Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 29d. 12:52

Rolandas Skaisgirys savo skyrybų dramą pavertė serialu: skelbia pagrindinės aktorės atranką

Serialo akimirka
Organizatorių nuotr. / Serialo akimirka

Prodiuserinė kompanija „Videometra“ praėjusią savaitę pristatė daug ažiotažo ir diskusijų sukėlusį projektą, kuriame įamžino Girniaus ir Skaistės santykius. Dėl didelio susidomėjimo serialo kūrėjai žada kurti serialą ir skelbia aktorės atranką.

Surasti aktorę vienam pagrindinių vaidmenų naujame projekte tapo tikru iššūkiu – nuspręsta skelbti viešą atranką, į kurią gali registruotis visos merginos, svajojusios išbandyti savo jėgas prieš kameras. Pirmą kartą Lietuvos televizijos istorijoje pristatomas internetinis serialas, skirtas suaugusiems.

„Kino žiūrovams ir TV serialų gerbėjams norėjome pristatyti kitokį projektą – greitą, ekspresyvų, ir iki ašarų juokingą serialą, skirtą suaugusiems. Suprantame, kad šiandieninis TV žiūrovas yra mobilus, todėl šio projekto epizodus žiūrovai galės pamatyti jiems patogiausiu būdu – ne tik TV eteryje, bet ir kitose platformose“ – pranešime spaudai cituojami projekto autoriai.

Girius ir Skaistė įrodė, kad meilė trunka ilgiau nei trejus metus. Visgi jiems nepavyko įrodyti, kad meilė yra amžina. Po 10 kartu praleistų metų Girius ir Skaistė skiriasi.

Kaip teigiama pranešime spaudai, serialas pasakoja apie jėgų žydėjime esančio vyro bandymus pradėti gyvenimą nuo tuščio lapo. Bandymai užmegzti naujas pažintis, iššūkiai kasdienėse situacijose, tragikomiški viengungiškos buities epizodai – visa tai yra naujoji Giriaus kasdienybė. O gal dar nevėlu išsaugoti seną meilę?

Registracijos anketą aktorės vaidmeniui seriale galima rasti čia.

15min primena, kad Rolando Skaisgirio trumpas filmas, kuriame pasakojama Giriaus ir Skaistės istorija, buvo išplatintas gegužės 21-ąją. Sudėjus veikėjų vardus galime įžvelgti paslėptą paralelę – Skaisgiris.

Filmas prasideda nuo vestuvių scenos šiltuose kraštuose. Vėliau veiksmas persikelia į sporto klubą, kur apsilankęs Girius negali atitraukti akių nuo sportuojančios merginos – tuomet jis sulaukia Skaistės skambučio, kuri įtaria sutuoktinį neištikimybe.

Galiausiai filme pasirodo veikėja Mėta. „Kas nutiko? Gal tavo vyras su mano žmona miega“, – klausia jos Girius. Ši atsako: „Taip, miega.“

Anot R.Skaisgirio, šiame filme yra visi atsakymai, tad plačiau komentuoti jis atsisakė.

Vaidos Skaisgirės jos sutuoktinio sukurtas filmukas pernelyg nenustebino.

„Viską aš mačiau. Kadangi pažįstu Rolandą, spėjau visą eigą. Ką galiu pasakyti – tegu darosi iš asmeninės dramos reklamą. Nenorėčiau veltis į plačias diskusijas, nes man atrodo, kad taip aiškintis santykius yra absurdas“, – kalbėjo V.Skaisgirė.

Vaida taip pat pridūrė, kad jeigu būtų jos valia, ji skirtųsi taikiai. Vis dėlto Rolandas santykius panoro aiškintis kitaip.

„Aš su niekuo nesipykstu ilgą laiką, bandau visus atvesti į taiką. Bet kažkaip žmogui tai nepriimtina, tad tegul kuria serialus, gaila, kad iškraipytus“, – 15min sakė ji.

Tai, kad skiriasi su Rolandu, Vaida 15min patvirtino prieš kelias savaites.

„Nėra čia ko ir slėpti – kartu nesame jau daugiau negu metus. Ir jau kurį laiką teisininkai ir advokatai dirba savo darbą“, – 15min sakė V.Skaisgirė.

Neseniai ji sutuoktiniui pažėrė kaltinimų – atskleidė, kad buvo sulaukusi grasinimų susidoroti ir neleisti matytis su vaiku.

TAIP PAT SKAITYKITE: Vaida ir Rolandas Skaisgiriai oficialiai skiriasi: „Jau daugiau nei metus nesame kartu“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:02
01:19
00:44
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką