Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugpjūčio 2d. 13:05

Estijos „Olerex“ įsigyja Latvijos degalinių tinklą „KOOL Latvija“

Degalinių tinklas „KOOL Latvija“
Asmeninio archyvo nuotr. / Degalinių tinklas „KOOL Latvija“
Estijos mažmeninės degalų prekybos rinkos lyderės „Olerex“ kontroliuojančioji bendrovė „Aqua Marina“ Estijoje pasirašė įpareigojantį susitarimą įsigyti Latvijos degalinių ir parduotuvių tinklą „KOOL Latvija“, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Mes jau daug metų bendradarbiaujame su savo gerais kaimynais latviais“, – po pasirašymo Rygoje komentavo „Aqua Marina“ valdybos narys Antti Moppel. „Dabar, įžengdami tiesiai į Latvijos rinką, mes atnešame savo rinkos galią, patirtį ir novatoriškus protus, kurie suteiks vertės ne tik „KOOL Latvija“, bet ir visai Latvijos kuro pramonei.“

„Degalinių ir parduotuvių tinklo „KOOL“ kūrimas buvo sudėtingas trejų metų laikotarpis“, – sakė Mārtiņš Jaunarājs, didžiausio „KOOL Latvija“ akcininko „BaltCap Growth Fund“ partneris. „Dabar, kai „KOOL“ užėmė savo poziciją rinkoje, mes pasiekėme savo, kaip augimo kapitalo finansuotojo, tikslą“, – pridūrė Jaunarājs.

Bendrovei ir toliau vadovaus Sandis Šteins, „KOOL Latvija“ generalinis direktorius ir koncepcijos autorius. „Tapimas „Olerex“ tarptautinio degalų mažmeninės prekybos tinklo padaliniu Latvijoje mūsų klientams atvers daug naujų galimybių ir pagreitins mūsų augimą“, – pabrėžė jis.

Po „KOOL Latvija“ įsigijimo, „Olerex“ tampa vienintele Baltijos šalių kilmės degalų sektoriaus bendrove, kurios degalinės yra išsidėsčiusios visose trijose Baltijos šalyse.

Pardavėjo patarėjas šiam sandoriui buvo advokatų kontora „Walless“, o iš pirkėjo pusės – advokatų kontora „Palladium“. Sandorį bendrai finansavo „SEB“ bankas .

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.
Temos: 2 Verslas Degalinė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mano kiemas

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

52:38
03:42
23:25

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką