Dabar populiaru
Publikuota: 2019 gegužės 26d. 12:12

Princo Harry ir Meghan Markle vaiko gyvenimas kardinaliai skirsis nuo jo pusbrolių: kodėl?

Princas Harry su žmona Meghan ir princas Williamas su žmona Catherine bei vaikais
„Scanpix“ ir Matto Porteouso nuotr. / Princas Harry su žmona Meghan ir princas Williamas su žmona Catherine bei vaikais

Britų karališkąją šeimą neseniai papildė naujas narys – princo Harry ir Meghan Markle pirmagimis. Tačiau nors vaikelis gimė karališkojoje šeimoje, jo gyvenimas kardinaliai skirsis nuo kilmingųjų pusbrolių George'o, Charlotte ir Louiso. Kodėl?

Vienas iš pagrindinių ir akivaizdžiausių skirtumų tarp Harry ir Meghan vaikelio bei jo pusbrolių – skirtingi titulai: naujasis karališkasis kūdikis nėra vadinamas princu.

Priežastis paprasta: jis yra tiesiog per toli eilėje į Jungtinės Karalystės sostą, ir tikimybė kada nors valdyti šalį yra tik visiškai teorinė. O ir karalienė Elizabeth II kol kas nepaskelbė (ir tikėtina kad jau nebepaskelbs), kad šiam savo proanūkiui padarys išimtį.

Princo Harry ir Meghan Markle sūnus yra vadinamas Dumbartono grafu – pagal princui Harry priklausantį žemesnio rango titulą. Na o jei būtų gimusi dukra, ji būtų vadinama tiesiog ledi Mountbatten-Windsor, pagal oficialią karališkosios šeimos pavardę.

„Scanpix“/AP nuotr./Britų karališkoji šeima
„Scanpix“/AP nuotr./Britų karališkoji šeima

Tačiau negavęs princo titulo, Harry ir Meghan kūdikis galės džiaugtis kitais privalumais: jo pečių niekada neslėgs tokia atsakomybė ir pareigos, kaip kad jo pusbrolių George'o, Charlotte ir Louiso.

Harry ir Meghan vaikas turės žymiai daugiau šansų mėgautis normalia vaikyste, tačiau su visomis karališkos šeimos privilegijomis.

Nors dabar ir sulauks daug dėmesio dėl to, kas yra jo tėvai, tačiau kai užaugs, Harry ir Meghan vaikas nebebus toks įdomus visuomenei ir pasauliui bei ramiai galės gyventi savo gyvenimą. Panašiai, kaip tą dabar daro princų Harry ir Williamo pusseserė Zara Tindall – ji taip pat yra karalienės anūkė, tačiau niekada neturėjo jokio titulo ar oficialių pareigų. Galėjo laisvai mokytis, studijuoti, rinktis savo profesinį kelią, kurti asmeninį gyvenimą be jokio spaudimo, tačiau tuo pačiu visada buvo karališkos šeimos dalis.

Harry ir Meghan savo šeimyninį gyvenimą kuria ne Londone, kur iki šiol gyveno, o daug ramesniame Vindzore. Čia jų pirmagimis turės daug daugiau ramybės, laisvės ir erdvės būti savimi ir gyventi paprasto vaiko gyvenimą, negu Kensingtono rūmuose.

Beje, kraustytis į Vindzorą jiems patarė kita Harry pusseserė princesė Eugenie. Ji taip pat niekada neturėjo realių šansų užimti sosto (po Harry ir Meghan kūdikio gimimo, nukris į dešimtą vietą eilėje), ir be galo džiaugėsi savo ramia ir normalia vaikyste būtent Vindzore.

TAIP PAT SKAITYKITE: Meghan Markle pasidalijo naujagimio Archie nuotrauka: ypatinga detale pagerbė princesės Dianos atminimą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

20:27
01:03
01:22

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką