Dabar populiaru
Publikuota 2019 07 26, 19:55

V.Grikšaitė-Česnauskienė gimtajame mieste semiasi Jūros šventės dvasios: „Jaučiu didelę nostalgiją“

Šį savaitgalį Klaipėdą užlieja Jūros šventės dvasia. Pasisemti jos į gimtąjį uostamiestį atvyko ir Vaida Grikšaitė-Česnauskienė. Kol vienas sūnų pramogauja futbolo stovykloje Palangoje, moteris laiką leidžia Klaipėdoje. Daugiausia dėmesio tenka skirti mažylei, dvejų metukų Emai, kuri jau išmėgino mažiesiems skirtą šventinę erdvę. Moteris teigia jaučianti nostalgiją šiai šventei ir ketinanti itin aktyviai leisti laisvalaikį.
Vaida Grikšaitė-Česnauskienė
Vaida Grikšaitė-Česnauskienė / J. Andriejauskaitės / 15min nuotr.

Ketvirtadienio vakarą V.Grikšaitę-Česnauskienę buvo galima sutikti Šv.Jonų bažnyčios aikštėje. Čia vyko unikalios ekspozicijos „Pražuvusi Klaipėda“ atidarymas. Galimybę paklaidžioti po viduramžių Klaipėdą miestui padovanojo menininkė Aida Raimonda Pečeliūnienė.

Netrukus po parodos atidarymo aikštėje ėmė klegėti vaikai. Jūros šventės metu šioje erdvėje pradėjo veikti „Burinuko uostas“, kviečiantis pramogauti mažuosius. Bene pagrindinė atrakcija – tai galimybė dideliame baseine plukdyti laivelius.

Pakalbinta V.Grikšaitė-Česnauskienė teigė šiai šventei jaučianti nostalgiją ir ketinanti patenkinti didelį smalsumą – taip norisi daug pamatyti ir patirti.

„Aš pati klaipėdietė. Vidurinysis sūnus yra Palangoje, futbolo mokyklos vasaros stovykloje. Taip gražiai sutapo su Jūros švente. Man tokia nostalgija... Ne pirmi metai sutampa atostogos su Jūros švente. Mes laukiame, esame čia nuo pirmadienio ir tas dienas skaičiuojame, tas laikas taip ilgai eina, bet štai – jau startuos.

Turime programėlių, mano teta Dalia yra viena iš šventės organizatorių, tai stebime informaciją, būsime aktyvūs dalyviai, todėl, kad ir mažoji yra tokia aktyvi. Jei nuoširdžiai, nesu mėgėja didelių švenčių, bet Jūros šventė turi kažką savo...

Mano vyresnysis sūnus kaip tik su pusbroliu važiavo parade „Ford“ mašina. Esam aktyvūs dalyviai, labai džiaugiuosi“, – sakė V.Grikšaitė-Česnauskienė, fejerverkus ketinanti stebėti tėvų balkone.

Iš aštuntojo aukšto šeima turi galimybę išvysti nuostabų reginį, kuomet dangų nušviečia spalvinė ferjerverkų gama.

J. Andriejauskaitės / 15min nuotr./Vaida Grikšaitė-Česnauskienė
J. Andriejauskaitės / 15min nuotr./Vaida Grikšaitė-Česnauskienė

„Aplankyti tėvus ir aktyviai praleisti laisvalaikį su vaikais yra tikra šventė“, – sakė moteris, ketinanti apsilankyti ir didžiulėje Jūros šventės mugėje. Skaičiuojama, jog joje šiemet dalyvaus apie 800 amatininkų bei įvairių prekybininkų.

„Į mugę – aišku! Ne tiek pirkimas, kiek pats pasigrožėjimas! Nebūčiau moteris!“, – šypteli V.Grikšaitė-Česnauskienė.

Tėtį, Deividą Česnauską, šeima įsisukusį darbų sūkuryje paliko Vilniuje. Jis į uostamiestį ketina atvykti sekmadienį, tuomet šeima kartu trauks atgal namo.

TAIP PAT SKAITYKITE: Tris vaikus auginantys Česnauskiai: apie laisvalaikį, futbolą ir laiką sau

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką