Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Ieškote darbo Kaune? Siūlome tapti bananų nokinimo specialistu

Egzotiškų darbų galima rasti ne tik svetur, bet ir Lietuvoje – viename darbo skelbimų portale siūloma dirbti bananų nokinimo specialistu.
Prekybos centras Kaune ieško bananų nokinimo specialisto
Prekybos centras Kaune ieško bananų nokinimo specialisto

Vienas svarbiausių reikalavimų – būsimas darbuotojas turėtų išmanyti bananų nokinimo procesus. Taip pat nepakenktų turėti darbo patirties panašioje srityje, turėti aukštojo mokslo diplomą. Privalumu įvardijama ir ankstesnis darbas sandėlyje, autokrautuvo vairavimo pažymėjimas. Darbo aprašymas atskleidžia, kad bananų nokinimo specialistui tektų dirbti ne tik su šiais vaisiais, bet ir priimti prekes, jas saugoti, inventorizuoti sandėlyje, prižiūrėti patį sandėlį – rūpintis tvarka ir švara jame.

Bananų nokinimo specialisto ieškanti įmonė skelbia, kad, be laiku mokamo atlyginimo bei socialinių garantijų, naujam darbuotojui suteiks ir galimybę tobulėti profesinėje srityje, taip pat daryti karjerą. Kandidatas turėtų dirbti pilną darbo dieną Kaune slenkančiu grafiku.

Svarbiausia tokiam žmogui turėti patirties bananų nokinime, kadangi mūsų įmonė apmokymams neskirs lėšų. Jis jau turėtų būti dirbęs su programa, kuri palaiko tam tikrą temperatūrą, padedančią nokti bananams, – sakė darbuotojo ieškančio prekybos centro atstovė.

Bananų nokinimo specialisto ieškančio prekybos centro „Fresh Market“ atstovai tikino dėl šio skelbimo sulaukę nemažo potencialių darbuotojų susidomėjimo. Todėl neabejoja, kad turės iš ko rinktis. 

„Svarbiausia tokiam žmogui turėti patirties bananų nokinime, kadangi mūsų įmonė apmokymams neskirs lėšų. Jis jau turėtų būti dirbęs su programa, kuri palaiko tam tikrą temperatūrą, padedančią nokti bananams. Privalumas, kaip kad ir buvo nurodyta darbo skelbime, yra ir darbo patirtis sandėliavimo srityje“, – sakė darbuotojo ieškančio prekybos centro Kaune administratorė Jolanta Mendelienė. Pašnekovės teigimu, iki šiol bananų nokinimo specialisto jų įmonė neturėjo, nors savo sandėliuose šiuos vaisius nokinti pradėjo nuo 2014 metų lapkričio pradžios.

„Mes neturėjome, bet kitos įmonės turi. Todėl tokių specialistų, išmanančių temperatūrų rėžimus, kurių reikia, kad vaisiai tinkamai noktų, Lietuvoje yra“, – sakė „Fresh Market“ atstovė.

Įmonė neatskleidžia, kokį atlyginimą ketina mokėti bananų nokinimo specialistui. Tik nurodo, kad jis – didesnis nei minimali alga. 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Būsto draudimas Lietuvoje: pokytis iš „nerūpi“ į „būtina“
Reklama
Kartu su VDU studentais, studijas pradeda ir gausus būrys Lietuvos moksleivių
Reklama
„Inbank“ tapo „pigu.lt“ finansavimo partneriu
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Užsisakykite 15min naujienlaiškius