Dabar populiaru
Publikuota: 2019 birželio 23d. 15:48

Šarūnas ir Laura Marčiulioniai po 7 metų santuokos meilę įteisino bažnyčioje: „Kai Dievas sujungia“

Šarūnas Marčiulionis ir Laura Mikelionytė
Asmeninio albumo ir Mariaus Žičiaus nuotr. / Šarūnas Marčiulionis ir Laura Mikelionytė

Prieš septynerius metus JAV susituokę Šarūnas Marčiulionis (55 m.) ir Laura Marčiulionis (38 m.) iš karto po vestuvių sakė, kad būtinai tuoksis ir Lietuvoje. Pagaliau šiai svajonei pavyko išsipildyti – savaitgalį poros meilė buvo palaiminta Rudesos koplyčioje.

Prieš septynerius metus Šarūnas ir Laura Marčiulioniai, pabėgę nuo draugų ir neišvengiamo šurmulio, kovo 10-ąją JAV sumainė aukso žiedus.

Ši ceremonija nebuvo planuota, tad būtent už Atlanto Laura įsigijo ir savo vestuvių suknelę. Su ja moteris planavo tuoktis ir sekmadienį Rudesos koplyčioje vykusioje šventėje, tačiau galiausiai iškilmingai dienai pasirinko kitą apdarą – lengvą, gėlėmis išsiuvinėtą suknelę.

Ir nors pirmųjų vestuvių metu Šarūnas ir Laura savo meilę laimino tik su keliais draugais, šį kartą į Molėtų rajoną pasveikinti laimingų įsimylėjėlių atvyko gausus būrys artimųjų ir bičiulių.

Tuoktuvių ceremonijoje dalyvavo ir aktorė Edita Užaitė, renginių vedėjas Dainius Martinaitis, atlikėjas Tomas Augulis, dainininkė Irena Starošaitė.

Asmeninio albumo nuotr. /Šarūnas Marčiulionis ir Laura Mikelionytė
Asmeninio albumo nuotr. /Šarūnas Marčiulionis ir Laura Mikelionytė

Š.Marčiulionio ir L.Mikelionytės draugystę žiniasklaida paviešino 2006-aisiais. Tuomet dirbusi Šarūno Marčiulionio krepšinio akademijos vadybininke, vėliau Laura ėmė vadovauti akademijos ryšių su visuomene skyriui.

Š.Marčiulionis ir L.Mikelionytė 2010-aisiais Vilniuje atidarė sporto barą „Stars & Legends“. L.Mikelionytė tapo šio baro direktore.

Vienas garsiausių Lietuvos krepšininkų yra prisipažinęs, kad Laura jam – ne tik gyvenimo moteris, bet ir pirmoji padėjėja, pagalbininkė, patarėja.

„Šeimos pagrindas – abiejų draugystė ir panašumai. Juk nėra taip, kaip tuose vestuviniuose posmuose: mylėsim amžinai, ir nesvarbu, kokios audros praūš. Viskas svarbu.

Būna, priešybės traukia, bet, man regis, geriau, kai sutampa požiūriai, pomėgiai, net ir darbas. Apskritai visi santykiai yra nuolatinė kūryba, nesustojantis procesas“, – yra sakiusi Laura Marčiulionis.

Viganto Ovadnevo nuotr./Laura ir Šarūnas Marčiulioniai
Viganto Ovadnevo nuotr./Laura ir Šarūnas Marčiulioniai

Iš Druskininkų kilusiai Laurai tai yra pirma santuoka, o Kaune gimusi ir augusi krepšinio žvaigždė su pirmąja žmona Ingrida Reinikova išsiskyrė 1994-aisias JAV po aštuonerių vedybinio gyvenimo metų.

„Mūsų vestuvės buvo paprastos. Ne geriausiame restorane, jokių krabų kojų, prabangių žiedų. Taip, labai jaudinausi. Drebėjau kaip zuikis. O kitko, kas šilta ir jauku, neišpasakosi. Juk negi Lietuva su tavimi džiaugsis? Žmonės pasakys, kad giriesi. Labai vertinu paprastumą. Kiekvieno žmogaus. Ir pati sau labiau patinku, kai esu paprastesnė“, – anksčiau interviu yra sakiusi Laura.

Mikelionytės pavardę į Marčiulionis išmainiusi Laura, be naujų dokumentų ir vestuvinio žiedo, kitų permainų neįžvelgia: „Ir, ačiū Dievui, tegul viskas taip ir lieka.“

Asmeninio albumo nuotr./Dainius Martinaitis, Laura Marčiulionis ir Tomas Augulis
Asmeninio albumo nuotr./Dainius Martinaitis, Laura Marčiulionis ir Tomas Augulis

Trys vaikai

Š.Marčiulionis iš pirmosios santuokos su Ingrida Reinikova turi jau suaugusią dukrą Kristę, kuri gyvena JAV, o Niujorke, Kolumbijos universitete baigė magistro studijas.

Kai krepšininkas 1997 metais baigė NBA karjerą ir grįžo gyventi į Vilnių, krepšininkas susipažino su 1996-ųjų Mis Lietuva Sandra Chlevickaitė, kuri jam pagimdė sūnų Augustą. Trečią vaiką – dukterį Urtę – 2005 metų rugsėjį Š.Marčiulioniui pagimdė tuometinė draugė Kotryna Kirdeikytė.

Paklausta apie vaikus Laura Marčiulionis prieš kelis metus neslėpė apie tai pagalvojanti: „Kodėl gi ne? Tai natūralus procesas kiekvienos moters, kiekvienos šeimos gyvenime. Tikiuosi ir labai noriu būti gera mama, noriu kad mūsų vaikai užaugtų geri, dori žmonės“, – žurnalui „Žmonės“ sakė moteris.

15min primena, kad šiemet krepšininkas dalyvavo rinkimuose į Europos Parlamentą (EP). Tačiau praėjus dviem dienoms po rinkimų jis atsisakė penkerių metų kadencijos Briuselyje.

Komentarai: 11

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką