15min be reklamos

Skirtingų automobilių klubų nariai Panevėžyje surengė bendrą susitikimą

Spalio 28 dieną Panevėžyje įvyko neeilinis automobilių gerbėjų suvažiavimas. „Facebook“ grupės „Auto Fanai Pnvž“ suorganizuotame renginyje „Panevėžio autoklubų susipažinimas“ susitiko apie 150 ekipažų iš daugiau nei 10-ies skirtingų automobilių klubų. 
Renginio akimirka
Renginio akimirka / Lino Čerausko nuotr.
Temos: 1 Panevėžys

Viskas prasidėjo prieš maždaug 2 mėn., kai aktyviai veikiančio Panevėžio Peugeot klubo įkūrėjas Aurimas Aukštuolis sukūrė grupę Auto Fanai Panevėžys (vėliau pervadintą į Auto Fanai Pnvž). Jos tikslas buvo paskatinti kitus Panevėžio auto klubus dalintis susitikimų pranešimais, nuotraukomis, skatinti Panevėžio jaunimo užimtumą ir ne tik.

Praėjus kelioms dienoms po grupės sukūrimo vyko savitarnos plovyklos prie PC „Babilono“ Panevėžyje surengtos automobilių plovimo varžybos. Organizatoriai buvo paruošę staigmeną – tarpklubines varžybas tarp Panevėžio „Audi klubo“ ir Panevėžio „Peugeot“ klubo.

Lino Čerausko nuotr./Renginio akimirka
Lino Čerausko nuotr./Renginio akimirka

Abiem klubams natūraliai gimė sportinis interesas laimėti. Emocijų buvo daug. Tą kartą ženklia taškų persvara laimėjo Panevėžio „Audi klubo“ kolektyvas, tačiau geros nuotaikos ir emocijų užteko visiems. Po renginio klubų atstovai Vaidas Kaulinskas (Panevėžio „Audi“ klubas) ir Aurimas Aukštuolis (Panevėžio „Peugeot“ klubas) aptarė renginį ir apsikeitė kontaktais.

Jau kitą dieną abi organizacijos surengė bendrą susitikimą ir po vienu stogu palaikė Lietuvos krepšinio rinktinę bei dar geriau susipažino. Tada ir gimė idėja suburti skirtingų automobilių markių entuziastus į bendrą renginį.

Lino Čerausko nuotr./Renginio akimirka
Lino Čerausko nuotr./Renginio akimirka

Netikėta pažintis su Karoliu Kakarieka („Toyota Club“ Panevėžys bei kitų žinomų „Facebook“ grupių įkūrėjas) nulėmė Auto Fanų branduolio susikūrimą.

Per ypatingai trumpą laiką buvo surasti pagrindiniai Panevėžio autoklubai, jų įkūrėjai/prezidentai ir visi suburti į vieną vietą. Pagrindinis šios idėjos tikslas – suorganizuoti bendrą visų Panevėžio autoklubų susitikimą, kuris vėliau išaugo į renginį „Panevėžio Auto klubų susipažinimas“.

Organizatoriai pakvietė savo klubiečius spalio 28 dieną susirinkti į skirtingas Panevėžio vietas. Iš jų abėcėlės tvarka visi važiavo rikiuotis į renginio vietą – J.Janonio gatvės galą. Mieste buvo galima matyti besistebinčius Panevėžiečius, matančius judančias automobilių virtines. Daugeliui buvo neaišku, kas čia vyksta, kadangi renginys buvo skirtas būtent automobilių klubų dalyviams. Žiūrovai į renginį kviečiami nebuvo. Renginio vieta buvo pranešta tik klubų atstovams ir neskelbiama viešai, kadangi nebuvo aišku, kaip susibendraus susirinkę skirtingų markių fanai.

Tačiau įvyko tai, ko visas organizacinis štabas ir tikėjosi – visi klubų dalyviai tvarkingai pastatė automobilius ir, paskelbus renginio pradžią, draugiškai susirinko šalia pagrindinės renginio palapinės.

Lino Čerausko nuotr./Renginio akimirka
Lino Čerausko nuotr./Renginio akimirka

Nors oras buvo labai nedėkingas ir lijo jau nuo pačio ryto, tai nesutrukdė susirinkti ir pabendrauti šiems klubams: Panevėžio Alfa romeo klubas, Panevėžio Audi klubas, ASK Vetra, Panevėžio BMW, Panevėžio BMW fanai, Crew Which Wakes turbininių subaru klubas, Panevėžio Honda klubas, Panevėžio Seat klubas, Panevėžio Mercedes Benz klubas, Panevėžio Peugeot klubas, Toyota Club Panevėžys, VAG Lithuanian fan bei vienerių metų gimtadienį tą dieną šventęs Volvo cars club Panevėžys. Beje, pastarieji į renginį atsivežė šventinį tortą ir juo pavaišino renginio dalyvius. Gausiausią būrį ekipažų surinko VAG Lithuanian fan klubas (50 automobilių), Panevėžio Peugeot klubas (25) ir Panevėžio Audi klubo atstovai (15).

Susitikimo metu sulaukta svečių iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Gargždų, Utenos, Anykščių bei Ukmergės.

Lino Čerausko nuotr./Renginio akimirka
Lino Čerausko nuotr./Renginio akimirka

Aurimas Aukštuolis renginio pradžioje trumpai pristatė „Facebook“ grupės „Auto Fanai Pnvž“ idėją ir bendro susitikimo esmę. Vėliau sekė susirinkusių auto klubų atstovų pasakojimai apie jų veiklą, susitikimus ir būdus, kaip galima prisijungti prie jų veiklos.

Renginį vedė Gražvydas Sobolevskis (Panevėžio BMW fanai), kuris, kalbindamas renginio dalyvius, jautėsi lyg savose rogėse. Kadangi prie renginio organizavimo savais prizais prisidėjo galybė rėmėjų, susitikimo dalyviai buvo apdovanoti bei jiems įteikti diplomai įvairiausiose nominacijose. Buvo renkamas seniausias, jauniausias, galingiausias bei ekologiškiausias automobiliai.

Lino Čerausko nuotr./Renginio akimirka
Lino Čerausko nuotr./Renginio akimirka

Apdovanotas ryškiausias auto fanas, didžiausią bei trumpiausią vairavimo patirtį turintys vairuotojai bei nominacija „Mis garažas“. Pastaroji buvo bene linksmiausia ir buvo nuspręsta apdovanoti visas jos pretendentes. Po to sekė viktorinos bei bendra dalyvių fotosesija. Renginio metu grojo muzika, kuri išjudino ne vieną renginio dalyvį, fotografai gaudė šypsenas ir įamžino nuostabią automobilių virtinę.

Panevėžio miesto gimtadienio metu išpopuliarėjęs šūkis „Panevėžys atsinaujina“ buvo panaudotas ir šiam renginiui, kadangi išjudino vietos auto klubų atstovus sukurti kažką naujo. Grotažymės #panevezysatsinaujina ir #autofanaipnvz jau tą patį vakarą pradėjo mirgėti šalia nuotraukų socialiniuose tinkluose.

Komentarai skelbė, kad susitikimu dalyviai liko patenkinti ir panašaus pobūdžio renginių miestui reikėtų kuo daugiau. „Auto Fanai Pnvž“ tikisi, kad pozityvo virusu užsikrės ir kiti miestai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip inicijuoti daugiabučio renovaciją?
Reklama
Prasmingai ateičiai: 5 populiariausios vasaros stovyklos jūsų vaikui
Reklama
Iš Kauno į Dominikos Respubliką – studijuoti informatikos
Reklama
Šaltibarščiai pietums – nors ir kasdien: „Iki“ jungiasi prie festivalio ir skelbia specialių pasiūlymą skaniausiam vasaros valgiui
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką