Dabar populiaru
Publikuota: 2019 liepos 11d. 15:53

G.Nausėdos inauguracijos meniu – su lietuviškais akcentais, bet galutinė sąskaita paaiškės po šventės

Gitanas Nausėda ir Diana Nausėdienė
15min koliažas / Gitanas Nausėda ir Diana Nausėdienė

Prezidento Gitano Nausėdos inauguracijos šventėje penktadienio vakarą maistą tieks bendrovė „Taurakalnis“, kuri jau daug metų aptarnauja ir aukštus valstybės svečius. Įmonės vadovė 15min sakė, kad renginio svečiams šįkart bus siūlomos įvairius skonius atitinkančios nedidelės užkandėlės, tinkančios prie taurės vyno. Be to, įmonė atsakinga ir už dekoracijas, aptarnavimą. Vien padavėjų šventėje bus 60. Tačiau tiksli paslaugų kaina paaiškės tik po inauguracijos.

Žmogui po 7 užkandėles

Planuojama, kad penktadienį, Gitano Nausėdos inauguracijos vakarinėje dalyje, kuri prasidės 19 valandą Prezidento rūmų kieme, dalyvaus apie 2 tūkstančius svečių.

Jiems maistą tieks maitinimo paslaugų teikimo konkursą laimėjusi maisto gamybos įmonė „Taurakalnis“.

Įmonės vadovė Monika Čereškaitė 15min atskleidė, koks bus meniu.

„Didelio masto renginio formatas lėmė, kad svečiams bus siūloma įvairius skonius atitinkančios nedidelės užkandėlės, tinkančios prie taurės vyno“, – teigė ji.

Shutterstock nuotr./Vieno kąsnio užkandėlės
Shutterstock nuotr./Vieno kąsnio užkandėlės

M.Čereškaitė skaičiavo, kad vienam svečiui bus skirta maždaug po 7 užkandėles.

„Tai bus nedidelės užkandėlės. Pavyzdžiui, suktinukai su baravykais ir lietuviško sūrio kremu. Mes truputėlį orientuojamės į lietuviškumą. (...) Tai yra lengvas meniu su lietuviškais akcentais“, – kalbėjo „Taurakalnio“ vadovė.

Renginyje svečius aptarnaus apie 60 padavėjų.

Mes truputėlį vis tiek orientuojamės į lietuviškumą. (...) Tai yra lengvas meniu su lietuviškais akcentais“, – kalbėjo „Taurakalnio“ vadovė.

Be to, ji atkreipė dėmesį, kad įmonė tieks ne tik maistą. Ji bus atsakinga ir už dekoracijas. M.Čereškaitė patikino, kad dekoras bus elegantiškas, jame dominuos šviesios, lengvos, vasariškos spalvos.

„Taurakalnio“ vadovė patikino, kad gėrimais rūpinasi prezidentūra, todėl čia ji daug nedaugžodžiavo, tik pasakė, kad bus vyno (putojančio ar ne).

Vida Press nuotr./Šampanas
Vida Press nuotr./Šampanas

Maisto gamybos įmonė „Taurakalnis“ yra aptarnavusi svečius ne viename svarbiame valstybiniame renginyje.

„Aš manau, kad čia lygiai toks pats renginys kaip ir visi. Visi renginiai mums svarbūs, net negalima ko nors išskirti. Kadangi mes daug ir vyriausybinių, ir valstybinių renginių darėme, žinome specifiką, reikalavimus, poreikį“, – sakė M.Čereškaitė.

Kiek tai kainuos?

Skaičiuojama, kad G.Nausėdos inauguracija gali kainuoti apie 60 tūkstančių eurų, tačiau kiek iš jų skirta maistui ir gėrimams, įmonės „Taurakalnis“ vadovė neatskleidė.

„Tai tikrai nėra didžioji dalis. Manau, kad į šį klausimą jums galėtų atsakyti Prezidentūros kanceliarijos atstovai“, – tepasakė ji.

15min G.Nausėdos komunikacijos vadovo Aisčio Zabarausko prašė daugiau informacijos apie šį viešąjį pirkimą (sutarties, aiškinamojo rašto), tačiau jos negavo.

„Jūsų prašoma informacija bus pateikta po inauguracijos“, – teigė jis.

Jūsų prašoma informacija bus pateikta po inauguracijos, – teigė A.Zabarauskas.

Komentarai: 9

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Ekspertai pataria

Liaudies alus

Gera savijauta – tavo pasirinkimas

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką