Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 04 26, 14:22

Estijos atsakas V.Putino rėmėjams P.Gagarinai ir F.Kirkorovui: nebeįleis į šalį

Vladimiro Putino veiksmus Ukrainoje palaikantys Rusijos atlikėjai Filipas Kirkorovas ir Polina Gagarina sulaukė reakcijos ir iš Estijos. Iki 2027 metų balandžio mėnesio jie negalės lankytis bei koncertuoti šioje šalyje.
Filipas Kirkorovas, Polina Gagarina
Filipas Kirkorovas, Polina Gagarina / Stopkadras, BNS nuotr.

Rusijos dainininkams Filipui Kirkorovui ir Polinai Gagarinai, palaikiusiems Rusiją žiauriame kare prieš Ukrainą, buvo uždrausta atvykti į Estiją, skelbia unian.net.

Anot EER, Estija ėmėsi veiksmų dėl Rusijos menininkų, kurie remia V.Putino režimą ir karą Ukrainoje. Todėl P.Gagarina ir F.Kirkorovas šioje Baltijos šalyje negalės lankytis penkerius metus.

Šis draudimas įsigaliojo jau balandžio 22 d. Taigi iki 2027 metų balandžio 22 dienos muzikos žvaigždės negalės lankytis Estijoje ir joje rengti koncertų.

Tuo pat metu Taline buvo atšauktas F.Kirkorovo ir P.Gagarinos pasirodymas, turėjęs įvykti „Tondiraba“ ledo arenoje.

„Kare viskas juoda ir balta. Viena šalis užpuolė kitą. Tai Putino režimas žudo nekaltus taikius žmones. Kiekvienas, kuris tai pateisina, atsiduria juodoje pusėje“, – sakė Estijos ministrė pirmininkė Kaja Kallas.

15min primena, kad dar 2021 m. sausį F.Kirkorovui penkeriems metams buvo uždrausta atvykti į Lietuvą. Tada atlikėjas bandė skųsti sprendimą, bet apeliaciją pralaimėjo.

Verta paminėti, kad nepaisant daugybės pažįstamų iš Ukrainos kreipimųsi, F.Kirkorovas apie Rusijos pradėtą ​​karą tylėjo. Jis prabilo tik tada, kai jo bičiulė Oksana Marčenko paprašė išlaisvinti jos vyrą – Viktorą Medvedčiuką. Tuomet atlikėjas jį užstojo. Tačiau F.Kirkorovas net ir tada apie Rusijos pajėgų žudomus ukrainiečius neužsiminė nė žodžiu.

Dainininkė P.Gagarina neseniai pasirodė V.Putino fiestoje – koncerte „Lužnikų“ stadione, surengtame minint Krymo aneksijos metines.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką