Dabar populiaru
Tiesiogiai
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2021 04 15, 10:15

15min vyriausiuoju redaktoriumi tapo Vaidotas Beniušis

Naujienų portalo 15min vyriausiuoju redaktoriumi ketvirtadienį paskirtas ir nuo šios dienos dirbti pradeda žurnalistas Vaidotas Beniušis. Jis pastaruosius penkerius metus vadovavo naujienų agentūros BNS redakcijai.
Vaidotas Beniušis
Vaidotas Beniušis / Luko Balandžio / 15min nuotr.

15min pamatas visada buvo ir išliks atsakinga, kokybiška ir skaidri žurnalistika. Kartu su komanda sieksime išlaikyti ir stiprinti skaitytojų bei žiūrovų pasitikėjimą“, – sako V. Beniušis.

34 metų V.Beniušis Vilniaus universitete yra įgijęs teisės magistro diplomą, turi 16 metų patirtį žiniasklaidoje, yra dirbęs Eltoje, BNS, bendradarbiavo su tarptautine naujienų agentūra Agence France Presse, pastaruosius trejus metus buvo Transparency International Lietuvos skyriaus tarybos pirmininkas.

Pastaruoju metu 15min vyriausiojo redaktoriaus pareigas laikinai ėjo Audrius Ožalas.

V.Beniušis paskirtas po pokyčių įmonių valdyme.

Praeitą savaitę buvo paskelbta, kad naujienų portalą 15min ir naujienų agentūrą BNS valdančios bendrovės, iki šiol priklausiusios Estijos bendrovei „Postimees Grupp“, jungiasi su Lietuvos medijų ir skaitmeninio verslo grupe „Media bitės“, kuriai vadovauja Tomas Balžekas. Susijungimo sandoriui užbaigti reikės Konkurencijos tarybos pritarimo. Nauja įmonių grupė Lietuvoje veiks „15min group“ vardu.

Tapęs 15min vyriausiuoju redaktoriumi, V.Beniušis laikinai toliau eis naujienų agentūros BNS direktoriaus pareigas. Kaip ir iki šiol, abiejų žiniasklaidos priemonių redakcijos veiks visiškai savarankiškai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką