Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

G.Marcinkevičiaus akcijas, susijusias su „Vilniaus prekyba“, ketina įsigyti brolis M.Marcinkevičius

Mindaugas Marcinkevičius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Mindaugas Marcinkevičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Bendrovė „Bertona Holdings Limited“ ir Gintaras Marcinkevičius, šių metų sausį pasirašę sutartis dėl smulkiajam akcininkui G.Marcinkevičiui priklausančių su „Vilniaus prekybos“ įmonėmis susijusių akcijų pirkimo, užtikrino įstatymų numatomą pirmumo teisę šias akcijas įsigyti likusiems grupės akcininkams.

Kaip nurodoma bendrovės atstovų išplatintame pranešime spaudai, praėjusią savaitę bendrovė buvo informuota, kad pirmumo teise ketina pasinaudoti Gintaro brolis, grupės akcininkas Mindaugas Marcinkevičius: vasario 17 d. jo atstovas susitiko su akcijų pardavėju. „Bertona Holdings Limited“ advokatas buvo patikintas, kad pirmumo teise įsigyjamų akcijų sandoris turėtų įvykti pirmadienį.

„Išgirdome apie M.Marcinkevičiaus įgalioto atstovo kreipimąsi dėl ketinimo pasinaudoti įstatymų suteikiama pirmumo teise įsigyti dalį parduodamų broliui G.Marcinkevičiui priklausančių su „Vilniaus prekyba“ bei įmonių grupe susijusių bendrovių akcijų. Tai reiškia, kad „Bertona Holdings Limited“ įsigis tik tas smulkiojo akcininko G.Marcinkevičiaus parduodamo akcijų paketo dalis, kurioms kitų akcininkų pirmumo teisė nėra numatyta. Toks M.Marcinkevičiaus žingsnis, ko gero, atspindi grįžusį pasitikėjimą grupės veikla ir ketinimą toliau į ją investuoti“, – sako Ignas Staškevičius, „Bertona Holdings Limited“ Lietuvos skyriaus vadovas.

Kipre registruota bendrovė „Bertona Holdings Limited“ yra nuo 2009 m. veikianti grupės bendrovė, kurios misija yra įgyti ir valdyti smulkiuosius grupės įmonių akcijų paketus. Ši bendrovė 2016 metais įsigijo Žilvino Marcinkevičiaus bei Mindaugo Bagdonavičiaus toje pačioje verslo grupėje turėtus akcijų paketus.

„Bertona Holdings Limited“ akcininkais ir galutiniais naudos gavėjais iki šiol yra 5 fiziniai asmenys: Nerijus Numavičius, Vladas Numavičius, Ignas Staškevičius, Mindaugas Marcinkevičius ir Gintaras Marcinkevičius.

informacija
VILNIAUS KOOPERACIJOS PREKYBA, UAB
Vadovas: Vaidas Nausėda Darbuotojų sk.: 149 2015m . Pajamos: 5 - 10 mln. Eur
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką