Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 20d. 11:00

Amerikiečiai juokiasi iš Rokfelerio Kalėdų eglės, mums primenančios 2013 m. Panevėžio skarotąją

Rokfelerio centro Kalėdų eglė vos atvežta ir 2013 metų Panevėžio eglė
„Twitter“, socialinių tinklų nuotr. / Rokfelerio centro Kalėdų eglė vos atvežta ir 2013 metų Panevėžio eglė

Dar kartą įrodyta, jog 2020-ieji – tikrai ne lengviausi metai. Visiems. Net ir tiems, kam buvo patikėtas bene svarbiausios Kalėdų eglės JAV išrinkimas. Rokfelerio centre šiemet išdygusi skarotoji labai primena prieš keletą metų Panevėžyje šventėms papuoštą eglę.

Šiais laikais kam nors išplisti internete labai lengva. Kelių internautų pasidalytos Rokfelerio Kalėdų eglės nuotraukos – ne išimtis. Tik dar nepapuoštas šventinis medis apibertas ne pagyromis, o kritika ir nelabai maloniais palyginimais.

Kone 23 metrų aukščio ir 11 tonų sverianti eglė į Niujorką atvyko iš į šiaurę nuo Manhatano nutolusio Oneonta miesto. Tviteryje rašoma, jog iki vietos, kur išbus kiek daugiau nei mėnesį, ji palydėta su policija.

Nors Niujorko JAV ir kitų miestų bei šalių gyventojams oficialiai Kalėdų eglė bus pristatyta tik gruodžio 2 d., jau dabar internetas ūžia nuo medžio nuotraukų. Tik ne dėl jo neapsakomo grožio, rašo Foxnews.com.

Iš pradžių ji patraukė socialinių tinklų influencerio Rexo Chapmano dėmesį. „Ar gali Rokfelerio centro Kalėdų eglė atrodyti blogiau? Tikri 2020-ieji...“, – rašė jis šalia vaizdo įrašo, peržiūrėto beveik 6 mln. kartų.

„Kalėdų eglė Rokfelerio centre atrodo taip, lyg jie būtų pamiršę šią užduotį ir tai – geriausia, ką jiems pavyko rasti“, – įžvalgomis ir nuotraukomis dalijosi internautė Blake.

Kiti pridūrė sakydami, kad belieka ant jos uždėti milžinišką kaukę ir tada Kalėdų eglė taps tobulu šių metų simboliu.

Na o dar vienas tviterio vartotojas, džiūgavęs, jog eglė į Niujorką atvežta iš jo gimtojo miesto, pasidalijo fotografija, kaip medis atrodė dar nenukirstas ir kaip – pastatytas vietoje. Skirtumas akivaizdus.

Buvo ir tokių, kurie, jausdami pamažu atkeliaujančią Kalėdų dvasią, ragino išlikti kantriais, mat tikrąją formą, tokią, kokia ji vaizduojama nuotraukoje aukščiau, eglė turėtų atgauti po kelių dienų – į tinkamas vietas atsistojus jos šakoms, tarp kurių, beje, darbuotojai rado nedidelį siurprizą.

Kaip rašo Foxnews.com, iš eglės buvo išgelbėtas alkanas pelėdžiukas, pavadintas Rokfeleriu.

Pasirodo, memai socialiniuose tinkuose neaplenkė ir eglę puošiančios komandos. Atsižvelgus į internautų pokštus ir kritiką, situaciją nuspręsta taisyti.

Vietiniai Niujorko gyventojai People.com pranešė, kad eglė dailinama papildomomis šakomis, kurios buvo apvytos storomis virvėmis. Vienas komandos narių pridūrė, jog toks procesas – normalus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką