Dabar populiaru
Publikuota: 2017 rugsėjo 29d. 08:40

„Playboy“ įkūrėjo Hugh Hefnerio 31-erių našlė Crystal Harris gali likti be palikimo

Hugh Hefneris ir Crystal Harris
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Hugh Hefneris ir Crystal Harris

Mirus „Playboy“ įkūrėjui Hugh Hefneriui pradeda aiškėti, kad našle likusi jo jaunoji žmona Crystal Harris (31 m.) gali likti be palikimo.

Hugh Hefneris rugsėjo 27-ąją mirė nuo natūralių priežasčių sulaukęs 91-erių metų.

Ir nors iki pat mirties jis buvo vedęs 60 metų už save jaunesnę gražuolę Crystal Harris, ji į savo vyro turtą po jo mirties nepretenduoja.

TAIP PAT SKAITYKITE: Hugh Hefneris bus palaidotas greta Marilyn Monroe – pirmosios „Playboy“ viršelio žvaigždės

Portalo „Us Weekly“ žiniomis, Hugh Hefneris ir Crystal Harris dar prieš jų vestuves, kurios įvyko 2012-ųjų gruodį, buvo pasirašę priešvedybinę sutartį, o naujoji jo žmona tapusi ponia Hefner nebuvo įtraukta į iš anksčiau sudarytą legendinio leidėjo testamentą. Kol kas nėra žinoma, ar Hugh Hefnerio testamentas nebuvo atnaujintas.

Hugh Hefneris visą savo turtą testamentu yra pažadėjęs padalinti keturiems savo vaikams, Pietų Kalifornijos universiteto filmų mokyklai ir kelioms labdaros organizacijoms.

2013-ųjų žiniomis, Hugh Hefnerio turtas buvo vertas 43 mln. JAV dolerių, tačiau tada dar nebuvo parduota jo garsioji „Playboy“ vila, už kurią jis pernai vasarą gavo 100 mln. JAV dolerių.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„Playboy“ viršelis su „pabėgusia nuotaka“ Crystal Harris
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./„Playboy“ viršelis su „pabėgusia nuotaka“ Crystal Harris

Crystal Harris buvo trečioji Hugh Hefnerio žmona. Jiedu pora tapo 2009-ųjų sausį, kai gražuolei blondinei tebuvo 22-eji – Hugh už ją vyresnis buvo net 60 metų ir pagal amžių tiko jai į senelius!

2010-aisiais per Kūčias pora susižadėjo, tačiau praėjus pusmečiui tuo metu 25-erių Crystal Harris persigalvojo ir likus vos penkioms dienoms iki birželį suplanuotų pompastiškų vestuvių skandalingai nutraukė sužadėtuves.

Tuo metu, kai turėjo įvykti jų vestuvės, prekyboje turėjo pasirodyti ir naujas „Playboy“ numeris, ant kurio viršelio buvo Crystal Harris, pristatoma kaip naujoji ponia Hefner. Tačiau kone paskutinę minutę atšaukus vestuves, laiko pakeisti viršelį nebebuvo, tad „Playboy“ numeris ir išėjo su „naujosios ponios Hefner“ nuotrauka – spėta tik pridėti didžiulį prierašą „Pabėgusi nuotaka“.

Tačiau vėliau jiedu susitaikė ir galiausiai vis tiek susituokė – vyru ir žmona Hugh Hefneris ir Crystal Harris tapo 2012-ųjų gruodžio 31-ąją.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Hugh Hefneris su trečiąja žmona Crystal Harris
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Hugh Hefneris su trečiąja žmona Crystal Harris

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką