Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 1d. 09:00

Simona Starkutė atvirai: apie gyvenimą gatvėje, tikros meilės paieškas ir prabangią dabartį

„Kuri taupi moteris sau gali leisti įsigyti mašiną už 60 tūkst. eurų vien todėl, kad to užsinorėjo. O aš sau tai leidau“, – prisipažįsta viena garsiausių Lietuvos manekenių, prekės ženklo „SbyS“ įkūrėja Simona Starkutė. Karjerą vos 15 metų pradėjusi, iš Kauno kilusi gražuolė puikavosi ne tik seksualiausių pasaulio modelių 100-uke, bet ir buvo tituluojama antra pagal brangumą mūsų šalies manekenių, kurią pagal honorarus pralenkė tik supermodelis Edita Vilkevičiūtė. Itin atviras jos interviu – laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“. Kviečiame žiūrėti.

Sėkmė mados pasaulyje pačiai Simonai ne tik leido susikurti sotų ir gražų gyvenimą, bet užbraukti brūkšnį skurdžiai paauglystei, kai netekusi mamos ir susipykusi su tėvu, ji kurį laiką gyveno gatvėje.

„Mano paauglystė buvo labai sunki. Nuo 16 metų aš nebendrauju su savo tėčiu, nesu jo mačiusi. Kai po skyrybų išėjau pas mamą gyventi, manęs niekada niekas neieškojo. Iš pradžių buvau labai pikta, bet dabar suprantu, kad tėvas mus labai mylėjo. Bet jam turbūt tai buvo labai didelis smūgis ir jis tiesiog mūsų išsižadėjo“, – pasakoja Simona.

Po mamos mirties Simona atsidūrė gatvėje, bet net ir tada tėvas jos neieškojo ir nebandė padėti. Tačiau šiandien modelis sako suprantanti tėvo elgesį ir jo nesmerkia.

„Esu dėkinga likimui, kaip viskas įvyko, kad manęs kaip princesės niekas neieškojo. Nes galbūt būčiau pasijautusi labai svarbi. Aš turėjau puikią progą išmokti atsisėsti ant savo užpakalio, dirbti ir užsidirbti, išbūti viena. Tai yra gera pamoka. Tai yra skaudi pamoka, bet tai davė ir pliusų, ir minusų“, – svarsto ji.

Bet išmokusi būti nepriklausoma, S.Starkutė sau šiandien susikūrė įspūdingą gyvenimą.

„Mano charakteris yra viskas arba nieko. Buto neturėjau, pas drauges kambarį nuomodavausi. Iš nieko senamiesčio centre nusipirkau du butus tuo metu viename prabangiausių kvartalų. Aš mašinos neturėjau, retkarčiais išsinuomodavau, bet paskui vėl nusipirkau už 45 tūkst. eurų mašiną“, – kalba S.Starkutė.

Daugiau apie Simonos gyvenimą klausykite laidoje:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Video

26:32
00:48
26:34

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką