Dabar populiaru
Publikuota: 2018 kovo 5d. 03:00

Geriausio filmo „Oskaras“ atiteko fantastinei „Vandens formai“: tai – tik antras atvejis per 90 metų

„Oskarų“ apdovanojimų ceremonijoje geriausiais antraplaniais aktoriais paskelbti Samas Rockwellas ir Allison Janney
15min montažas / „Scanpix“ nuotr. / „Oskarų“ apdovanojimų ceremonijoje geriausiais antraplaniais aktoriais paskelbti Samas Rockwellas ir Allison Janney

Holivude šiąnakt išdalintos „Oskarų“ statulėlės – JAV Kino meno ir mokslo akademija apdovanojo geriausius praėjusių metų aktorius ir kino kūrėjus. Tiems, kas sekė šį kino apdovanojimų sezoną, „Oskarai“ daug staigmenų nepateikė – vaidybos kategorijose triumfavo tie patys vardai. Tačiau geriausiu metų filmu paskelbta „Vandens forma“ („The Shape of Water“).

TAIP PAT SKAITYKITE: Kino grietinėlė sugužėjo į „Oskarus“: išsipusčiusios žvaigždės žengė raudonuoju kilimu

Fantastinė meilės drama „Vandens forma“ („The Shape of Water“) pasakoja apie kurčnebylės valytojos ir keisto vandens padaro, saugomo slaptoje vyriausybinėje įstaigoje, meilės istoriją Šaltojo karo metais. Ši juosta šiemet pretendavo gauti daugiausia statulėlių – buvo nominuota trylikoje kategorijų.

Pelnytų „Oskarų“ skaičiumi „Vandens formai“ ypatingai pasižymėti nepavyko, mat gavo tik keturis iš trylikos galimų, tačiau du iš jų – kone patys svarbiausi, t.y. metų filmo ir metų režisieriaus (Guillermo del Toro). Filmas taip pat buvo įvertintas „Oskarais“ už geriausią muziką ir dekoracijas. Tačiau keturių „Oskarų“ „Vandens formai“ pakako, kad taptų labiausiai apdovanotu vakaro filmu – joks kitas šiemet negavo daugiau.

Beje, „Vandens forma“ yra viso labo antras fantastinis filmas po „Žiedų valdovo. Karaliaus sugrįžimo“ („The Lord of the Rings: The Return of the King“), per 90 „Oskarų“ gyvavimo metų paskelbtas geriausiu metų filmu.

Prieš pat „Oskarų“ apdovanojimus 15min vykdė apklausą, kurioje kvietė skaitytojus išrinkti savo favoritus – anot jų, „Oskaro“ verčiausia buvo Antrojo pasaulinio karo drama „Diunkerkas“ (26%), o „Vandens forma“ su 15% balsų buvo trečias skaitytojų pasirinkimas (apklausas su visais rezultatais rasite teksto apačioje).

Jūsų dėmesiui – geriausio metų filmo „Vandens forma“ anonsas:

VIDEO: The Shape of Water | Official Trailer | FOX Searchlight

Geriausiais aktoriais išrinkti Gary Oldmanas (59 m.) ir Frances McDormand (60 m.) – jų ką tik pelnyti „Oskarai“ papildys kompaniją kitiems šį apdovanojimų sezoną gautiems trofėjams, mat abu aktoriai laimėjo ir kituose apdovanojimuose, įskaitant „Auksinius gaublius“ bei BAFTA.

Britui Gary Oldmanui šis „Oskaras“ – pirmas karjeroje, o amerikietei Frances McDormand – jau antras. Pirmąjį „Oskarą“ ji gavo 1996 metais atlikusi pagrindinį vaidmenį savo vyro Joelio Coeno ir jo brolio Ethano Coeno režisuotoje juostoje „Fargo“.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Gary Oldmanas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Gary Oldmanas
„Scanpix“/AP nuotr./Frances McDormand
„Scanpix“/AP nuotr./Frances McDormand

Gary Oldmanas „Oskarą“ gavo už garsiojo Jungtinės Karalystės premjero Winstono Churchillio vaidmenį istorinėje dramoje „Tamsiausia valanda“ („Darkest Hour“). O Frances McDormand „Oskarą“ atnešė drama „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ („Three Billboards Outside Ebbing, Missouri“), kurioje ji vaidino išprievartautos ir nužudytos merginos motiną, kovojančią su neveiksniais miesto pareigūnais, neieškančiais nusikaltėlio.

Jei „Oskarus“ būtų skyrę 15min skaitytojai, geriausiu aktoriumi būtų tapęs Denzelis Washingtonas (53%), o aktore – Meryl Streep (32%). Gary Oldmanas su 20% balsų buvo antras skaitytojų pasirinkimas, o Frances McDormand su 23% – trečias.

Jubiliejinė apdovanojimų ceremonija – „Oskarai“ šiemet rengti jau 90-ą kartą – tradiciškai vyko „Dolby“ teatre Holivude, kur likus porai valandų iki renginio pradžios pradėjo rinktis pačios ryškiausios kino pasaulio žvaigždės.

Vakarą pradėjo renginio vedėjo, populiaraus TV laidų vedėjo Jimmy Kimmelio monologas – „Oskarus“ jam patikėta vesti antrus metus iš eilės. Per savo kalbą jis, be abejo, nepraleido progos įkąsti Holivudo (buvusiam) superprodiuseriui Harvey Weinsteinui, kurio karjera buvo sutrypta į miltus pernai spalį demaskavus jo net kelis dešimtmečius trukusį seksualinį priekabiavimą bei prievartą prieš aktores ir savo darbuotojas.

Susirinkusią publiką taip pat prajuokino vedėjo pastebėjimas, kad „Oskaras“ – „pats mylimiausias ir gerbiamiausias vyras Holivude“.

„Ir yra labai gera priežastis, kodėl: jūs tik pažiūrėkit į jį, – mostelėjo ranka į šalia stovėjusią didžiulę „Oskaro“ statulą. – Savo rankas laiko ten, kur galima jas matyti. Niekada nepasako nieko nemandagaus ir, kas visų svarbiausia, neturi jokio penio. Jis tiesiogine šio žodžio prasme yra apribojimų statula. Ir būtent tokių vyrų mums šiame mieste reikia daugiau.“

„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Jimmy Kimmelis
„Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr./Jimmy Kimmelis

Jimmy Kimmelis taip pat pajuokavo, kad puikiai prisimena laikus, kuomet kino kompanijos netikėjo, jog pirmuoju smuiku superherojų filme galėtų griežti moteris ar mažumų atstovai. „Tai buvo kovą, praėjusiais metais“, – kandžiai pastebėjo jis.

Ir, žinoma, Kimmelis privalėjo paminėti praėjusių metų „Oskarų“ fiasko, kuomet geriausiu metų filmu per klaidą buvo paskelbtos „Kalifornijos svajos“ („La La Land“), nors tikrasis nugalėtojas buvo „Mėnesiena“ („Moonlight“).

„Šiais metais, kai išgirsite savo vardą, neskubėkite iš karto stotis – duokit mums minutę“, – juokavo jis.

Visą Jimmy Kimmelio monologą galite pažiūrėti štai čia:

VIDEO: Jimmy Kimmel's Oscars Monologue 2018

Na o po šios Jimmy Kimmelio kalbos atėjo metas įteikti pirmąjį vakaro „Oskarą“ – geriausio antraplanio aktoriaus kategorijoje. Nugalėtoją paskelbė Viola Davis, pati pernai gavusi „Oskarą“ už antraplanį moters vaidmenį – auksinę statulėlę ji įteikė Samui Rockwellui iš filmo „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ („Three Billboards Outside Ebbing, Missouri“). Tai – pirmas „Oskaras“ 49-erių aktoriaus karjeroje. Tačiau jo pergalė nieko nenustebino – Samas Rockwellas už šį vaidmenį jau pelnė ir „Auksinį gaublį“, ir BAFTA apdovanojimą.

Tuo tarpu geriausia antraplane aktore paskelbta 58-erių Allison Janney, filme „Aš, Tonya“ („I, Tonya“) suvaidinusi pagrindinės herojės motiną. Jos pergalė taip pat nebuvo netikėta – kaip ir Samas Rockwellas, Allison triumfavo ir kitose šio sezono apdovanojimų ceremonijose, įskaitant tuos pačius „Auksinius gaublius“ bei BAFTA. Beje, jai tai taip pat pirmas „Oskaras“ karjeroje.

„Scanpix“/AP nuotr./Allison Janney
„Scanpix“/AP nuotr./Allison Janney

Netrukus po to buvo apdovanoti meistrai, kurie rūpinasi filmų herojų išvaizda. „Oskaras“ už geriausią grimą atiteko istorinės dramos „Tamsiausia valanda“ („Darkest Hour“) komandai, kuri su riebalų kostiumu ir lateksu ant veido aktorių Gary Oldmaną pavertė tikra Winstono Churchillio kopija. Kasdienė aktoriaus transformacija trukdavo po kelias valandas, o iš viso grimo kėdėje jam teko praleisti daugiau kaip 200 valandų. Na o „Oskarą“ už geriausius kostiumus gavo kostiumų dailininkas Markas Bridgesas, „aprengęs“ „Nematomo siūlo“ („Phantom Thread“) herojus. Ši juosta nukelia į šeštojo dešimtmečio Londoną, o pagrindinis jos veikėjas yra aukštuomenės damų dizaineris.

Už geriausius specialiuosius efektus „Oskaras“ atiteko fantastinei juostai „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ („Blade Runner 2049“).

Iš viso „Oskaruose“ paskelbiami laimėtojai 24-iose kategorijose, kurios apima tiek vaidybą, tiek techninę kino juostos sukūrimo dalį. Visus nugalėtojus rasite kiek žemiau.

„Oskaras“ Kobe Bryantui: už ką?

Šiemet ypač daug žiniasklaidos ir internautų dėmesio sulaukė trumpametražio animacinio filmo kategorija, paprastai liekanti užgožta kitų. O taip nutiko dėl to, kad „Oskarą“ šioje kategorijoje gavo... NBA legenda Kobe Bryantas! Jis kartu su „Disney“ animatoriumi Gleanu Keanu sukūrė geriausiu pripažintą filmą „Dear Basketball“ (liet. „Brangus krepšini“).

„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr./Kobe Bryantas
„Scanpix“/„PA Wire“/„Press Association Images“ nuotr./Kobe Bryantas

Tačiau kol vieni liaupsino karjerą baigusį krepšininką, kiti atkreipė dėmesį, kad jis 2003 metais buvo teisiamas už 19-metės išžaginimą.

Turint omeny, koks Holivudas pastaraisiais mėnesiais yra nepakantus panašiems dalykams, šįkart užsimerkė ir lengva ranka atidavė „Oskarą“ suteptos reputacijos žmogui – tai ypač papiktino internautus. Beje, šie buvo nepatenkinti ne tik Akademijos sprendimu, bet ir Kobe Bryantą ovacijomis apipylusia publika – didžioji dalis jos aktyviai smerkia seksualinį smurtą, bet labai džiaugėsi Bryanto laimėjimu.

VISI „OSKARŲ“ NOMINANTAI IR NUGALĖTOJAI:

GERIAUSIAS FILMAS:

 • „Vadink mane savo vardu“ („Call Me by Your Name“)
 • „Tamsiausia valanda“ („Darkest Hour“)
 • „Diunkerkas“ („Dunkirk“)
 • „Pradink“ („Get Out“)
 • „Lady Bird“
 • „Nematomas siūlas“ („Phantom Thread“)
 • „Valstybės paslaptis“ („The Post“)
 • „Vandens forma“ („The Shape of Water“)
 • „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ („Three Billboards Outside Ebbing, Missouri“)

GERIAUSIAS REŽISIERIUS:

 • Christopheris Nolanas – „Diunkerkas“ („Dunkirk“)
 • Jordanas Peele'as – „Pradink“ („Get Out“)
 • Greta Gerwig – „Lady Bird“
 • Paulas Thomas Andersonas – „Nematomas siūlas“ („Phantom Thread“)
 • Guillermo del Toro – „Vandens forma“ („The Shape of Water“)

GERIAUSIAS PAGRINDINIS AKTORIUS:

 • Timothée Chalamet – „Vadink mane savo vardu“ („Call Me by Your Name“)
 • Danielis Day-Lewisas – „Nematomas siūlas“ („Phantom Thread“)
 • Danielis Kaluuya – „Pradink“ („Get Out“)
 • Gary Oldmanas – „Tamsiausia valanda“ („Darkest Hour“)
 • Denzelis Washingtonas – „Roman J. Israel, Esq.“
AFP/„Scanpix“ nuotr./Gary Oldmanas
AFP/„Scanpix“ nuotr./Gary Oldmanas

GERIAUSIA PAGRINDINĖ AKTORĖ:

 • Sally Hawkins – „Vandens forma“ („The Shape of Water“)
 • Frances McDormand – „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ („Three Billboards Outside Ebbing, Missouri“)
 • Margot Robbie – „Aš, Tonya“ („I, Tonya“)
 • Saoirse Ronan – „Lady Bird“
 • Meryl Streep – „Valstybės paslaptis“ („The Post“)
„Scanpix“/AP nuotr./Frances McDormand
„Scanpix“/AP nuotr./Frances McDormand

GERIAUSIAS ANTRAPLANIS AKTORIUS:

 • Willemas Dafoe – „Floridos projektas“ („The Florida Project“)
 • Woody Harrelsonas – „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ („Three Billboards Outside Ebbing, Missouri“)
 • Richardas Jenkinsas – „Vandens forma“ („The Shape of Water“)
 • Christopheris Plummeris – „Visi pasaulio pinigai“ („All the Money in the World“
 • Samas Rockwellas – „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ („Three Billboards Outside Ebbing, Missouri“)
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Samas Rockwellas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Samas Rockwellas

GERIAUSIA ANTRAPLANĖ AKTORĖ:

 • Mary J. Blige – „Mudbound“
 • Allison Janney – „Aš, Tonya“ („I, Tonya“)
 • Lesley Manville – „Nematomas siūlas“ („Phantom Thread“)
 • Laurie Metcalf – „Lady Bird“
 • Octavia Spencer – „Vandens forma“ („The Shape of Water“)]
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Allison Janney
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Allison Janney

GERIAUSIAS ORIGINALUS SCENARIJUS:

 • Emily V. Gordon ir Kumailas Nanjiani – „Didžioji liga“ („The Big Sick“)
 • Jordanas Peele'as – „Pradink“ („Get Out“)
 • Greta Gerwig – „Lady Bird“
 • Guillermo del Toro ir Vanessa Taylor – „Vandens forma“ („The Shape of Water“)
 • Martinas McDonagh – „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ („Three Billboards Outside Ebbing, Missouri“)

GERIAUSIAS ADAPTUOTAS SCENARIJUS:

 • Jamesas Ivory – „Vadink mane savo vardu“ („Call Me by Your Name“), pagal to paties pavadinimo André Acimano romaną
 • Scottas Neustadteris ir Michaelas H. Weberis – „The Disaster Artist“, pagal Grego Sestero ir Tomo Bissellio to paties pavadinimo knygą
 • Scottas Frankas, Jamesas Mangoldas ir Michaelas Greenas – „Loganas. Ernis“ („Logan“), pagal „Iksmenų“ („X-Men“) knygas ir filmus
 • Aaronas Sorkinas – „Pokerio princesė“ („Molly's Game“), pagal Molly Bloom memuarus
 • Virgilas Williamsas ir Dee Rees – „Mudbound“, pagal Hillary Jordan romaną tokiu pačiu pavadinimu

GERIAUSIA MUZIKA:

 • „Diunkerkas“ („Dunkirk“) – Hansas Zimmeris
 • „Nematomas siūlas“ („Phantom Thread“) – Jonny Greenwoodas
 • „Vandens forma“ („The Shape of Water“) – Alexandre'as Desplatas
 • „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“ („Star Wars: The Last Jedi“) – Johnas Williamsas
 • „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ („Three Billboards Outside Ebbing, Missouri“) – Carteris Burwellas

GERIAUSIA FILMUI SUKURTA DAINA:

 • „Mighty River“ iš „Mudbound“
 • „Mystery of Love“ iš „Vadink mane savo vardu“ („Call Me by Your Name“)
 • „Remember Me“ iš „Koko“ („Coco“)
 • „Stand Up for Something“ iš „Marshall“
 • „This Is Me“ iš „Didžiojo šou meistro“ („The Greatest Showman“)

GERIAUSIAS GARSO MONTAŽAS:

 • „Vaikis ant ratų“ („Baby Driver“)
 • „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ („Blade Runner 2049“)
 • „Diunkerkas“ („Dunkirk“)
 • „Vandens forma“ („The Shape of Water“)
 • „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“ („Star Wars: The Last Jedi“)

GERIAUSIAS GARSAS:

 • „Vaikis ant ratų“ („Baby Driver“)
 • „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ („Blade Runner 2049“)
 • „Diunkerkas“ („Dunkirk“)
 • „Vandens forma“ („The Shape of Water“)
 • „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“ („Star Wars: The Last Jedi“)

GERIAUSIAS UŽSIENIO FILMAS:

 • „A Fantastic Woman“ – Čilė
 • „The Insult“ – Libanas
 • „Loveless“ – Rusija
 • „On Body and Soul“ – Vengrija
 • „The Square“ – Švedija

GERIAUSIAS GAMYBOS DIZAINAS (dekoracijos):

 • „Gražuolė ir pabaisa“ („Beauty and the Beast“)
 • „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ („Blade Runner 2049“)
 • „Tamsiausia valanda“ („Darkest Hour“)
 • „Diunkerkas“ („Dunkirk“)
 • „Vandens forma“ („The Shape of Water“)

GERIAUSIAS GRIMAS:

 • „Tamsiausia valanda“ („Darkest Hour“) – Kazuhiro Tsuji, Davidas Malinowski ir Lucy Sibbick
 • „Viktorija ir Abdulas“ („Victoria & Abdul“) – Danielis Phillipsas ir Lou Sheppard
 • „Gerumo stebuklas“ („Wonder“) – Arjenas Tuitenas
Kadras iš filmo/Gary Oldmanas filme „Tamsiausia valanda“
Kadras iš filmo/Gary Oldmanas filme „Tamsiausia valanda“

GERIAUSIAS KOSTIUMŲ DIZAINAS:

 • „Gražuolė ir pabaisa“ („Beauty and the Beast“) – Jacqueline Durran
 • „Tamsiausia valanda“ („Darkest Hour“) – Jacqueline Durran
 • „Nematomas siūlas“ („Phantom Thread“) – Markas Bridgesas
 • „Vandens forma“ („The Shape of Water“) – Luisas Sequeira
 • „Viktorija ir Abdulas“ („Victoria & Abdul“) – Consolata Boyle
Kadras iš filmo/Danielis Day-Lewisas filme „Nematomas siūlas“
Kadras iš filmo/Danielis Day-Lewisas filme „Nematomas siūlas“

GERIAUSI SPECIALIEJI EFEKTAI:

 • „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ („Blade Runner 2049“)
 • „Galaktikos sergėtojai 2“ („Guardians of the Galaxy Vol. 2“)
 • „Kongas: kaukolės sala“ („Kong: Skull Island“)
 • „Žvaigždžių karai: paskutiniai džedajai“ („Star Wars: The Last Jedi“)
 • „Karas už beždžionių planetą“ („War for the Planet of the Apes“)

GERIAUSIA KINEMATOGRAFIJA:

 • „Bėgantis skustuvo ašmenimis 2049“ („Blade Runner 2049“) – Rogeris A. Deakinsas
 • „Tamsiausia valanda“ („Darkest Hour“) – Bruno Delbonnelis
 • „Diunkerkas“ („Dunkirk“) – Hoyte van Hoytema
 • „Mudbound“ – Rachel Morrison
 • „Vandens forma“ („The Shape of Water“) – Danas Laustsenas

GERIAUSIAS MONTAŽAS:

 • „Vaikis ant ratų“ („Baby Driver“) – Paulas Machlissas ir Jonathanas Amosas
 • „Diunkerkas“ („Dunkirk“) – Lee Smithas
 • „Aš, Tonya“ („I, Tonya“) – Tatiana S. Riegel
 • „Vandens forma“ („The Shape of Water“) – Sidney Wolinsky
 • „Trys stendai prie Ebingo, Misūryje“ („Three Billboards Outside Ebbing, Missouri“) – Jonas Gregory

GERIAUSIAS ANIMACINIS FILMAS:

 • „Ponas Kūdikis“ („The Boss Baby“)
 • „The Breadwinner“
 • Koko“ („Coco“)
 • „Bulius Ferdinandas“ („Ferdinand“)
 • „Vincento meilė“ („Loving Vincent“)

GERIAUSIAS TRUMPAMETRAŽIS ANIMACINIS FILMAS:

 • Dear Basketball“
 • „Garden Party“
 • „Lou“
 • „Negative Space“
 • „Revolting Rhymes“

GERIAUSIAS DOKUMENTINIS FILMAS:

 • „Abacus: Small Enough to Jail“
 • „Faces Places“
 • „Icarus“
 • „Last Men in Aleppo“
 • „Strong Island“

GERIAUSIAS DOKUMENTINIS TRUMPAMETRAŽIS FILMAS:

 • „Edith+Eddie“
 • „Heaven Is a Traffic Jam on the 405“
 • „Heroin(e)“
 • „Knife Skills“
 • „Traffic Stop“

GERIAUSIAS TRUMPAMETRAŽIS FILMAS:

 • „DeKalb Elementary“
 • „The Eleven O'Clock“
 • „My Nephew Emmett“
 • „The Silent Child“
 • „Watu Wote/All of Us“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Verslas

Aukščiausiasis Teismas uždraudė Vilniaus savivaldybei pasirašyti sutartį dėl nacionalinio stadiono

Aktualu

15min studijoje – kandidatas į prezidentus Petras Auštrevičius

Aktualu

Ekvadoriečio užpuolimu kaltinamas 18-metis vėl teisme: 4 kartus sumušė mamą

Aktualu

Uždarytos Kauno V.Bacevičiaus mokyklos bendruomenė su Kauno valdžia kaunasi teisme

Verslas

Daugiabučių administratoriai švenčia pergalę – teismas sustabdė jų skyrimo procedūras Vilniuje

Vardai

Dainą Bosas supykdė pusnuogių merginų fotosesija: „Tai tėra provokacija, pasinaudojant kvailutėmis“

„Eurolygos diena“: su kokias rūpesčiais į Kauną atvyksta Eurolygos monstras? (4/5)

Gazas

Seimas imsis alkoblokų klausimo: nauja tvarka įsigaliotų 2020 m.

Aktualu

Valdžią Pravieniškėse perėmęs kalinys: „Savarankiškai užtikrinti drausmę administracija nepajėgi“

Maistas

Morkų tortų sezonas: kur Vilniuje ieškoti skaniausio?

24sek

Šarui kiek nebūdingas pirkinys: Derricko Waltono pliusai „Žalgiriui“ ir abejonės

Verslas

Mūšį dėl gardaus renovacijos kąsnio kursto Aplinkos ministerija, bet pralaimi gyventojai

24sek

Sh.O'Nealas Arvydą Sabonį išvadino rusu ir bandė pašiepti, bet susimovė

Verslas

Kanada marihuanos pritrūko jau pirmą jos legalizavimo dieną

Aktualu

Kauno klinikų gydytojai atskleidė, kaip laikosi ką tik gimęs šimtmečio ketvertukas

Vardai

Leonas Somovas naujame klipe tapo kunigu: įvertinkite jo dainą su Justinu Jaručiu ir KAIA

Gazas

„Tesla Model 3“ testas: kaip atrodo pavarų dėžė, nuvažiavus 1,6 mln. kilometrų

Gyvenimas

Psichologas T.Lagūnavičius pataria tėvams, kaip kovoti su įžūliu vaiko elgesiu

Maistas

Burnoje tirpstantys kokosiniai sausainukai

Deuce

Vimbldonas išgirdo žaidėjus – teniso maratonų nebebus

Naujienos

Verslas

Aukščiausiasis Teismas uždraudė Vilniaus savivaldybei pasirašyti sutartį dėl nacionalinio stadiono

Aktualu

15min studijoje – kandidatas į prezidentus Petras Auštrevičius

Aktualu

Ekvadoriečio užpuolimu kaltinamas 18-metis vėl teisme: 4 kartus sumušė mamą

Aktualu

Uždarytos Kauno V.Bacevičiaus mokyklos bendruomenė su Kauno valdžia kaunasi teisme

Vardai

B.Navickaitės ir P.Gražulio drama baigėsi: pagaliau sutarė dėl pavardės ir vaiko išlaikymo

Verslas

Daugiabučių administratoriai švenčia pergalę – teismas sustabdė jų skyrimo procedūras Vilniuje

„Eurolygos diena“: su kokias rūpesčiais į Kauną atvyksta Eurolygos monstras? (4/5)

Vardai

Dainą Bosą supykdė pusnuogių merginų fotosesija: „Tai tėra provokacija, pasinaudojant kvailutėmis“

Gazas

Seimas imsis alkoblokų klausimo: nauja tvarka įsigaliotų 2020 m.

Aktualu

Valdžią Pravieniškėse perėmęs kalinys: „Savarankiškai užtikrinti drausmę administracija nepajėgi“

Maistas

Morkų tortų sezonas: kur Vilniuje ieškoti skaniausio?

24sek

Šarui kiek nebūdingas pirkinys: Derricko Waltono pliusai „Žalgiriui“ ir abejonės

Verslas

Mūšį dėl gardaus renovacijos kąsnio kursto Aplinkos ministerija, bet pralaimi gyventojai

24sek

Sh.O'Nealas Arvydą Sabonį išvadino rusu ir bandė pašiepti, bet susimovė

Verslas

Kanada marihuanos pritrūko jau pirmą jos legalizavimo dieną

Aktualu

Kauno klinikų gydytojai atskleidė, kaip laikosi ką tik gimęs šimtmečio ketvertukas

Vardai

Leonas Somovas naujame klipe tapo kunigu: įvertinkite jo dainą su Justinu Jaručiu ir KAIA

Aktualu

Šiaurės jūroje per sraigtasparnio ir laivo incidentą nukentėjo keturi prancūzų kariai

Aktualu

Oslas: Norvegija paleidžia įtariamą rusų šnipą Michailą Bočkariovą

Aktualu

Krymas gedi žudynių Kerčės profesinėje mokykloje aukų

Gera keliauti kartu

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką