Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 10, 09:11

„Civinity“ pristato naują „Civinity LT“ ir „Civinity Solutions“ vadovą

Viena didžiausių pastatų priežiūros ir inžinerinių sprendimų grupių Baltijos šalyse „Civinity“ praneša apie įvykusius pokyčius „Civinity LT“ ir „Civinity Solutions“ vadovybėje, rašoma bendrovės pranešime spaudai.
Vilija Zapalskienė
Vilija Zapalskienė / Asmeninio archyvo nuotr.

Nuo 2022 m. rugpjūčio 1 d. Vilija Zapalskienė tapo „Civinity LT“ įmonės vadovė, o nuo rugpjūčio 16 d. perima ir komercinių bei visuomeninių statinių priežiūros paslaugas teikiančios „Civinity Solutions“ įmonės valdymą.

„Civinity LT“ vadovo pareigose ji pakeitė Giedrių Eidimtą, kuris nuo 2016 m. lapkričio mėn. sėkmingai dirbo įvairiose „Civinity“ įmonių grupės pareigose. „Civinity“ AB akcininko sprendimu nuo rugpjūčio 1 d. Giedrius Eidimtas atšaukiamas iš „Civinity“ AB valdybos nario pareigų.

Prie „Civinity“ komandos prisijungusi Vilija Zapalskienė nuo 2018 m. sėkmingai vadovauja ir toliau vadovaus aukštus veiklos rezultatus pasiekusiai „Inservis“ įmonių grupei, ji turi daug patirties šioje ir kitose verslo srityse.

„Optimizavimo procesai ir pokyčiai yra neišvengiami įsigijus naujas įmones. Tačiau tai tik atveria naujas galimybes komandai augti, kartu užtikrinant kokybiškų paslaugų teikimą klientams. Tikiu, kad šis pokytis mums visiems suteiks tik naujas augimo ir tobulėjimo galimybes“, – sako naujoji „Civinity LT“ direktorė Vilija Zapalskienė.

„Gamtoje, kaip ir įmonės gyvenime, yra aiškiai pastebimi ciklai, kuriuose augant įmonei didėja ir valdymo efektyvumo iššūkiai. Atrodo, kad šiandien toks ciklas „Civinity“ įmonių grupėje pasiekė pokyčių etapą. Po naujausių įsigijimų, pradėjome optimizavimo procesą, dėl kurio komandoje atsirado nemažai pokyčių. Tai jokiu būdu nereiškia, kad viena ar kita sritis yra prasta ar neefektyvi.

Aš asmeniškai ir visa grupės vadovybė esame dėkingi visiems kartu kaip komandai ir kiekvienam iš jų atskirai už jų indėlį į „Civinity“ grupės plėtrą ir augimą. Tai tiesiog vieno ciklo pabaiga prieš pereinant į kitą, daug aukštesnį lygmenį ir visiems linkime kuo geriausios kloties“, – sako Deividas Jacka, valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius.

Toliau „Civinity“ AB valdyba tęs darbą šioje sudėtyje: Deividas Jacka – valdybos pirmininkas, Giedrius Jakubauskas, Edvinas Paulauskas ir Vytenis Morkūnas.

2021 m. konsoliduotosios „Civinity“ grupės pardavimo pajamos siekė 48 629 tūkst. Eur ir buvo 3 209 tūkst. Eur mažesnės nei 2020 m. (51 838 tūkst. Eur). Konsoliduotasis pelnas prieš apmokestinimą 2021 m. siekė 1 726 tūkst. Eur ir buvo didesnis nei per praėjusį ataskaitinį laikotarpį, kai pelnas prieš apmokestinimą buvo 1 682 tūkst. Eur.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką