Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 16d. 11:44

Žinomi žurnalistai apie išviliotus tūkstančius ir milijonierių meilę jaunoms merginoms

Rūta Mikelkevičiūtė, Edvardas Žičkus, Donata Gutauskienė-Laisva, Vidmantas Balkūnas.
LNK nuotr. / Rūta Mikelkevičiūtė, Edvardas Žičkus, Donata Gutauskienė-Laisva, Vidmantas Balkūnas.

Sakoma, kad jeigu nenorite dirbti, rinkitės tokį darbą, kuris jums teiktų džiaugsmą – tuomet nereikės net atostogų. Garsūs žurnalistai pasakoja neįtikėtinus savo darbo užkulisius. „Jei nori tinkamai ką nors atskleisti, turi pats tai išbandyti, nors gali tekti nešti lavoną, leistis kilometrą po žeme ar net suvaidinti meilės sceną su tos pačios lyties kolega“, – tokias istorijas atskleidė žinomi žurnalistai.

Žinomas žurnalistas Edvardas Žičkus LNK laidoje „Valanda su Rūta“ papasakojo istoriją apie vizitą garsiojo „Playboy“ įkūrėjo Hugh Hefnerio viloje. Interviu su garsiuoju milijonieriumi vyko prieš jo ir 60 metų jaunesnės nuotakos Crystal Harris vestuves. „Aš Hefnerio paklausiau, ar jis veda iš meilės, o jo nuotaka taip pat teka iš meilės? Jis man atsakė, kad myli jaunas merginas, o jos myli pinigus. Tačiau tarp tų žodžių yra bendras vardiklis „meilė“, tad tai „meilė“, – žurnalistui iš Lietuvos atsakė „Playboy“ įkūrėjas.

Kitas laidos dalyvis, fotožurnalistas Vidmantas Balkūnas šokiravo savo pasakojimais apie ekstremalius darbo užkulisius. „Kartą fotografuojamo įvykio vietoje teko nešti lavoną, taip pat čigonų tabore teko gerti su vietiniais, nes kitaip jie nebūtų leidę juos fotografuoti“ , – pasakojo Vidmantas, o išsamų reportažą LNK televizijos žiūrovai išvys ketvirtadienio vakarą.

Luko Balandžio / 15min nuotr./Fotožurnalistas Vidmantas Balkūnas
Luko Balandžio / 15min nuotr./Fotožurnalistas Vidmantas Balkūnas

Tačiau viena ekstremaliausių jo patirčių buvo, kai teko keliauti pabėgėlių keliais į Europą. Tuomet Vidmantas su kolega atsidūrė prie Turkijos ir Sirijos sienos. Ten juos sulaikė slaptoji policija ir uždarė į areštinę. Lietuviai buvo palaikyti teroristais, o tam, kad atgautų laisvę teko įrodinėti, kad yra žurnalistai.

„Juokingiausia, kad mūsų redakcijos internetiniame puslapyje turkai pamatė kolegių moterų nuotraukas ir ėmė klausinėti ar jos vienišos, ar mes galėtume duoti jų numerius ir suvesti santykiams“, – iš ekstremalios, tačiau kurioziška virtusios situacijos juokiasi fotožurnalistas.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Timūras Augucevičius
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr./Timūras Augucevičius

Žinomas radijo laidų vedėjas Timūras Augucevičius prisimena prieš keletą metų kūręs laidą, kurioje siekdavo išsiaiškinti įvairaus pobūdžio apgavystes. Viena iš jų buvo – apgavystės perkant ir parduodant automobilį. Timūras nusprendė apsimesti, jog parduoda savo automobilį ir iš pirkėjo paprašęs rankpinigių ketino dingti kaip į vandenį. Pirkėjas liktų ir be automobilio, ir be rankpinigių.

„Jūs neįsivaizduojate kaip buvo lengva apgauti pagyvenusią porą. Jie man davė 8 tūkst. litų avanso, nes patikėjo istorija, kad aš dar turiu kažkur nuvažiuoti ir netrukus atvešiu jiems automobilį. Patikėkit, jie buvo labai nustebę kai pribėgome su kameromis, grąžinome pinigus ir pasakėme, kad jie papuolė į eksperimentą“, – šį ketvirtadienio vakarą, 20 val., LNK laidoje „Valanda su Rūta“ pasakos Timūras Augucevičius.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką