Dabar populiaru
Publikuota: 2020 liepos 10d. 08:05

J.Deppo ir A.Heard audringos santuokos detalės: išmatos lovoje, kaltinimai gyvūnų skriaudimu

Nors teisme Johnny Deppas ir Amber Heard dalyvauja ne dėl nutrauktos santuokos, tačiau kasdien atskleidžiama vis daugiau skandalingų jos detalių. Aktorius ir toliau nesigina tamsios praeities, tačiau į viešumą išlendant vis naujoms istorijoms apie jo pykčio ir smurto protrūkius, tai, kad kėlė ranką prieš buvusią sutuoktinę, neigia ir toliau. Tiesa, ir ji, pasirodo, nėra tokia nekalta. Paaiškėjo, kad po vieno vakarėlio, teigiama, aktorė išsituštino poros lovoje.

57-erių Johnny Deppas ir 34-erių Amber Heard susipažino filmuodamiesi komedijoje „Romo dienoraštis“. 2015-aisiais Los Andžele juodu susituokė, tačiau po metų Amber Heard padavė prašymą skyryboms ir kreipėsi dėl apribojančios nutarties prieš vyrą, kaip priežastį nurodydama smurtą namuose. Poros skyrybos baigtos 2017-aisiais.

Tačiau santuokai iširus tiek „Karibų piratų“ žvaigždė, tiek jo buvusi žmona ramiu gyvenimu nesimėgavo. 2018-aisiais vienas „The Sun“ reporteris, neva surinkęs visus įrodymus iš Amber Heard, publikavo straipsnį, kuriame aktorių pavadino „žmonmušiu“. Johnny Deppas jį, bulvarinį leidinį ir jo vyriausiąjį redaktorių padavė į teismą. Būtent ši byla jau kelias dienas ir nagrinėjama.

Siekiant įrodyti, kad straipsnio autorius aktoriaus neapšmeižė, o „žmonmušiu“ jį pavadino neva pelnytai, Johnny Deppas yra apklausiamas. Jo audringo gyvenimo detales tikslina „The Sun“ atstovaujanti advokatė Sasha Wass.

„Scanpix“ nuotr./Johnny Deppas ir Amber Heard
„Scanpix“ nuotr./Johnny Deppas ir Amber Heard

Teisme ji kaip įrodymą, kad Johnny Deppas vis dėlto buvo linkęs smurtauti, perskaitė Amber Heard 2013 metais rašytą, bet neišsiųstą el. laišką, kuriame ji teigė nebegalinti daugiau kentėti aktoriaus smurto ir gąsdinančio jo elgesio. Tačiau Johnny Deppui šis laiškas įrodo visai ką kita – kad Amber Heard „rinko informaciją“ kaip „apsidraudimą ateičiai“.

Kaip rašo Cbc.ca, Johnny Deppas neslėpė turėjęs problemų su alkoholiu ir narkotikais, tačiau aktorės teiginiai, kad jų pavartojęs jis virsdavo „monstru“ – „melas“. Kaip ir istorija, jog 2014 metais lėktuvu skrendant iš Bostono į Los Andželą Johnny Deppas pasiuto, trenkė Amber Heard per veidą ir spyrė į nugarą, nes pagalvojo, jog ji užmezgė romaną su aktoriumi Jamesu Franco.

Sasha Wass tada parodė žinutę, kurią Johnny Deppas išsiuntė kolegai Paului Bettany nusileidus lėktuvui. Joje jis rašė lėktuve vartojęs „miltelių… Pusę butelio viskio. Tūkstantį „Red Bull“ ir degtinės, tablečių, 2 butelius šampano“, kas pakeitė jo elgesį, jis „rėkė nepadorius dalykus ir įžeidinėjo visus, kas tik prisiartindavo“, tačiau kad buvo tokios būsenos, Johnny Deppas neprisimena.

„Nesu smurtaujantis žmogus, ypač prieš moteris“, – teisme sakė aktorius.

Teisme vėliau buvo paviešintos fotografijos, įamžinusios Johnny Deppo alkoholio ir narkotikų vartojimą, jo pasekmes, bei garso įrašas iš minėto skrydžio lėktuvu.

Johnny Deppas pripažino galbūt esantis šiek tiek pavydus, tačiau neigė dėl to mušęs Amber Heard ar sugadinęs jos buvusių partnerių dovanas (omenyje turimas Tasya van Ree tapytas paveikslas, kabėjęs Amber Heard miegamajame), užpuolęs ją dėl to, kad ši pasijuokė iš aktoriaus tatuiruotės, skirtos jo ankstesnei mylimajai Winonai Ryder.

„Neprisimenu jokių ginčų, susijusių su mano tatuiruotėmis“, – sakė Johnny Deppas, teigęs, kad tai Amber Heard jų santykiuose buvo linkusi smurtauti (laistydavo jį gėrimais, į skruostą užgesino cigaretę), o kartą į jį metė net butelį degtinės, kuris dužęs sužalojo jam pirštą.

Vis dėlto Holivudo veteranas pripažino Amber Heard pavadinęs „lesbiete stovyklos vadove“, jai bandžius kontroliuoti jo alkoholio ir narkotikų vartojimą, nors pati taip pat tuo piktnaudžiavo. Paklaustas apie incidentą, kurio metu Johnny Deppas, kaip teigiama, iškišęs pro mašinos langą už pavadėlio laikė aktorės Jorkšyro terjerą Pistol, jis tikino, kad tai – dar vienas melas.

„Tai nėra būdas linksmintis, nors mano humoro jausmas gana iškreiptas“, – pridūrė jis.

Dar daugiau skandalingos Amber Heard ir Johnny Deppo santuokos detalių paaiškėjo pirmąją teismo dieną. Kaip rašo „Page Six“, aktorius savo buvusią žmoną pavadino sukta, šlovės ištroškusia, jam neištikima išnaudotoja, kuri, kaip teigiama, siekdama „pajuokauti“ išsituštino poros lovoje. Tai nutiko kitą rytą po Amber Heard 30-to gimtadienio vakarėlio.

„Heard (arba viena jos draugių) išsituštino mūsų bendroje lovoje“, – atskleidė Johnny Deppas ir pridūrė, kad po šio incidento, kurį Amber Heard pavadino „pokštu“ ir dėl kurio ji iš pradžių apkaltino poros šunis, juodu susipyko ir tai tapo paskutiniu lašu jo kantrybės taurėje, kuriai prisipildžius jis nusprendė išsiskirti.

TAIP PAT SKAITYKITE: Audringa Johnny Deppo praeitis: teisme aktorius prisipažino narkotikus išbandęs dar paauglystėje

Amber Heard prisipažino smurtavusi prieš buvusį sutuoktinį Johnny Deppą: mėtė į jį puodus ir vazas

Įspaustas į kampą Sashos Wass, Johnny Deppas taip pat prisipažino savo tada dar 13-metei dukrai Lily-Rose Depp parūpinęs marihuanos. Tokį savo elgesį jis argumentavo siekiu būti „atsakingu tėvu“, taip jis esą pasirūpino, kad dukters kvaišalai nebūtų kuo nors užkrėsti.

Kaip rašoma „Page Six“, tris savaites vyksiančiame bylos nagrinėjime parodymus turėtų duoti ir Amber Heard, tai pat buvusios Johnny Deppo mylimosios Vanessa Paradis bei Winona Ryder. Pastarosios jau pateikė Holivudo žvaigždę palaikančius pareiškimus.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką