Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 06, 13:28

Ypatinga V.Bareikio premjera: atvyko sužadėtinė I.Stonkuvienė ir žinomi bičiuliai

Pirmadienio rytą atlikėjas Vidas Bareikis savo bičiulius ir žiniasklaidos atstovus pakvietė į kino teatrą „Pasaka“, kuriame pristatė naujausią savo kūrinį ir vaizdo klipą „Mona Liza“. Pristatymo renginyje netrūko šmaikščių pajuokavimų, o labiausiai svečius nustebino vaizdo klipo „atidarymas“, metant tortą į Mona Lizos paveikslą.
Vido Bareikio naujausio kūrinio ir vaizdo klipo „Mona Liza“ pristatymas
Vido Bareikio naujausio kūrinio ir vaizdo klipo „Mona Liza“ pristatymas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Džiaugiuosi, kad šiandien čia susirinko visi tie, kurie sutiko nusifilmuoti vaizdo klipe. Tiesa, tai yra ir mano artimiausi žmonės. Trūksta Vaido Baumilos, su kuriuo esame draugai nuo 8 – os klasės, kuomet tritaškių konkurse nugalėjau jį ir ten susipažinome“, – juokaudamas renginį pradėjo Vidas.

Į vaizdo klipo pristatymą atvyko atlikėjo sužadėtinė Indrė Stonkuvienė, dainininkas Merūnas Vitulskis su žmona Erika, aktoriai Marius Repšys, Emilija Latėnaitė, Aistė Zabotkaitė, Ieva Stašelytė, Vainius Sodeika.

„Mona Liza“ – vaizdo klipas, primenantis absurdišką televizijos laidą, kurioje tarp vedėjo ir pašnekovų įvyksta konfliktas, į kurį įsitraukia ir publika. Jame daugybė veiksmo ir šypseną sukeliančių momentų. Vaizdo klipo režisieriumi tapo Jonas Trukanas.

Po pirmosios vaizdo klipo peržiūros su žinomais bičiuliais, atlikėjas pakvietė visus į lauką, kur „atidarė“ vaizdo klipą.

„Įvairiose premjerose ir atidarymuose kerpamas raudonas kaspinas. Šiandien nusprendžiau šią ceremoniją padaryti kitaip – netrukus mesiu tortą“, – teigė V. Bareikis.

Kviečiame įvertinti V. Bareikio vaizdo klipą „Mona Liza“:

VIDEO: Vidas Bareikis - Mona Liza

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką