Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 02 14, 16:47

Pasirodė Vilniuje filmuojamo „Stranger Things“ anonsas: atskleista didžioji intriga

Jau kurį laiką kalbama, kad Lietuvoje filmuojamos pirmosios pasaulinio garso serialo „Stranger Things“ (liet. „Keistesni dalykai“) ketvirto sezono serijos. Šiandien šią informaciją patvirtino ir patys žiūrimiausios „Netflix“ dramos kūrėjai, pasidaliję trumpu filmuku, kuriame atskleidžiama ir dalis tolimesnio veiksmo intrigos.
„Stranger Things“
„Stranger Things“ / Stop kadras

Kad pirmuosius naujojo „Stranger Things“ sezono epizodus serialo kūrėjai nusprendė įamžinti Lietuvoje, gausiai rašė ir užsienio žiniasklaida. Lietuvos vardas mirgėjo portalų „People“, „Metro“, „Daily Mail“ publikuotų straipsnių antraštėse, serialui skirtose socialinių tinklų paskyrose ir visų forumų forumu vadinamame tinklalapyje „Reddit“.

Jei esate šio serialo gerbėjas, žinote, kad trečias sezonas baigėsi nepateikus atsakymo į vieną labiausiai žiūrovus kankinusį klausimą – kas nutiko „Stranger Things“ personažui Džimui Hoperiui, kuris atsidūrė rusų kalėjime.

Pasklidus žiniai, kad viena serialo filmavimo vieta tapo nebeveikiantis Lukiškių kalėjimas, internautai ėmė teigti, jog tai – ženklas, kad aktoriaus Davido Harbouro įkūnytas veikėjas vis dar gyvas.

Ir iš tiesų – penktadienį pasirodžiusio anonso pabaigoje atskleidžiama, kad ši prielaida teisinga – minimas personažas gyvas, tik pakeitęs išvaizdą – nusiskutęs galvą plikai.

Žiūrėkite filmuką:

VIDEO: Stranger Things 4 | From Russia with love… | Netflix

Be to, kaip matoma „Stranger Things“ paviešintame filmuke, atvykę į Lietuvą serialo kūrėjai pasinaudojo ne tik miesto centre esančiu buvusio kalėjimo pastatu, bet ir kitomis mūsų šalies vietomis. Tiesa, Lukiškių kalėjimas kol kas nerodomas – veiksmas, matomas paviešintame filmuke pavadinimu „From Russia with love“, filmuotas lauke, netoli Vilniaus, Skersabalių karjere.

Tiesa, kadangi šią žiemą Lietuvoje sniego beveik nebuvo, vaizdo klipe galima matyti panaudotą dirbtinį sniegą. O kad atrodytų, kad žiema – itin šalta ir gili, prie to pasidarbavo su „Netflix“ serialo komanda dirbantys Lietuvos specialiųjų vaizdo efektų kūrėjai. Daugiau apie tai skaitykite 15min interviu su „Stranger Things“ režisieriumi Shawnu Levy.

Žinoma, ne visas ketvirtas „Stranger Things“ sezonas bus nufilmuotas Lietuvoje. Užbaigus darbus mūsų šalyje, komanda grįš į JAV, Atlantos valstiją, kur įprastai vyksta serialo filmavimai. Kaip rašoma internete, po to aktoriai ir visa kūrybinė grupė kuriam laikui persikels į Naująją Meksiką, o po to vėl sugrįš į Atlantą.

Lukiškių kalėjime, kur vyko epizodų filmavimai, 15min žurnalistų kalbintas serialo režisierius Sh.Levy, paklaustas, kiek sezonų dar žiūrovus džiugins „Stranger Things“, į tai atsakyti jis nepanoro. Kol kas nežinoma ir ketvirto sezono, kuris šiuo metu yra filmuojamas, premjeros data.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką