Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tina „Aistrų pakrantėje“ vertins šokėjų lankstumą, drąsą ir kūrybiškumą

Kristina Navickaitė-Tina
TV3 nuotr. / Kristina Navickaitė-Tina
Šaltinis: 15min
0
A A

Savaitgalį TV3 vasaros šou „Aistrų pakrantė“ atrankoje būriavosi šimtai jaunuolių, norinčių saulėtame Turkijos kurorte išbandyti šokio ir jausmų intrigas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jaunatviškai veržlus ir jausmingas vasaros realybės projektas koncentruojasi į žmonių tapsusavo simpatijos, partnerystės ir meilės jausmus.

„Tačiau tai ne vien tik realybės šou. Kiekvienas „Aistrų pakrantės“ herojus turi visus vienijantį tikslą – šokiu, kūno plastika, artistiškumu pavergti komisiją ir laimėti teisę rudenį šokti populiariame šokių projekte ,Šok su manimi‘. Vasaros projekte dalyvaujantys jauni žmonės neturi daug profesionalaus šokio patirties. Daugelio šokio elemenų jiems teks mokytis nuo pačių pradmenų. Todėl jiems į pagalbą skubės trys profesionalai“, – naujo TV3 projekto taisykles pristato „Aistrų pakrantės“ vadovė Rima Kaščiukaitė.

Su šokiais savo gyvenimą siejanti trijulė projekte rinksis porą iš devynių mėgėjų. Susidariusios trys šokėjų poros priims iššūkį – per šešias dienas paruošti stulbinamą šokį. Deja,  aistringi šokiai šokami tik dviese, todėl šeši dalyviai skubės krautis lagaminus kelionei namo. Vieniems bilietai skrydžiui į tėvynę bus įteikti jau trečiąjį vakarą, o kitiems bus suteikta dar viena galimybė, arba kitaip – „Nuodėmingas pasiūlymas“. Kiekvienos dienos pabaigoje jaunuolių šokių pastangas vertins autoritetingų asmenų komisija.

TV3 nuotr./Kristina Navickaitė-Tina
Kristina Navickaitė-Tina

Andrius Butkus, Gytis Ivanauskas ir Kristina Navickaitė-Tina jau ruošiasi atsakingam vaidmeniui – lemti dalyvių šokėjų likimus.

„Pasiūlymas dalyvauti tokiame šou tikrai suintrigavo. Ne tik dėl to, kad šokiai yra mano visas gyvenimas, bet ir todėl, kad šis projektas vyks svetur. Kartu su manim šokėjus vertins itin kompetentinga komisija, labai džiaugiuosi jos draugija. Andrius su Gyčiu turės progą pakomentuoti šokio profesionalumą, o man teks kūrybinis išpildymas. ,Aistrų pakrantėje‘ vertinsiu šokėjų poros bendrą pasirodymą ir gebėjimą prikaustyti publikos dėmesį“, – pasakoja į Turkiją besiruošianti Kristina.

TV3 vasariško šou esmė – ne pats rezultatas ar finalinis šokis, o visa jaunų žmonių jausmų amplitudė – nuo lengvo flirto, gebėjimo bendrauti su kolegomis iki ugningos aistros šokių aikštelėje.

„Šio šou kasdienybė neturės scenarijaus. Viskas vyks tikroviškai. Dviejų žmonių santykiai plėtojasi Lotynų Amerikos šokio, į kurį jie priversti gilintis, ritmu. Kasdien jiems tenka rinktis. Kasdien jie iš anksto turi numatyti po kelis žingsnius. Samba, salsa, rumba ar pasadoblis tik pakursto jų aistras. Jie kiekvieną dieną susitinka repeticijų salėje ir pluša dėl jiems iškelto tikslo – patekti į finalą. Tačiau ar sunkus darbas, ar abipusis vidinis ryšys yra svarbiausia sąlyga einant link pergalės? To negali pasakyti net  ir šou organizatoriai“, – intriguoja R. Kaščiukaitė.

„Šis šou bus gera pamoka ne tik mėgėjams, bet ir mums – ne vieną dieną scenoje išbuvusiems senbuviams. Stresas, įtampa, noras laimėti ir karštos intrigos – didelis išbandymas kiekvienam iš mūsų. Ši patirtis bus vertinga ir man pačiai, nors jau nėra tokios scenos nei renginio, kuriame su „Tina Dance“ kolektyvu nebūtume dalyvavę. Visada smagu išbandyti ką nors nauja“, – šypsosi Kristina.

Karštas vasaros projektas „Aistrų pakrantė“ – nuo gegužės 31 dienos tik per TV3.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką