Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 29d. 17:52

Sausakimšoje arenoje prieš madų šou išvydę Helen Mirren aplinkiniai net aiktelėjo iš nuostabos

Helen Mirren
15min nuotr. / Helen Mirren

Juozas Statkevičius sugebėjo Lietuvoje sukurti tokį mados įvykį, kuriame apsilankyti trokšta kiekvienas, bent maža dalimi neabejingas madai, stiliui. Pasaulinio lygio žvaigždės – ne išimtis. Trečiadienio vakarą mados pristatyme savo pasirodymu aplinkinius nustebino legendinė britų aktorė Helen Mirren (73), kuri kalbėdama su 15min negailėjo komplimentų tiek drabužių kūrėjui, tiek „labai kietam“ Vilniui.

Kūrybinės veiklos trisdešimtmetį švenčiantis Juozas Statkevičius trečiadienio vakarą Vilniaus „Pramogų arenoje“ pristatė kolekciją ir susirinkusiuosius tarsi laiko mašina nukėlė į ryškiausius jo karjeros epizodus. Pristatyti 180 modelių sugrąžino į laikus, kai J.Statkevičius mados pasaulyje žengė pirmuosius žingsnius, priminė kolekcijas, kurios sulaukė tarptautinio pripažinimo.

Keliauti laiku ir įvertinti tris dešimtmečius trukusią kūrybą susirinko šimtai mados gerbėjų, kviestiniai svečiai. Tikra staigmena svečiams tapo ir į antrąjį kolekcijos pristatymą atvykusi legendinė britų aktorė Helen Mirren.

Vos įžengusi pro duris į sausakimšą arenos fojė aktorė buvo sutikta nuostabos šūksniais. Kelių komandos narių Helen Mirren buvo palydėta iki fotosienelės, spėjo trumpai šnektelti su Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro vadovu Jonu Sakalausku, įsiamžinti su žurnaliste Jolanta Svirnelyte.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Juozo Statkevičiaus madų šou svečiai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Juozo Statkevičiaus madų šou svečiai

Dėl didelės spūsties stovėdama šalia lauko durų susitikti akis į akį su Helen turėjo progos ir 15min žurnalistė. Tiesa, prisistačius ir pasiteiravus, ar galima užduoti kelis klausimus, aktorę lydėjusi moteris paprašė netrukdyti.

„Ne, viskas gerai, let's talk (pakalbėkime – liet.)“, – nutraukė Helen.

Pasikalbėjimas vyko trumpai, o interviu kelis kartus nutrūko dėl norinčių pasisveikinti ar nusifotografuoti žmonių. Pokalbiui buvo skirta kiek daugiau nei minutė, tačiau jo metu spėjo nuskambėti auksinė frazė – pasaulis didžiuojasi visame pasaulyje savo darbais garsėjančiais žmonėmis, proveržį rodančia Lietuvos sostine.

Paklausta, kas paskatino atvykti į šį renginį, Helen negailėjo komplimentų dizaineriui J.Statkevičiui. Kaip pati sakė, vėliau tikisi rasti progą su juo susipažinti ir asmeniškai. Ir šį pažadą ji ištesėjo – po kolekcijos pristatymo H.Mirren lipo ant podiumo ir pasveikino kūrėją.

„Žinau Juozo kūrybą ir neslepiu susižavėjimo, nors niekada neteko jo sutikti asmeniškai. Jis labai svarbus asmuo mados pasaulyje, išskirtinė Lietuvos asmenybė. Tad labai džiaugiuosi galėdama su juo susitikti“, – 15min kalbėjo aktorė.

J.Statkevičius pasidžiaugė, kad H.Mirren vakarui puošėsi prieš beveik du dešimtmečius Paryžiuje demonstruotos jo kolekcijos suknele.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Helen Mirren ir Juozas Statkevičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Helen Mirren ir Juozas Statkevičius

Aktorė Lietuvoje praleido tris mėnesius. Čia „Oskaro“ laureatė filmuojasi keturių dalių filme apie vėlesniuosius Jekaterinos valdymo metus. Tiesa, Lietuvoje H.Mirren skaičiuoja jau paskutines viešnagės dienas, tačiau kitąmet dar grįš. Tolimesni filmavimai numatyti Latvijoje ir Rusijoje.

„Lietuvoje būsiu jau nebe taip ilgai – šią savaitę pabaigiame kelis filmavimus ir aš išvyksiu į JAV. Ten sutiksiu ir Kalėdas“, – užsiminė aktorė.

Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Juozo Statkevičiaus madų šou svečiai
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr./Juozo Statkevičiaus madų šou svečiai

Ir nors daugiausia laiko aktorė praleido filmavimo aikštelėje, o daug progų apkeliauti Lietuvą, net ir ištyrinėti pačią sostinę, nebuvo, Helen Mirren neslėpė – džiugu matyti vykstantį progresą.

„Viskas buvo fantastiškai, tikrai nuostabu. Aš myliu Lietuvą. Čia dirbu jau antrą kartą ir matau, kaip Vilnius keičiasi. Jis tampa labai kietu (cool – angl.) miestu“, – komplimentų negailėjo britų aktorė.

15min primena, kad Helen Mirren vizito metu susipažino ir su šalies prezidente Dalia Grybauskaite. Prezidentė kartu su aktore šnekučiuodamosi vaikščiojo po prezidentūrą, o kaip ir kone visiems svečiams, Dalia Grybauskaitė įteikė stiklainėlį medaus, kurį sunešė jos bitės.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką