Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gruodžio 27d. 19:26

Kvapą gniaužiantis Marijono Mikutavičiaus „3D Show“ Vilniuje: sausakimša arena šėlo atsistojusi

Marijono Mikutavičiaus „3D Show“ Vilniuje
Luko Balandžio / 15min nuotr. / Marijono Mikutavičiaus „3D Show“ Vilniuje

Dainininko Marijono Mikutavičiaus gerbėjai Kalėdas vainikavo išties įspūdingai – sausakimšoje Vilniaus „Siemens“ arenoje sekmadienio vakarą tūkstantinė minia gerėjosi įspūdingu „3D Show“ reginiu ir klausėsi pamėgtų dainų.

„Labas vakaras! Aš noriu jus visus girdėti! Noriu pasakyti, kad galima visur kalatotis ir trankytis, bet žiauriai gerai yra grįžti į Vilnių!“, – po kelių dainų į minią gerbėjų kreipėsi Marijonas.

Švenčių proga jis linkėjo visiems būti pakantesniems vieni kitiems, o šįvakar pasilinksminti ir atsipalaiduoti.

Šis magiškas M.Mikutavičiaus šou – jau trečiasis ir paskutinis „3D Show“ koncertas: dainininkas gerbėjams jį jau pristatė Klaipėdos ir Kauno arenose, kur taip pat susirinko tūkstančiai gerbėjų. 

Beje, koncertas Kaune tapo ypatingu ne tik pačiam Marijonui, bet ir čia susirinkusiai tūkstantinei miniai: gerbėjai jame išgirdo dainininko prisipažinimą apie laukiamą kūdikį – tėvu tapsiantis atlikėjas pasisakė, kad jo širdies draugė Ieva Daugirdaitė laukiasi sūnaus.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Marijono Mikutavičiaus „3D Show“ Vilniuje
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Marijono Mikutavičiaus „3D Show“ Vilniuje

„Viešpatie, noriu mirti, kaip tai yra gražu!“

„Mes gauname pinigus už dyką, nes dainuojate jūs! Viešpatie, noriu mirti, kaip tai yra gražu!“, – gerbėjams komplimentų negailėjo puikiai nusiteikęs Marijonas, kurio dainas klausytojai kartu traukė kone nuo pirmojo akordo.

„Aš žinau, kad jūs tris paras valgėte, bet dabar atėjo metas pasportuoti. Pats priaugau tris kilogramus, todėl atėjo metas tuos lašinius išspaudyti”, – juokėsi Marijonas, paraginęs visus atsistoti ir pašėlti.

Įkalbinėti ilgai nereikėjo  – vos išgirdę beprasidedantį hitą „Nebetyli sirgaliai“, visi stojosi iš savo kėdžių ir „tirpdė lašinius“.

„Jūs esate tikrasis stebuklas“, – tokių komplimentų gerbėjai sulaukė iš Marijono, kuris per koncertą noriai bendravo su publika, pokštavo, negailėjo susirinkusiems gražių žodžių ir šiltų palinkėjimų ateinantiems metams.

O minia kone kiekvieną dainą sutiko ovacijomis ir pritarimu. Vakaro metu skambėjo gerbėjų pamėgti kūriniai: „Ar mylit ją jūs“, „Balintos sienos“, „Velnias, man patinka Kalėdos“, „Drąsių nieks nežudo“, „Leidom pasileidom“, „Ar mylėsi tu mane“, „Nebetyli sirgaliai“ ir, žinoma, „Trys milijonai“ – nereikia stebėtis, kad šį hitą tūkstančiai dainavo nė neprašomi, o pats Marijonas turėjo progą atsikvėpti ir pasimėgauti ošiančia minia.

„Kai Dievas kūrė pasaulį, turėjo jaustis toks pats laimingas, kaip šiandien aš“, – apžvelgęs šėlstančią minią aikčiojo dainininkas.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Marijono Mikutavičiaus „3D Show“ Vilniuje
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Marijono Mikutavičiaus „3D Show“ Vilniuje

Įspūdingiausi Marijono koncertai

„3D Show“ tapo pažangiausiais ir įspūdingiausiais koncertais, kokius tik yra surengęs atlikėjas.

O ir ne veltui: pirmą kartą Marijono soliniuose koncertuose buvo panaudota daugiasluoksnė tūrinė 3D projekcijų ir LED ekranų instaliacija.

Kelių aukštų namo dydžio sudėtinga konstrukcija Marijono koncertams suteikė visiškai naują vizualinę formą.

Trečia dimensija, kuri lemia tūrį, sudaro įspūdį, tarsi vaizdas realiai egzistuotų erdvėje.

Skirtingai nei kino salėje, ši projekcijų technologija leidžia trimatį vaizdą matyti be jokių specialių akinių, todėl susirinkę gerbėjai išvydo magišką Marijono pasaulį, kuriame muzika ir vaizdas susijungė į vientisą spektaklį.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Marijono Mikutavičiaus „3D Show“ Vilniuje
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Marijono Mikutavičiaus „3D Show“ Vilniuje

TAIP PAT SKAITYKITE: Į Marijono Mikutavičiaus koncertą rinkosi tūkstantinė gerbėjų minia

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Kviečiame anties

Video

01:50
03:26
01:09

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką