Dabar populiaru
Publikuota: 2018 birželio 12d. 20:14

Pramogų pasaulio ir instagramo žvaigždės susibūrė ikoniškame vakarėlyje

Vakaro svečiai
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vakaro svečiai

VMG idėjinis lyderis Alfas Ivanauskas su bendraminčių komanda antradienį Vilniuje sukvietė svečius atšvęsti jau trečią žurnalo „AŠ Ikona“ gimtadienį.

O svečių buvo išties daug – vasariškame renginyje dalyvavo Monika Pundziūtė-Monique, Vytautas Rumšas jaunesnysis, Karolina Meschino, Gabrielė Martirosianaitė, Milana Jašinskytė ir Mindaugas Rainys, Milita Daikerytė, Rūta Jankauskaitė-Marla Singer, Laura Vagonė, Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė, Saugirdas Vaitulionis, Lukas Gricius, Robertas Kalinkinas, Orijus Gasanovas, Naglis Bierancas, Rima Olberkytė-Stankus ir Žydrūnas Stankus, Marius Lucka, Aistė Svarauskaitė, Milda Metlovaitė, Sigitas Praspaliauskas ir daugelis kitų.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Monika Pundziūtė-Monique
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Monika Pundziūtė-Monique
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Vytautas Rumšas jaunesnysis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Vytautas Rumšas jaunesnysis

„Prieš trejus metus išleidome žurnalą norėdami pasižiūrėti, ar moterims to reikia. Akivaizdu, kad nesuklydome. Nes tai ne tik žurnalas, tai – gyvenimo būdas. Ikonos sąvoka kartu su mus vienijančia bendruomene plečiasi, ir mes norime jai pasiūlyti viską, kas geriausia. Pavyzdžiui, šiuo metu kuriame naujas darbo knygas, kur jau aiškiai atsispindės išsiplėtusi ikona – ne savo formomis, o koncepcija“, – kalbėjo A.Ivanauskas, pabrėžiantis, kad ikonoms negali būti jokių amžiaus ribų.

Žurnalo vyr. redaktorė A.Jagelavičiūtė pasakojo, kad naujausią numerį įkvėpė gyvenimas instagrame ir pop art meno kryptis. Todėl viršelį papuošė ryškioji Karolina Meschino – modelis ir instagramo žvaigždė. Viršelio herojės fotosesija vyko Niujorke – vienoje iš keturių pasaulio mados sostinių.

TAIP PAT SKAITYKITE: Gilia iškirpte aplinkinių dėmesį kausčiusi Karolina Meschino: „Įsivaizdavau, kad atrodys kukliau“

Vasariško vakaro metu 15min K.Meschino prisipažino, kad niekuomet negalvojo, jog atsidurs ant žurnalo viršelio.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Žurnalo „AŠ Ikona“ gimtadienio akimirka
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Žurnalo „AŠ Ikona“ gimtadienio akimirka

„Niekada to sąmoningai nesiekiau ir nenorėjau, bet šiandien ryte paskaičiavau ir suvokiau, kad tai – jau penktas viršelis, kurio veidu tapau. O man tik 23-eji. Tai visiškas kosmosas ir sunku suvokti, bet man labai malonu, kad kažkam esu įdomi“, – šypsojosi Karolina.

Paklausta, kas jai yra ikona, K.Meschino įvardijo savo mamą Astą Meschino. „Nuo pat vaikystės ji man buvo didžiausias pavyzdys ir įkvėpimas“, – sakė Karolina.

Tapusi žurnalo „AŠ Ikona“ viršeliu, K.Meschino savęs ikona nelaiko, tačiau supranta, kad formuoja savo sekėjų požiūrį į tam tikrus dalykus.

„Aš save visada vertinu kritiškai, todėl man labai sunku suvokti, kas vyksta su tuo populiarumu. Man atrodo, kad viskas yra netikra, nes viskas yra virtualioje erdvėje, tad man tas 160 tūkst. sekėjų skaičius yra nesuvokiamas, ir kad po tuo skaičiu slepiasi tikri žmonės. Aš suprantu, kad aš tam tikra prasme darau įtaką ir transliuoju kažkokius trend'us, bet save vadinti ikona, manau, turbūt dar būtų per anksti“, – pasakojo K.Meschino.

K.Meschino neslėpė nuostabos, kad žurnalo redakcija pasirinko būtent ją, tačiau džiaugėsi šiuo sprendimu.

„Šiuo gyvenimo laikotarpiu taip jau susiklostė, kad tas instagramas mane iškėlė į viršų ir savo amžiaus kategorijoje mes esame tik kelios. Jaučiu didelę garbę ir man labai malonu, kad esu viršelio veidas“, – 15min sakė K.Meschino.

Vakaro akimirkos – fotogalerijoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką