-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Buvęs VMI komunikacijos vadovas D.Buta pradėjo dirbti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose

Buvęs Valstybinės mokesčių inspekcijos komunikacijos vadovas Darius Buta trečiadienį pradėjo dirbti Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose. Rūmuose Narystės plėtros vadovu pradėjo dirbti buvęs „Verslios Lietuvos“ Eksporto departamento projektų vadovas Simonas Aleksandravičius.
VMI atstovas spaudai Darius Buta
Darius Buta / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Anot pranešimo, Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmuose narių skaičius per trejus metus išaugo penktadaliu iki 500, o šiemet prisijungė beveik 70 narių. Todėl, anot rūmų generalinio direktoriaus Almanto Danilevičiaus, į komandą pritraukti savo sričių profesionalai.

D.Buta pastaruosius 7 metus dirbo Valstybinės mokesčių inspekcijos komunikacijos vadovu, turi 12 metų patirtį viešųjų ryšių srityje, prieš tai dirbo žiniasklaidoje. D.Buta yra įgijęs filosofijos bakalauro laipsnį.

Iš VMI D.Buta pasitraukė po to, kai birželį pripažino pranešęs „MG Baltic“ koncerno atstovams, kad žurnalistai teiraujasi apie įmonės vadovų mokestinį patikrinimą.

S.Aleksandravičius nuo 2015 metų dirbo „Verslios Lietuvos“ verslo konsultantu ir Eksporto departamento projektų vadovu, prieš tai – tarptautinėje audito kompanijoje „Ernst&Young Baltic“, tarptautinėje advokatų kontoroje „Heemann Klauberg Krauklis APB“, Valstybinėje mokesčių inspekcijoje. S.Aleksandravičius yra įgijęs viešojo administravimo bakalauro ir magistro diplomus Mykolo Romerio universitete.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius