Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Dviračių tako metamorfozės Vilniuje: vos nutiesė, ir vėl ardo

Skaitytojas Vytenis susirūpino: neseniai nutiestas dviračių takas vėl nuardytas, perdaromas iš naujo. Kodėl taip švaistomi pinigai?
dviraciu-takas-linkmenu-gatveje-salia-snipiskiu-stoteles-5eeb090cc044d
Dviračių takas Linkmenų gatvėje, šalia Šnipiškių stotelės / Skaitytojo nuotr.

Temą siūlykite gazas@15min.lt

„Visai neseniai Vilniuje buvo pagaliau baigtas dviračio tako tiesimas Linkmenų gatvėje šalia Šnipiškių stotelės. Pagaliau viena problemiškiausių dviratininkų gatvių buvo sutvarkyta.

Tačiau negaliu patikėti savo akimis: naujai nutiesta kelio danga vėl griaunama. Priežastys nėra aiškios (manau, tai bus susiję su šalia esančia kavine). Sunku patikėti, kad ką tik iš mokesčių mokėtojų pinigų nutiestas kelias yra tiesiog ardomas, nes kažkas kažko sugebėjo nesužiūrėti. Dviratininkams veikiausiai teks vėl metus laukti sutvarkytos gatvės“, – dėstė savo mintis skaitytojas Vytenis.

Taisomas darbo brokas

Situaciją paaiškino Miglė Bielinytė, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ atstovė. Jos teigimu, rangovas tokiu būdu taiso savo darbo broką:

„Rangovas dviračių tako klojimo broką taiso savo lėšomis, tad mokesčių mokėtojų pinigai nėra švaistomi. Buvo nelygiai ir netinkamai užklotas asfaltas. Rangovas „Gatvių statyba“ antradienį nufrezavo taką, trečiadienį turėjo užkloti naują raudono asfalto sluoksnį. Ženklinimas bus atliktas kitą savaitę.

Planuojame (ir tikimės), kad darbai bus baigti operatyviai ir visi vėl galės patogiai minti dviračius šiuo dviračių tako ruožu.“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius