Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 kovo 13d. 07:59

Pasitvirtino dar viena „Simpsonų“ pranašystė: serialo kūrėjai numatė Tomo Hankso karantiną?

Tomas Hanksas ir jo personažas „Simpsonų filme“
„Scanpix“ ir Youtube.com nuotr. / Tomas Hanksas ir jo personažas „Simpsonų filme“
Animacinio serialo gerbėjai tikina, kad „Simpsonai“ dar 2007 metais „numatė“, jog aktorius Tomas Hanksas bus priverstas izoliuotis nuo kitų. Tai įrodanti ištrauka iš filmo apie Springfilde gyvenančią šeimą socialiniuose tinkluose pradėjo sklisti po pranešimų, kad minėta Holivudo žvaigždė ir jo žmona Rita Wilson užsikrėtė koronavirusu, rašo „Independent“.

Netrukus po Tomo Hankso įrašo kai kurie „Simpsonų“ gerbėjai prisiminė, kad apie savęs atskyrimą nuo kitų jis kalbėjo prieš 13 metų pasirodžiusiame „Simpsonų filme“.

Jame animacinė aktoriaus versija „reklamuoja Naująjį didįjį kanjoną“, o pačioje filmo pabaigoje visiems pareiškia: „Čia Tomas Hanksas, sakantis, kad jei pamatysite mane asmeniškai, prašau, palikite mane ramybėje.“

Tai ne pirmas kartas, kai minimas animacinis serialas išpranašauja svarbius įvykius. Jo gerbėjai mano, kad koronaviruso išplitimą visame pasaulyje „Simpsonų“ kūrėjai numatė dar 1993 metais epizode, pavadintame „Marge In Chains“. Jame Springfildo gyventojus užpuola virusas, į šalį atkeliavęs paštu kartu su virtuvės įrankiais iš Japonijos.

„Simpsonams“ taip pat pavyko nuspėti Donaldo Trumpo prezidentavimą, triakės žuvies atradimą, žaislų parduotuvių uždarymus JAV ir kitus įvykius.

Tuo metu Australijoje šiuo metu prižiūrimi Tomas Hanksas ir Rita Wilson pasidalijo pirma bendra nuotrauka po pranešimo apie viruso nustatymą.

„Rita Wilson ir aš norime padėkoti visiems čia Australijoje, kurie taip puikiai mumis rūpinasi. Mums nustatyti COVID-19 ir esame izoliuoti, kad jo neperduotume kitiems. Kai kuriems tai gali tapti rimtu susirgimu.

Visi galime tai įveikti laikydamiesi ekspertų rekomendacijų ir rūpindamiesi savimi bei vienas kitu, ar ne? Atminkite, nepaisant dabartinių įvykių, beisbole niekas neverkia. Hanksai“, – rašė šalia nuotraukos pora.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

02:11
16:07
02:16

Adventur 2022

Maistas

Tik prenumeratoriams

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką