Dabar populiaru
Publikuota: 2018 sausio 16d. 19:38

Kim Kardashian ir Kanye Westo šeima pagausėjo: trečią jų vaiką pagimdė surogatinė motina

Kim Kardashian ir Kanye Westas su vaikais Saintu ir North
„Instagram“ nuotr. / Kim Kardashian ir Kanye Westas su vaikais Saintu ir North

Realybės šou žvaigždės Kim Kardashian (37 m.) ir reperio Kanye Westo (40 m.) šeima pagausėjo – trečią vaiką garsiai porai pagimdė surogatinė motina.

Apie šeimos pagausėjimą Kim Kardashian pati pranešė antradienį savo interneto svetainėje – sausio 15-ąją, 00.47 val., jiems gimė mergaitė.

„Mudu su Kanye su džiaugsmu pranešame, kad gimė mūsų sveika, graži mergaitė. Esame nepaprastai dėkingi savo surogatei, kuri išpildė mūsų svajones įteikusi didžiausią dovaną, kokią kas nors gali įteikti. Taip pat dėkojame ir savo nuostabiems gydytojams bei slaugytojoms už jų ypatingą priežiūrą. North ir Saintas ypatingai džiaugiasi sulaukę mažosios sesutės“, – rašė Kim Kardashian.

Viena garsiausių pramogų pasaulio porų jau turi ketverių dukrą North ir dvejų sūnų Saintą.

Kaip praneša TMZ, Kim Kardashian ir Kanye Westas gimdymo metu buvo gimdykloje kartu su savo surogate, o Kim buvo pirmas žmogus, su kuriuo naujagimė turėjo vadinamąjį oda prie odos kontaktą, padėta mamai ant krūtinės.

„Cedars Sinai“ medicinos centre Los Andžele mažylės gimimo taip pat laukė ir Kanye Westas, Kim Kardashian seserys bei jos mama Kris Jenner, tačiau pačiame gimdyme jie nedalyvavo.

Kodėl pasirinkta pakaitinė motinystė

Kad Kim Kardashian ir Kanye Westas planuoja gausinti savo šeimą netradiciniu būdu, pradėta kalbėti dar vasarą – tada pasirodė pranešimų, kad pora už 113 tūkst. dolerių pasisamdė pakaitinę motiną, kuri išnešiotų jų kūdikį. Kad tikrai turės trečią vaiką, pati Kim Kardashian patvirtino tik rugsėjį.

Tokių priemonių griebtis teko ne šiaip sau – pati Kim Kardashian dar vieno kūdikio išnešioti ir pagimdyti nebegalėjo dėl prieš tai buvusių dviejų sunkių nėštumų. Medikai garsią moterį įspėjo, kad jeigu ryžtųsi dar vienam nėštumui ir gimdymui, rizikuotų ne tik kūdikio, bet ir savo pačios gyvybe.

Dėl to apie gausesnę šeimą svajojusiai porai teko ieškoti alternatyvų – surogatinė motinystė pasirodė geriausia išeitis.

Griežtos surogatinės motinystės sąlygos

Moters, kuri išnešiojo ir pagimdė Kim Kardashian ir Kanye Westo kūdikį, tapatybė kruopščiai slepiama ir saugoma konfidencialumo sutartimi.

Žinoma tik tiek, kad jai – arti 30 metų, ji yra afroamerikietė iš San Dieno, turinti aukštąjį išsilavinimą. Ji jau anksčiau yra buvusi surogate kitai porai(-oms), pati yra ištekėjusi ir turi du sūnus. Ši moteris taip pat yra filmavusis surogatinę motinystę nušviečiančiame reklaminiame filmuke kartu su savo pačios šeima.

Vida Press nuotr./Kim Kardashian su vaikais North ir Saintu
Vida Press nuotr./Kim Kardashian su vaikais North ir Saintu

Kaip skelbta anksčiau, kitos moters išnešiotas vaikas Kanye Westui ir Kim Kardashian kainavo 113 850 JAV dolerių (102 053 €).

Pranešama, kad pradinė įmoka surogatinę motiną suradusiai agentūrai siekia 68 850 JAV dolerių (61 716 €), o pačiai moteriai per 10 mėnesių buvo sumokėta dar 45 000 JAV dolerių (40 337 €), po 4 500 dolerių (4 034 €) per mėnesį.

Sutartyje taip pat buvo nurodyta, kad jeigu užsimegztų daugiau nei vienas vaisius, surogatinė motina gautų dar 5 000 JAV dolerių (4 482 €) už papildomą kūdikį (t.y. papildomi 5 000 už dvynukus, 10 000 už trynukus ir t.t.). Jeigu nėštumo ar gimdymo metu surogatė dėl kokių nors komplikacijų prarastų savo reprodukcinius organus, jai turėtų būti sumokėta dar 4 000 JAV dolerių (3 586 €).

Pasirašiusi sutartį su garsia pora, Kim ir Kanye surogatė įsipareigojo viso nėštumo metu griežtai nerūkyti, nevartoti alkoholio ir narkotikų, neturėti jokių lytinių santykių, neiti į pirtis ir nesimaudyti sūkurinėse voniose, nesidažyti plaukų, nevalgyti žalios žuvies, nesiartinti prie kačių išmatų.

Visos teisės į gimusį kūdikį iš karto atiteko Kim Kardashian ir Kanye Westui ir jie įsipareigojo prisiimti atsakomybę už jį nepaisant to, kūdikis gimtų sveikas ar su kokiomis nors sveikatos bėdomis.

Vida Press nuotr./Kanye Westas ir Kim Kardashian su vaikais Saintu ir North
Vida Press nuotr./Kanye Westas ir Kim Kardashian su vaikais Saintu ir North

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką