Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 31d. 21:01

Paranormalių reiškinių liudininkais tapusios įžymybės: pas ką lankėsi vaiduokliai?

La Toya Jackson, Miley Cyrus, Ryanas Goslingas ir kiti – apie susitikimus su vaiduokliais
Vida Press nuotr. / La Toya Jackson, Miley Cyrus, Ryanas Goslingas ir kiti – apie susitikimus su vaiduokliais

Netikite vaiduokliais? Šios užsienio garsenybės tokios pat nuomonės laikėsi tol, kol pačios nesusidūrė su paranormaliais reiškiniais. Ant kriauklės krašto sėdintis berniukas, garsaus atlikėjo vaikystės kambaryje girdimi šokių žingsneliai, demonų veidai kapinėse darytose nuotraukose – kokios žvaigždės tai patyrė?

Miley Cyrus

2009-aisiais britiškajam „Elle“ dainininkė atskleidė, kad koncertinių gastrolių po Europos miestus metu ji gyveno bute Londone, kuriame vaidenosi. Iš senos kepyklos butų kompleksu paverstame pastate apsistojusi M.Cyrus sapnuodavo keistus ir baisius sapnus, bet tai dar ne viskas.

Kartą ji išgirdo iš dušo nesavu balsu šaukiančią jaunesnę seserį. Įbėgusi į vonios kambarį M.Cyrus suprato, kad jos odą nudegino karštas iš dušo bėgti pradėjęs vanduo. Dainininkės sesuo tikino čiaupo nesukiojusi.

„Prieš tai mačiau ant kriauklės krašto sėdintį ir mane besiprausiančią stebintį berniuką, kas labai išgąsdino. Kitą naktį taip pat ten sėdėjau ir, galbūt išprotėjau, bet prisiekiu mačiusi tą patį mažą berniuką, sėdintį ant kriauklės krašto ir maskatuojantį kojomis“, – apie paranormalius reiškinius bute pasakojo M.Cyrus.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Miley Cyrus ir Noah Cyrus su tėvais Tish Cyrus ir Billy Ray Cyrusu
AFP/„Scanpix“ nuotr./Miley Cyrus ir Noah Cyrus su tėvais Tish Cyrus ir Billy Ray Cyrusu

Dainininkė pradėjo domėtis pastato ir buvusių jo gyventojų istorija, nors tai daryti jai draudė motina, mat ji manė, jog M.Cyrus specialiai gąsdina jaunesnę seserį Noah. Tačiau paranormalių reiškinių liudinininke tame bute tapo ne tik dainininkė. Kartą į butą grįžusi jos teta negalėjo patikėti savo akimis, kai išvydo praviras jo duris ir visus langus. Moteris prisiekinėjo viską užrakinėjusi.

„Po to įvyko dar trys ar keturi reiškiniai. Niekada daugiau ten nebeapsistosiu“, – tęsė M.Cyrus.

Ką dainininkė sužinojo apie vaiduoklių pilną pastatą? Kaip minėta, anksčiau jame veikė kepykla, priklausiusi tėvui ir sūnui. „Tėvui mirus kepyklai pradėjo vadovauti sūnus ir, manau, mačiau tą sūnų. Nejuokauju“, – tęsė M.Cyrus.

Kate Hudson

Ne kartą su vaiduokliais susidūrusi buvo ir aktorė K.Hudson, tačiau jos susitikimai buvo gerokai malonesni. Na bent vienas jų.

„Mačiau moters be veido vaiduoklį, kas buvo labai šiurpu“, – pasakojo ji siaubo filmo „The Skeleton Key“ papildomoje medžiagoje.

O kitą kartą pas aktorę naktį buvo apsilankiusi močiutės vėlė. Prikelta jos K.Hudson, kaip teigė, neišsigando, bet jautėsi nuostabiai jai būnant šalia.

Cher

Vaiduokliais tiki ir popmuzikos diva Cher. Atlikėja mano, kad jos iki šiol ramybėje nepalieka buvęs sutuoktinis Sonny, miręs 1998-aisiais.

„Myliu vaiduoklius, – sakė ji. – Iš tikrųjų manau, kad Sonny junginėja šviesą. Turiu tokį nuostabų sietyną, kurio šviesą jis įjungia, nors to padaryti nėra įmanoma – prie jo neprijungta elektra.“

Vida Press nuotr./Dainininkė Cher ir Sonny Bono
Vida Press nuotr./Dainininkė Cher ir Sonny Bono

Lisa Rinna

„Neaugau name, kuriame buvo dvasių ar jas jaučiau, bet visada tikėjau paranormaliu pasauliu“, – sakė ji „Clebrity Ghost Stories“ epizode.

Nepaisant to, kaskart moteriai užeinant į vonios kambarį, ji pajausdavo šaltą vėjelį – lyg kažkas būtų pro ją praėjęs, nors „ten niekada nieko nebūdavo“.

La Toya Jackson

Lankydamasi vaikystės namuose Los Andželo Encino rajone, dainininkė teigė ten dažnai jaučiant mirusio brolio Michaelo Jacksono buvimą.

„Tai pats keisčiausias jausmas – kažkas tave supa, ar stovi už tavęs, bet nieko nematai, tik jauti buvimą“, – sakė moteris.

Atlikėja pridūrė, kad paranormalių reiškinių liudininku tapo ir jos asmens sargybinis. Kaip rašo „Elle“, vyras kartą girdėjo iš kambario, priklausiusio M.Jacksonui, sklidusius stepo šokio žingsnelių garsus. Apie tai sužinojusi ji pasakė, kad M.Jacksonas kiekvieną sekmadienį savo kambaryje mažiausiai po dvi valandas repetuodavo stepo judesius.

„Scanpix“ nuotr./Michaelo Jacksono sesuo La Toya Jackson
„Scanpix“ nuotr./Michaelo Jacksono sesuo La Toya Jackson

Susan Boyle

Dar 2011-aisiais talentų ieškojusioje laidoje išgarsėjusi S.Boyle užsiminė kadaise mačiusi savo mirusios motinos dvasią.

„Jos energija vis dar ten. Iš tikrųjų mačiau savo mamą namuose. Manau, ji norėjo pranešti, jog jai viskas gerai. Buvo pasklidęs malonus kvapas“, – pasakojo atlikėja, pridūrusi, jog mirus brangiausiam žmogui ji galvojo, kad motina ją apleido, tačiau pasirodžiusi jai ji įrodė, jog dukra klysta.

Ariana Grande

2013-aisiais interviu „Complex“ metu A.Grande pasiteirauta, ar ji kada nors matė ateivį. Atsakymas buvo neigiamas, bet dainininkė atskleidė, jog turėjo neįprastą nutikimą su vaiduokliu, o gal net pačiu demonu.

„Buvome Kanzas Sityje ir lankėmės pilyje, kurioje vaidenasi. Kitą naktį nusprendėme nueiti į Stull kapines, garsėjančias kaip vieną iš septynių portalų į pragarą Žemėje. Net popiežius virš jų neskrenda…, – pasakojo A.Grande.

Jaučiau nemalonų, stiprų neigiamą jausmą visame automobilyje, užuodėme sierą, kas yra demono ženklas, o vėliau automobilyje atsirado musė – dar vienas demono ženklas.“

Vida Press nuotr./Ariana Grande
Vida Press nuotr./Ariana Grande

Išsigandusi A.Grande su draugais nusprendė kuo skubiau sprukti iš kapinių, bet prieš išvažiuojant pravėrusi automobilio langą pasakė „Atsiprašome. Nenorėjome sudrumsti jūsų ramybės.“ Mergina taip pat nepraleido progos pasidaryti kelių nuotraukų, kuriose vėliau pastebėjo tris labai ryškius veidus – demonų atvaizdus.

„Kitą dieną bandžiau nuotraukas išsiųsti savo vadybininkui, tačiau pasirodė toks pranešimas „Šis failas negali būti išsiųstas, nes jo dydis 666 megabaitai“. Nejuokauju. Turėjau aplanką, pavadintą „Demonai“, su įvairiomis nuotraukomis jame, bet kai pradėjo dėtis keisti dalykai, ištryniau jį“, – šiurpų pasakojimą tęsė A.Grande.

Kendrickas Lamaras

Pasak „Rolling Stone“, reperis turėjo susitikimą su gerokai malonesniu vaiduokliu – paties legendinio Tupaco Shakuro dvasia.

Pasirodo, K.Lamarą aplankęs muzikos žvaigždės siluetas pasakė „Ir toliau daryk tai, ką darai, neleisk muzikai mirti“.

Ryanas Goslingas

Aktoriaus R.Goslingo šeima turėjo išsikraustyti iš jo vaikystės namų dėl to, kad juose vaidenosi.

„Jis tiesiog sėdėjo. Ir nuo pat mažumės supratau, kad jis buvo vaiduoklis. Jis gąsdino mane. Pasakiau savo mamai, bet ji jo nematė. Niekas nematė. Tačiau išmokau su juo gyventi. Turėjau išmokti“, – pasakojo aktorius.

Praėjus keleriems metams R.Goslingo mama pamatė tą minimą vaiduoklį. Iškart po to jis pasirodė ir aktoriaus pusbroliui, dėdei. Neilgai trukus šeima susirado naujus namus.

TAIP PAT SKAITYKITE: Šiurpą keliančios garsenybių akistatos su persekiotojais: naktimis laužiasi į namus, grasina bombomis

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką