Protokolas dainininkui buvo surašytas 2013 m. lapkričio 22 dieną, dokumente minimas praėjusios vasaros įvykis. Automobilį BMW 328 vairavęs Selas su mobiliuoju rankoje buvo įkliuvęs 2013 m. liepos 19 d.

Byloje buvo sprendžiamas esminis klausimas, ar su telefonu prie vairo sulaikytas E.Dragūnas tada apskritai turėjo teisę vairuoti transporto priemones. Mat atitinkamo dokumento patruliams jis nepateikė.

E.Dragūnas aiškino, kad teisę vairuoti jis turėjo, tik neturėjo su savimi vairuotojo pažymėjimo.

Selas tuo metu fiziškai neturėjo vairuotojo pažymėjimo, nes dokumentas dar gulėjo policininkų stalčiuje nuo to laiko, kai 2012 m. rugpjūtį už nustatyto greičio viršijimą daugiau kaip 50 kilometrų per valandą jis buvo atimtas mėnesiui.

Be to, vairuotojas teisme tikino, kad netgi baudą už telefoną yra sumokėjęs. Tačiau teisėja tokių duomenų iš policijos nebuvo gavusi.

Teisėja konstatavo, kad sulaikymo metu E.Dragūnas neturėjo teisės vairuoti, nes pažeidė Saugaus eismo įstatyme numatytą vairuotojo pažymėjimo susigrąžinimo tvarką. Selui buvo privaloma išklausyti specialius KET kursus ir pateikti medicinos pažymą apie savo sveikatą.

Už šį sunkų pažeidimą Selui ir skirta artima sankcijos vidurkiui 1 200 litų bauda.

Atskirai E.Dragūnas pripažintas kaltu ir dėl naudojimosi mobiliuoju telefonu prie vairo. Teismo nutarime pažymima, kad su telefonu vairuojantį Selą matė pareigūnai, kurie, atlikdami tarnybines pareigas, neturi jokio tikslo meluoti. Be to, kad rankoje laikė mobilųjį aparatą, neslėpė ir pats vairuotojas.

Formaliai už šį antrą, smulkesnį, pažeidimą vairuotojui skirta atskira bauda, tačiau faktiškai piniginė nuobauda subendrinta, paliekant tik didesnę sumą.

Skirdamas nuobaudą teismas atsižvelgė į tai, kad prieš 21 metus vairuotojo teises gavęs E.Dragūnas per pastaruosius vienus metus jau yra padaręs tos pačios rūšies teisės pažeidimą.

Šiandienis teisėjos V.Liudvinavičienės nutarimas dar neįsiteisėjo, per 20 dienų jį galima skųsti aukštesnės instancijos teismui. Antradienį išklausyti sprendimo Selas į posėdį neatvyko, jis išvykęs. Po verdikto įsiteisėjimo vairuotojas baudą turi sumokėti per 40 dienų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

SEB verslo augimo programa

01:31:00

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

01:09
05:12
30:48

Esports namai

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką