Dabar populiaru
Sportas gyvai
15min be reklamos
Publikuota: 2021 gegužės 13d. 09:38

„Ignitis grupės“ vadovai atsisako opcionų programos sutarčių

Darius Maikštėnas
Arno Strumilos / 15min nuotr. / Darius Maikštėnas
„Ignitis grupės“ vadovai atsisako savo akcijų opcionų sutarčių. Tokiu būdu jie pabrėžia, kad šiuo metu teisme nagrinėjama akcijų opcionų programa beveik 4 tūkst. darbuotojų yra būtina siekiant išlaikyti bendrovės konkurencingumą darbo rinkoje.

„Norime panaikinti net teorinę regimybę, kad teisme gindami akcijų opcionų programą, giname asmeninius finansinius interesus, todėl savanoriškai nutraukiame opcionų sutartis. Manome, kad tokiu būdu diskusija išliks ties savo esme – akcijų opcionų programa darbuotojams ir vadovams yra būtina sąlyga, kad galėtume pritraukti ir išlaikyti esamus kvalifikuotus darbuotojus. Tikime, kad mūsų motyvavimo programa atitinka visus teisės aktus bei geriausias tarptautines praktikas ir esame pasiryžę tai įrodyti teisme“, – sako „Ignitis grupės“ generalinis direktorius ir valdybos pirmininkas Darius Maikštėnas.

Pagrindiniai vadovai pažymi palaikantys opcionų programos įgyvendinimą bei dėsiantys visas pastangas, kad būtų užtikrintas ja siekiamas darbuotojų motyvavimas bei tuo būdu apsaugota bendrovės, besivadovaujančios geriausiomis išvystytų kapitalo rinkų įmonių valdysenos praktikomis, reputacija, investicinis patrauklumas bei vertė. „Ignitis grupės“ stebėtojų taryba devynių pagrindinių vadovų siūlymams nutraukti opcionų sutartis pritarė gegužės 12 d.

Be to, gegužės 12 d. „Ignitis grupė“ pateikė atskirąjį skundą Vilniaus apygardos teismui, prašydama panaikinti Vilniaus miesto apylinkės teismo 2021 m. gegužės 3 d. nutartimi pritaikytas laikinąsias apsaugos priemones, kurių esmė – sustabdyta beveik 4 tūkst. įmonių grupės darbuotojų skatinimo opcionais programa.

„Ignitis grupės“ vertinimu, gegužės 3 d. nutartį priėmęs teismas LAP taikymu nepagrįstai suvaržė darbuotojų teisę pasirinkti, kokiu būdu ateityje jie nori būti skatinami ir motyvuojami už savo rezultatus.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

58:09
00:32
06:29

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką