Dabar populiaru
Publikuota: 2020 rugsėjo 11d. 10:54

Daugėja vaizdų, kas dėjosi naktį Marijampolės fabrike

Daugėja liudijimų, kokios grumtynės vyko Marijampolės cukraus fabrike naktį į trečiadienį. 15min gautoje naujoje video medžiagoje matyti, kaip „Ekskomisarų biuro“ pasamdyti apsaugininkai išvelka įmonės direktoriaus pavaduotoją Robertą Jakevičių, prieš tai kirviu išdaužę duris. Vienas iš fabriko vadovų pastatomas prie sienos. Likvidatoriaus atstovai teigia, kad tokių priemonių reikėjo, kai jis užpuolė advokatą, priešinosi.

Taip pat iš filmuotos medžiagos matyti, kad tą naktį fabrike iš tiesų būta puotos, o apsaugos darbuotojas aiškina, kad iš patalpos sklinda alkoholio kvapas. Taip pat rasta ant stalo 1500 eurų. Kam šie pinigai priklauso, neaišku.

Šiandien jau žinoma, kad patalpose buvo ir prieštaringai vertinamas verslininkas, „Lietuvos cukraus“ projektų vadovas Žydrūnas Buzas. Filmuotoje medžiagoje jo nematyti.

15min jau rašė, kad teismo paskirtas laikinasis administratorius „Insolvensa“ perėmė Marijampolės cukraus fabriką valdančios RUAB „Lietuvos cukrus“ valdymą.

Tai buvo padaryta kreditorių reikalavimu. Perėmimo metu buvo išlaužtos durys, sumušti darbuotojai, kurie kreipėsi į policiją. Ši pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Su fabriko perėmimu nesutinka „Arvi ir Ko“ atstovai, kurių pasamdyti apsaugos darbuotojai ir buvo sumušti naktį. „Arvi“ akcininkas Vidmantas Kučinskas šiuo metu yra sulaikytas Slovėnijoje Rusijos prašymu.

„Įmonė vėl veikia įprastu režimu. Bendrovės veikla buvo paralyžiuota dvi paras, kol dalis įmonės vadovybės ir su jais susijusių asmenų priešinosi teismo sprendimui perduoti įmonės valdymą“, – penktadienį skelbia administratorius pranešime spaudai.

Tiesa, administratorius skundžiasi, kad „esame atkirsti nuo apskaitos ir kitų gyvybiškai svarbių IT sistemų, kurios valdomos serveriais, esančiais „Arvi“ grupėje".

„Tačiau tikiuosi, kad šią problemą pavyks išspręsti“, – pažymėjo paskirtojo administratoriaus atstovas Kęstutis Butkus.

Pasak jo, įmonėje po trečiadienio ryte vykusių įvykių buvo sutvarkytos administracijos patalpos bei pakeistos dvejos durys. Įmonei tai kainuos kiek daugiau nei 200 eurų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Skanumėlis

Video

23:12
01:41
01:13

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką