Dabar populiaru
Publikuota: 2020 birželio 20d. 15:58

„Too Hot To Handle“ žvaigždžių Harry Jowsey ir Francescos Farago vestuvių nesulauksime: pora išsiskyrė

Francesca Farago, Harry Jowsey
Youtube.com ir „Instagram“ nuotr. / Francesca Farago, Harry Jowsey

Viskas baigta. Taip savo santykius su Harry Jowsey apibūdino Francesca Farago. Ji, australą įsimylėjusi „Netflix“ realybės šou „Too Hot To Handle“, žinia apie romano pabaigą pranešė „YouTube“ patalpintame vaizdo įraše, rašo „E! News“. Vėliau priežastimis, kodėl nutrūko tvirčiausia laikyta sensacingame šou užgimusi draugystė ir sužadėtuvės pasidalijo ir pats Harry.

„Harry ir aš nebe kartu. Jis nusprendė su manimi išsiskirti, nes nebegalėjo puoselėti santykių per atstumą. Man, žinoma, plyšo širdis. Padariau viską, ką galėjau“, – sakė 26-erių Francesca Farago.

Pasak jos, skyrybos įvyko jai Los Andžele lankant Harry, kuris į angelų miestą persikėlė gyventi iš gimtosios Australijos. Francesca taip pat planavo čia įsikurti, kad galėtų būti su Harry, nes turėjo vilčių, jog pora dar susitaikys.

„Nenorėjau apie tai sakyti savo draugams, nes nuoširdžiai maniau, kad įveiksime šį sunkų periodą ir viską susitvarkysime“, – pasakojo Vankuveryje likusi mergina. Tačiau ši santykių drama pasirodė per sudėtinga 22-ejų Harry.

View this post on Instagram

my lil chicken noodle????

A post shared by TOO HOT TO HANDLE (@francescafarago) on

„Poros pykstasi ir ginčijasi. Mes taip pat, bet niekada taip stipriai, kad norėčiau nutraukti santykius. Manau, kad jam maži, nereikšmingi dalykai virto santykius nutraukiančiais argumentais“, – tęsė Francesca, nenorėjusi atskleisti daugiau jųdviejų skyrybų detalių, tačiau užsiminė apie kelis su Harry susijusius „gandus“, kurie prisidėjo prie skyrybų.

Kaip sakė ji, „pasklido daug kalbų, kurios pasirodė esančios tikros. Man atsiuntė daug ekrano nuotraukų ir žinučių. Nenorėjau tuo tikėti, nes kaip gali planuoti vestuves, kaip gali kažkas pirštis, bet taip pat sakyti, jog negali puoselėti santykių per atstumą. Jaučiausi, lyg su manimi būtų žaidžiama.“

„Aš būčiau likusi šalia šio žmogaus kad ir kas būtų nutikę, – tęsė vaizdo įraše mergina. – Dėl visų tų pykčių ir visko aš nebūčiau pasidavusi, bet tai nebuvo abipusis (jausmas – red.past.). Jis gyveno toliau, jis gyvena toliau ir man reikia padaryti tą patį.“

Visas Francescos Farago vaizdo įrašas:

VIDEO: Our Break Up

15min primena, kad gegužę per „Too Hot To Handle“ dalyvių vaizdo konferenciją Harry pasipiršo Francescai. Priklaupdamas ant vieno kelio ir rankose laikydamas iš saldainio pagamintą žiedą, Harry Jowsey tarė: „Tik noriu pasakyti, kad tu visiškai pakeitei mano gyvenimą. Labai tave myliu ir nekantrauju drauge praleisti amžinybę. Ar nori tai padaryti? Ar nori susituokti?“

Žinoma, Francesca Farago ištarė „taip“.

TAIP PAT SKAITYKITE: Realybės šou gimę jausmai virto sužadėtuvėmis: vestuvėms ruošiasi „Too Hot To Handle“ žvaigždės

Tada mergina teigė, kad šių sužadėtuvių jai neužteks. Francesca norėjo, kad jai jos mylimasis pasipirštų kaip pridera – romantiškoje vietoje, be jokių aplinkinių žmonių, su tikru žiedu.

Mergina patikslino, kad piršlybos su žiedu iš saldainio buvo „mielas gestas“, ji tikrai nesigaili ištarusi „taip“, sakė ji „Variety“. Kitokias sužadėtuves įsivaizdavo ir pats Harry Josey, tik pasikeitus aplinkybėms, po pasaulį pasklidus pavojingam virusui, teko improvizuoti. Tiesa, nežinoma, ar iki skyrybų tai buvo įgyvendinta.

2019 metų balandį baigus filmuoti realybės šou „Too Hot To Handle“ epizodus poros keliai trumpam buvo išsiskyrę, tačiau itin artimai susibičiuliavę egzotiškame kurorte Meksikoje, jie niekaip negalėjo vienas kito pamiršti ir santykius atnaujino.

Praėjus porai dienų po Francescos Farago vaizdo įrašo, pranešančio apie jos ir Harry Howsey skyrybas, atsaką davė ir jis. Vaikinas tikina, kad yra „didelė priežastis“, dėl ko jis nutraukė santykius su buvusia realybės šou dalyve.

Harry atskleidė, kad po drauge praleistų daugiau nei metų, jis santykius nutraukė, nes jautėsi „labai prislėgtas“.

„To, ką mes turėjome, niekada nebuvau patyręs. Galite atsisukti šou ir pamatysite, koks pametęs galvą dėl Francescos esu. Buvau taip ją įsimylėjęs ir mane taip prie jos traukė, niekas manęs nežavėjo kaip Francesca“, – pasakojo vaikinas.

VIDEO: WELCOME TO OUR CHANNEL! Celebrating Harry's 22nd Birthday!

Tačiau neišskiriamos poros santykiai su pirmaisiais iššūkiais susidūrė baigus filmuoti realybės šou ir atsiradus dideliam atstumui tarp jųdviejų.

Kaip prisiminimais dalijosi Harry, jis aplankė Vankuveryje gyvenančią Francescą, kur pamatė visai kitą jos asmenybės pusę. Kai Harry mylimąją pasikvietė pas save į Australiją, jis nusprendė su ja išsiskirti. „Turėjau svarbią priežastį, kodėl nusprendžiau nutraukti santykius su Francesca, nes buvau labai tamsiame savo gyvenimo etape“, – pasakojo jis.

Netrukus po to Harry ir Francesca buvo pristatyti „Netflix“ žiūrovams.

TAIP PAT SKAITYKITE: Hitu tapusio realybės šou „Too Hot To Handle“ dalyvių ir porų likimai: kas nutiko išjungus kameras?

„Rasti tai, ką mes turėjome tame realybės šou buvo nepaprasčiausias dalykas, o tada išgirsti, kad tai visus metus turi būti slepiama. Vėliau santykiams tapus itin viešiems atsiranda didelis spaudimas, į tave žiūri daugybė akių, daug žmonių domisi kiekvienu tavo žingsniu, – toliau kalbėjo Harry, taip pat užsiminęs apie Francescos vaizdo įraše paminėtus „gandus“, neva tapusius poros skyrybų priežastimi. – Nėra ko slėpti, esu atvira knyga. (…) Francesca žino, kas iš tiesų įvyko tarp mūsų. Niekada jai apie nieką nemelavau. Visada su ja dalijausi savo būvimo vieta.“

Harry tęsė, kad porai būnant kartu, jiedu visada jautėsi įsitempę. Vaikinas neslėpė, kad geriausias akimirkas savo gyvenime jis išgyveno būdamas su Francesca, tačiau kai poros bendrame kelyje atsirasdavo kliūčių, jos santykius paveikdavo labai stipriai.

„Kaskart mums susipykus, aš jausdavausi labai prastai ir itin prislėgtas, koks nesijaučiau niekada gyvenime. Negaliu to dar labiau pabrėžti“, – tęsė Harry, nepaisant didžiulio susižavėjimo Francesca, turėjęs pirmiausia pasirūpinti savimi.

„Žinojau, kad jei ir toliau būsiu su Francesca, galiausiai būsiu stipriai įskaudintas arba santykiai man neteiks džiaugsmo. Ji nuostabus žmogus. Ji ne mano lygio. Ji žvaigždė ir aš ja labai didžiuojuosi“, – sakė Harry.

Harry Howsey vaizdo įrašas:

VIDEO: I broke up with her

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

07:03
00:49
17:58

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką