Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Panevėžio „Peugeot“ klubas griausmingai paminėjo antrąjį gimtadienį

Panevėžys jau garsėja kaip autoklubų sostinė. Aktyviai veikiantys autoklubai geba suburti visus įdomiai veiklai, renginiams, į kuriuos sukviečiami ne tik panevėžiečiai, bet vis dažniau apsilanko automobilių gerbėjų iš visos Lietuvos, rašoma pranešime spaudai.
Renginio akimirka
Renginio akimirka / RaMedia nuotr.

Pirmąjį gegužės savaitgalį antrus metus savo gimtadienį švenčiantis Panevėžio „Peugeot“ klubas visus bendraminčius pakvietė į įdomią šventę. Jau tradicija tapusi susitikimo vieta – PPC „Babilonas“ aikštelė šeštadienio rytą pasipildė įvairiausių modelių „Peugeot“ automobilių.

Drebermora nuotr./Renginio akimirka
Drebermora nuotr./Renginio akimirka

Po registracijos šventės dalyviai persikėlė į gretimo prekybos centro aikštelę, iš kurios netrukdydami eismui, vienas po kito automobiliai išvažiavo vykdyti orientacinių varžybų užduočių. Oras pasitaikė nelabai dėkingas, lietingas , tačiau dalyvių entuziazmas buvo didesnis.

Šventė tęsėsi Gustonių pakilimo take, kur savo vairavimo įgūdžius galėjo išmėginti ne tik „Peugeot“ automobilius vairuojantys klubiečiai, bet ir draugai, važinėjantys kitų markių automobiliais.

Drebermora nuotr./Renginio akimirka
Drebermora nuotr./Renginio akimirka

Po gausių apdovanojimų šventė persikėlė į sodybą, kur laukė dar keletas užduočių su apdovanojimais ir smagus laikas kartu – linksmybių dūzgės.

VIDEO: Antrasis Panevėžio „Peugeot“ klubo gimtadienis

Organizatoriai dėkoja visiems prisidėjusiems prie šventės ir kviečia pamėgti klubo „Facebook“ puslapį, kad „Peugeot“ vairuotojai sužinotų kuo daugiau aktualių naujienų.

Artimiausias renginys, kuriame galima bus išvysti ne tik retai gatvėse matomų „Peugeot“ automobilių, bet ir kitų įspūdingų transporto priemonių – „AutoClubsSummerFest'19“. Renginį organizuoja Panevėžio autoklubų asociacija gegužės 31 – birželio 2 dienomis Panevėžio rajone, stovykloje „Vaikystės šilelis“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius