Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 16d. 14:42

„Man-go“ narės pristato vasarišką fotosesiją ir naują dainą: „Pačios sau pavydime realybės“

„Man-go“ narės Rima, Justė ir Gabija
Lauros Kazlauskienės nuotr. / „Man-go“ narės Rima, Justė ir Gabija

Kai liepos 6-ąją amžiną meilę mylimajam prisiekė Gabija Sruogiūtė, pasikeitė grupės „Man-go“ statusas – kolektyve neliko netekėjusių merginų. Šeimas sukūrusios Rima, Justė ir Gabija ta proga pristato naują dainą „Tikėti meile“ ir vasarišką fotosesiją.

„Tai išgyvena kiekvienas iš mūsų. Visi turime širdyse randų. Daugelis prarado tikėjimą meile, nors kažkada manė, kad ji amžina. Daugelis iš mūsų išgyveno nusivylimą, kai kova už meilę atrodė beprasmė, kai širdys tiesiog pavargo. Bet jeigu nustojote ja tikėti, vadinasi, tai nebuvo meilė“, – įsitikinusios grupės merginos.

„Man-go“ narės atvirauja, kad su naujos pristatomos dainos „Tikėti meile“ teksto autoriumi dalinosi mintimis, pojūčiais, ką kiekvienai iš jų reiškia jausmai, partnerystė, šeima.

„Nors mūsų patirtys skirtingos, vieningai sutarėme, kad kartais pačios sau pavydime realybės. Svajos apie kino filmuose ar romanuose aprašytą meilę audrina vaizduotę, tačiau tai, kas tikra – vyksta čia ir dabar tarp dviejų mylinčių širdžių, pasiryžusių kartu pasitikti visus gyvenimo džiaugsmus ir negandas“, – sako „Man-go“ narės.

Įvertinkite kūrinį:

VIDEO: MAN-GO - Tikėti meile

Naujasis kūrinys „Tikėti meile“ tampa ir simboliniu atskaitos tašku rudenį planuojamam grupės atsisveikinimui su jubiliejine 20-mečio programa.

Sulaukusios gerbėjų prašymų apsilankyti su koncertais ir mažesniuose miestuose, 2 valandų trukmės pasirodymams pasirinktos papildomos septynios scenos. Taip pat Lietuvos publikai ruošiama dovana – dar kelios naujos dainos, papildysiančios auksinę grupės hitų kolekciją.

Lauros Kazlauskienės nuotr. /„Man-go“ narės Rima, Justė ir Gabija
Lauros Kazlauskienės nuotr. /„Man-go“ narės Rima, Justė ir Gabija

Pirmasis grupės 20-mečio koncertas įvyko Klaipėdoje, 2018 m. spalį. Renginys, į kurį susirinko per 6 000 fanų, tapo vienu įspūdingiausių „Mango“ koncertų per visą grupės gyvavimo istoriją. Šių metų pavasarį šventinė programa buvo pristatyta didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Naujausios fotosesijos akimirkos – galerijoje:

Jubiliejinės programos koncertų ciklą „Mango“ užbaigs 2020 m. sausio 4 d. Klaipėdoje. Prie šio paskutinio pasirodymo prisijungs ir pirmojo grupės sąstato narė Viktorija.

Dainininkė sako iki šiol sulaukianti gerbėjų, nepatekusių į grupės šou uostamiestyje, žinučių: „Norime padovanoti klaipėdiečiams dar vieną ir sykiu – paskutinę galimybę išgirsti ir pamatyti tai, dėl ko praėjusių metų rudenį vykusio pasirodymo metu atrodė, jog Klaipėdos arenos stogas ims ir pakils.“

TAIP PAT SKAITYKITE: Klaipėdoje vestuvinius žiedus sumainė „Man-go“ narė Gabija Sruogiūtė ir krepšininkas Mindaugas Stašys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką