Dabar populiaru
Publikuota: 2015 vasario 26d. 15:48

Klaipėda sulaukė netikėtos Egidijaus Dragūno idėjos: jis nori remti vasaros estrados remontą

Egidijus Dragūnas pasiruošęs atriekti Klaipėdos vasaros estradai
L. Sėlenienės nuotr. / Egidijus Dragūnas

Grandiozinius koncertus Klaipėdoje jau tris kartus surengęs Egidijus Dragūnas, atrodo, čia turi ilgalaikių planų. Dainininkas miesto vadovybei siūlo savo lėšomis atlikti kai kuriuos Vasaros estrados atnaujinimo darbus. Kiek pinigų žada atseikėti, Selas neatvirauja, tik prasitaria, kad investuoti į estrados remontą jam apsimoka labiau, nei išsinuomojus teritoriją išlaidauti papildomai įrangai.

Mintis savo pinigais atlikti Vasaros estrados darbus E.Dragūnui kilo besiruošiant ateinančios vasaros koncertui.

Liepos 5  d. čia vėl nugriaudės apie 15 tūkstančių muzikos gerbėjų minią pritrauksiantis Selo koncertas. Egidijus Dragūnas neslepia, po tokių pasirodymų savo sąskaitą papildantis milžiniškomis sumomis, kurių dalį negaila atriekti ir labdarai.

Be to, Selas apskaičiavo, kad rengiant kasmetinius koncertus Klaipėdos vasaros estradoje galima ir sutaupyti. Pasirodo investuoti į estrados elektros tinklų atnaujinimą E.Dragūnui apsimoka labiau, nei susitemti papildomą elektros galią užtikrinančią aparatūra.

L. Sėlenienės nuotr./Savo planus Vasaros estradoje Egidijus Dragūnas pristatė Klaipėdos merui
L. Sėlenienės nuotr./Savo planus Vasaros estradoje Egidijus Dragūnas pristatė Klaipėdos merui

Toks Selo taupymo planas tinka ir Klaipėdos valdžiai. Ilgai neapsisrendusi, ką daryti – griauti, tvarkyti ar palikti likimo valioje, morališkai atgyvenusį pastatą – uostamiesčio valdžia pagaliau sulaukė fundatoriaus, kuris pasiryžęs gaivinti Vasaros estradą.

„Reikia sulaukti  aiškios koncepcijos, į ką investuoti. Yra kelios versijos, kaip tai gali atrodyti. Būtina palaukti miesto sprendimo, kas ten bus“, – apie planus pasakojo E.Dragūnas, ketvirtadienį į Klaipėdos savivaldybę atvykęs su mylimąja Eleonora Sebrova. Kaip žinia, Eleonora – klaipėdietė. 

Sprendimą, kaip atnaujinti Vasaros estradą, Klaipėdos savivaldybė planuoja priimti kovą. O Selas jau sparčiai pardavinėja bilietus į liepą vyksiantį savo koncertą. Atlikėjas tikina, kad į grandiozinį pasirodymą parduota jau 7 tūkst. bilietų.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką