Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 vasario 11d. 10:10

Jekaterina Rojaka vadovaus „Creditinfo Lietuva“ verslo plėtrai ir strategijai

Jekaterina Rojaka
„Creditinfo Lietuva“ nuotr. / Jekaterina Rojaka

Nuo ketvirtadienio „Creditinfo Lietuva“ Verslo plėtros ir strategijos vadovės pareigas pradeda eiti Jekaterina Rojaka, prieš tai dirbusi LR Ekonomikos ir inovacijų viceministre, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Kredito biure „Creditinfo Lietuva“ J.Rojaka tampa tiesiogiai atsakinga už kredito rizikos politikos formavimą, duomenų analize grįstų naujų produktų kūrimą, analitinių paslaugų teikimą didžiausiems verslo klientams.

Atsižvelgiant į ekonomikos ekspertės sukauptas kompetencijas dirbant tarptautiniuose bankuose ir LR Vyriausybėje, taip pat jos ilgametę akademinę patirtį, J.Rojaka kuruos kreditavimo sąlygų kūrimą smulkiajam verslui, kreditavimo modeliavimą, kredito reitingų nustatymą, teisinės aplinkos tobulinimą, Lietuvos gyventojų finansinio raštingumo stiprinimą.

Iki prisijungdama prie „Creditinfo Lietuva“ komandos J.Rojaka ėjo LR Vyriausybės Ekonomikos ir inovacijų viceministrės pareigas. Prieš tai ji 15 metų dirbo DNB banke, dar anksčiau – Pasaulio ir Lietuvos bankuose. J.Rojaka daug metų tęsė akademinę karjerą – dėstė Vilniaus Gedimino technikos, ISM Vadybos ir ekonomikos, taip pat Vilniaus universitetuose.

„Labai vertinu galimybę tęsti profesinę karjerą finansinių paslaugų srityje, kurioje dirbu daugiau kaip 20 metų. Prie tarptautinės „Creditinfo“ grupės veiklos galėsiu prisidėti savo žiniomis, sukauptomis tiek dirbant bankų sektoriuje, tiek dalyvaujant ekonominės politikos formavime ir tęsiant akademinį darbą universitetuose, – savo naują poziciją komentuoja J.Rojaka. – Tikiu, kad kredito biuro teikiamos paslaugos ir rinkai pristatomos inovacijos reikšmingai prisidės gerinant finansavimo kokybę, taip pat stiprinant kiekvieno Lietuvos piliečio finansinį raštingumą ir discipliną.“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Talentingi vaikai

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VERSLO rubriką