Dabar populiaru
Publikuota: 2020 spalio 22d. 07:56

Tikrai ne blogiausias Chrisas Holivude: „Galaktikos sergėtojų“ žvaigždės stojo ginti kolegos

Markas Ruffalo, Robertas Downey jaunesnysis, Katherine Schwarzenegger ir Chrisas Prattas
Vida Press ir „Scanpix“ nuotr. / Markas Ruffalo, Robertas Downey jaunesnysis, Katherine Schwarzenegger ir Chrisas Prattas

Katherine Schwarzenegger (30 m.), Robertas Downey jaunesnysis (55 m.), Markas Ruffalo (52 m.) ir kiti puolė ginti aktorių Chrisą Prattą (41 m.) po vienos internete paplitusios apklausos jo vardui atsidūrus šalia tikrai nemalonaus apibūdinimo – blogiausio Chriso Holivude.

Arnoldo Schwarzeneggerio (73 m.) dukra ir Ch.Pratto sutuoktinė mylimajam gražių žodžių negailėjo filmų kūrėjai Amy Berg tviteryje sekėjams pasiūlius iš keturių išsirinkti vieną Chrisą, kuriam Holivude ne vieta.

Savaitgalį minėtame socialiniame tinkle Ch.Pratto vardas atsidūrė populiariausių temų sąraše būtent dėl tos apklausos.

Atsakydama į „E! News“ įrašą instagrame, užduodantį tą patį klausimą, į kurį atsakymo ieškojo ir A.Berg, K.Schwarzenegger rašė:

„Ar jums to tikrai reikia? Pasaulyje vyksta tokie dalykai ir kenčia žmonės. Būti piktam jau nebeaktualu. Yra pakankamai vietos mylėti visus šiuos vaikinus. Mums reikia tik meilės, ne pykčio ir pašaipų. Pabandykime tai.“

Neišreiškę nuomonės nesusilaikė ir Ch.Pratto kolegos ekrane aktoriai R.Downey jaunesnysis bei M.Ruffalo.

„Koks tas pasaulis… „Ne nuodėmingieji“ mėto akmenis į mano brolį Chrisą Prattą“, – šalia pastarąjį ir R.Downey jaunesnįjį įamžinusios nuotraukos instagrame rašė aktorius. – Tikras krikščionis, besilaikantis principų, niekada neparodė nieko, išskyrus pozityvumą ir dėkingumą… Ir jis ką tik tapo nariu šeimos, kuri suteikia erdvės pilietiniam diskursui bei (tai faktas) tarnystę laiko didžiausia vertybe.

Jei turite problemų su Chrisu, turiu geresnę idėją. Ištrinkite savo socialinių tinklų paskyras, sėdėkite su savo asmenybės defektais, gerinkite juos, o tik tada švęskite žmogiškumą.“

„Jūs visi, (Chrisas Prattas) yra solidus žmogus. Pažįstu jį asmeniškai ir vietoje to, kad svaidytumėtės šmeižtu, pasidomėkite, kaip jis gyvena. Kaip taisyklė, jis nėra atviras politinėms temoms. Tai blaško. Geriau susitelkime į prizą. Esame taip arti“, – rašė M.Ruffalo, omenyje turėdamas ateinančius rinkimus JAV.

15min primena, kad „Galaktikos sergėtojų“ žvaigždė su žmona K.Schwarzenegger rugpjūtį patvirtino susilaukę dukters Lylos Marios.

Pernai vasaros pradžioje juodu iškėlė kuklias vestuves. Į jas buvo pakviesti tik artimiausi porai žmonės, tarp kurių – ir aktoriaus sūnus Jackas (8 m.), kurio jis susilaukė su buvusia sutuoktine Anna Faris (43 m.).

TAIP PAT SKAITYKITE: Labiausiai šokiravusios ir netikėtos užsienio žvaigždžių skyrybos: kas išardė šias Holivudo santuokas?

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką